Herhangi bir sorunuz var mı?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
https://organicchemistrypoland.pl/ - çok profesyonel satıcılar, birinin ihtiyaç duyacağı neredeyse her şeye sahipler, beyanname vb. istemiyorlar.

https://shop.es-drei.de/ - oradan sipariş vermedim, ancak onlar için bana çok iyi geri bildirim veren arkadaşlarım var, ayrıca nitroetan da satıyorlar.

Bağlantılarını kaybettiğim çok popüler bir Polonya satıcısı olan Chembro ile teması olan var mı ...

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Peki ne satıyorlar, yanlış anladıysam özür dilerim, demek istediğim şu ki, kendi ev yapımı otumu istiyorum, nasıl yetiştireceğimi biliyor musunuz? ve süreç nedir

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
ot yetiştirmiyorum ve bu kaynaklar çoğunlukla gizli kimyagerler içindir, ot yetiştiricileri için değil

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
İlerlemenizden memnun musunuz? Bu benim için çok fazla stres ve iş, bırakacağım gibi düşündüğünüz bir an oldu mu?

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Bu benim emanet anlaşmamla ilgili... birinden bir msj aldım ama açamıyorum çünkü konuşma anahtarım yok. ve başka bir soru... satıcıya posta adresimi nasıl alabilirim? bu çok zamana duyarlı sanırım

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Sorularınız soyut olmaktan ziyade belirli bir düzene özgü ise, beni sohbete davet edin. Siparişteki sohbette "Yönetici davet et" düğmesi var

L3thmode

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bu güzel foruma nasıl rastladım? Kannabinoid sentezi için arama yapıyordum. Bu forumu neden daha önce bulmadığımdan emin değilim!

zaners

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Çalkala ve pişir yönteminin nasıl yapıldığını bilen var mı?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/shake-and-bake-meth-method.9369/#post-47281

Bu konuyla ilgili bir video hazırlıyoruz, Ocak ayında yayınlanması bekleniyor

Akira

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Bir satın alma işlemi yaparsam ancak satıcı paramı almazsa bitcoinimi geri alabilir miyim?

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
ödemeye stablecoin veya eth ekleyebilir misiniz bitcoin bu dönemde yüksek ücrete sahip, 20 usd'lik bir transfer için 50 usd ödüyorum

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Evet, Bitcoins ücretleri can sıkıcı.
Belki burada Monero ile ödeme yapmak mümkündür? Monero'nuz yoksa, bir kripto değiştirici kullanabilirsiniz. Ücretler genellikle% 0,5'tir, bu yüzden tamam.
Her neyse, OpSec için çok daha iyi.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
@Dragonrevolt, Şu anda bu soruna bir çözüm üzerinde çalışıyoruz. Şu an için, bitcoin ağındaki yük normal boyutuna gelene kadar komisyonu manuel olarak ayarlamak için otomatik para çekme özelliğini devre dışı bırakacağım.