Herhangi bir sorunuz var mı?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
@Dragonrevolt, Şu anda bu soruna bir çözüm üzerinde çalışıyoruz. Şu an için, bitcoin ağındaki yük normal boyutuna gelene kadar komisyonu manuel olarak ayarlamak için otomatik para çekme özelliğini devre dışı bırakacağım.

zaners

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Bu reaksiyonların bazılarında sodyum hidroksit kullanın diyor... kristaller yerine sıvı kullanabilir misiniz?

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Sohbet kutusu bekleme süresini bir dakikadan 30 saniyeye indirebilir misiniz?

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Reaction score
18
MDMA'nın sentezi şu anda öncüller nedeniyle zordur, çünkü kontrollü ürünler satın almama seçeneğine sahip olmamız için en uygun olan PMK glisidat sentezinin videosunu yapmazlar.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Tor'da bir DN marketinin açılmasına yardımcı oluyorum. Forumda reklam yapma ve satıcıları işe alma konusunda hangi kurallar var? Bu ciddi bir pazar ve hiçbir yerde yasaklanmak istemiyoruz

TheIntterBOY

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, satın almakla ilgileniyorum ve bana numune teklif edildi. Bu ücretsiz mi? Peki sonunda satın almazsam ne olur, deve ile borçlanır mıyım? teşekkürler

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
359
@HEISENBERG bu siteye karanlık bir mod eklediğinizi görüyor musunuz? koyu gri tema seçeneği olduğunu biliyorum ama ekranın çoğu hala beyaz

i̇deal olarak karanlik mod tema özelleşti̇ri̇ci̇si̇nden ayri olmalidir, böylece güzel renkleri̇mi̇ görme dostu bi̇r arayüzle alabi̇li̇ri̇m 😅

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Emanet yoluyla bir anlaşma kabul edildiğinde, müşteri ürünü pazara gönderir ve ürün geldiğinde para satıcıya verilir mi? durum buysa buradan nasıl çekileceğinizi merak ettim?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
359
forum kategorilerini değiştirmeyi düşündünüz mü? bunun önemsiz olduğunu biliyorum ama organizasyon bana mantıklı gelmiyor ^^;

sentez bölümünün "mutfakta yemek pişirme" bölümünün yanında olması gerektiğini düşünüyorum. neden aralarında başka şeyler olduğunu anlamıyorum. önemli bir şey değil, sadece gezinmeye çalışırken biraz can sıkıcı

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Merhaba efendim, jwh-018'i yaptığımda, tüketiciye aşırı doz vermemek için bir kilogram tütünle ne kadar karıştırmalıyım ve ayrıca tütüne nasıl eklenmelidir? Yağlı haldeyken tütünün yüzeyine püskürtülmeli mi? Yoksa toz haline getirilip tütünle mi karıştırılmalı?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
359
bunlar heisenberg i̇çi̇n sorular ^^;

sorunuzu genel sorular bölümünde sormanızı ve bunun yerine heisenberg'e @ göndermenizi öneririm (eğer ona ihtiyacınız varsa) çünkü bu konu esas olarak forum konularıdır ve muhtemelen orada buradan daha fazla cevap alacaksınız lol

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
359
bu arada psychonautwiki kişi başına 3 mg'lık iyi bir doz veriyor. hızlı bir google araması 1 milyon/3 = 333333.333333 diyor. bunu aşağı yuvarlayın ve bununla çalışın belki? ve ben sadece tartımı kolaylaştırmak için toz kullanırdım

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Yağ halini püskürtmek mükemmel baharat yapar. sadece hazırlanın ve odaklanın.

Sfsh09

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Benzoik Asidi öncü olarak kullanarak amfetamin sentezlemek mümkün mü?

sami7264

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Elimizde X HCI içeren difenhidramin veya ketamin gibi bir sıvı veya tıbbi şurup var, bunu nasıl toz haline getirebiliriz? x = herhangi bir şey