Herhangi bir sorunuz var mı?

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Sponsor olmasalar bile rc satıcılarına aracılık etmeye izin var mı?

Bu forumu seviyorum, ancak sentezde hala oldukça acemiyim, bu yüzden rc satıcılarına aracılık etmeyi teklif etmek istiyorum, çünkü rc sahnesini son derece iyi biliyorum ve böylece bir kısmını iade edebilirim.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Arabuluculuk ile ne demek istiyorsunuz?

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Birisi bir şey arıyor ve ben de ona, eğer varsa, aradığı şey için itibarı olan mevcut sağlayıcıları veriyorum. (Ekstra maliyet yok, sadece bir tedarikçiye bağlantı veya isim)

Jeff_Benzoz

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Navigating_BB sorusu: w {VPN&Opera} her şey çalışıyor ama w {TorOnion App} en fazla mesaj gönderip alabiliyorum ve birkaç tane daha. Bu yaygın bir durum mu?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Bu tarayıcı tarafında bir sorun, bizim tarafımızda değil.

GermanWhite

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba,
Biri bana yardım edebilir mi? MDMA kayalarım var, onları sıvıya dönüştürmek ve daha sonra gizlilik için kalıplara yeniden yerleştirmek istiyorum. MDMA taşlarını sıvıya ve tekrar 1 katı MDMA nesnesine dönüştürmek için prosedürü bilen veya forumda prosedürü nerede bulabileceğimi bilen var mı?

sm0ker

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Bunu üçüncü kez soruyorum. MA sentezi hakkında oldukça iyi bir koleksiyonum var (PDF) nereye gönderebilirim? Bu soruyu içeren her konu silindi...

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
32
Mesajları yanıtlayamıyorum, sadece ben mi yoksa tor tarayıcısında yanıtla düğmesini kullanmak mümkün değil mi?

stoneda$$a$$in

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Saatlerce ve saatlerce gezindikten sonra nihayet bir üye, aradığınız şeyin reklamını yapmanın bir yolu var mı ... örneğin; methaqualone, "714", quualudes. İnternette güvenilir bir satıcı bulamıyorum. Teşekkür ederim

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Alıcı güvenliği konusunda yüzde 100 garanti olmadığını biliyorum, ancak bu forumun emanet sistemi aracılığıyla satın almak olası po-po'yu önemli ölçüde ayıklıyor mu?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
@HEISENBERG, bildiğimi düşünüyorsam bu soruları cevaplamalı mıyım (örneğin, synth PDF'lerini, nereye gönderileceğini, kütüphaneyi soran adam [cevabım]) yoksa bu idari yanıt için mi?

lacusht91

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Hy. Pazardan ilk alışverişimi yapmak istiyorum. nelere dikkat etmeliyim? Tüm pazar satıcıları zaten tamam mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Satın almak istediğiniz bir şey var mı?🤷🤔 bu, kendi kendinize öğrenmeniz gereken bir şeydir. Çok kolay olursa öğrenemezsiniz. İhtiyacınız olan tüm bilgiler burada. Bir sandalye çekin ve okumaya başlayın

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Satın almak istediğiniz bir şey var mı?🤷🤔 bu, kendi kendinize öğrenmeniz gereken bir şeydir. Çok kolay olursa öğrenemezsiniz. İhtiyacınız olan tüm bilgiler burada. Bir sandalye çekin ve okumaya başlayın. Hayır, CAVEAT EMPTOR

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Hesap Yükseltme ödemeleri neden bitcoin kullanıyor? Btc fvck kadar izlenebilir. Neden ödemeler için Monero kullanılmıyor?

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Burada tamamen cahil olduğumu ortaya koyuyorum ama BTC izlenebilir mi? Monero'nun BTC'den nasıl farklı olduğunu ve bu nedenle daha az izlenebilir olduğunu açıklayabilir misiniz?

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Btc sonsuza kadar izlenebilir. Monero beş gün boyunca

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
2
Merhaba. Lütfen şişedeki sıcaklığı ölçmek için talimatlara bir bağlantı verin.
p/s
termometre 5000ml, termometrenin sıvıya ulaşması için uzun mu olmalı? civalı bir model düşünün? teşekkür ederim.

tuko.salamanka

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Köpek testini nasıl geçeceğime dair herhangi bir fikrim var, uzak şehirden gemi hash istiyorum