Herhangi bir sorunuz var mı?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
DNM ve kimyasal reaktiflerin reklamından para kazanmayı planlıyoruz.

Bütçemize fonların girmesiyle daha da iyi olacağız. Yaratmayı planlıyoruz:
- maddelerin kimyasal ve farmakolojik çalışmaları.
- laboratuvar ekipmanı incelemeleri.
- maddelerin sentezi için video talimatları.
- reaktif test hizmeti (reaktiflerin satın alınması ve test edilmesiyle ilgilenecektir)

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
En azından bir planınız olduğunu görmek güzel. Bunun gibi forumların çoğu sadece var oluyor ve daha sonra finansman olmadan yok oluyor. Özellikle reaktif testi fikrini sevdim. Çoğu insan spektrometre satın alamıyor ve numunelerini halka açık bir laboratuara göndermeyi hayal bile edemiyor. Ya uyuşturucu olduğunu anlarlarsa, değil mi?

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Malzemelerimi göndermek istersem CW % saflık ve diğer bilgileri öğrenebilir miyim
kok, çin beyazı, kristal meth veya fent gibi herhangi bir şey üzerinde test yapan bir laboratuvar arıyorum, lütfen bilgi ve talimatları gönderin ve numune göndermeden önce onunla iletişim kurabilir miyim?

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
merhaba efendim..

bazen konuları veya yayınlanan büyük yöntemleri bulamıyorum: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO'dan GBL'ye, vb.

7gSGBVbFcH
Teşekkürler.

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
etiketin en az 4 harf olması gerektiğine dair bir sınır vardır.

foruma geri dönüp yeniden denemelisiniz. sorun olmayacaktır, bir cevap yazarken veya bir konu oluştururken bağlantının kendini sıfırladığı bir zaman dilimi vardır, mesajı kopyalayıp yeniden yazmanız ve ardından yapıştırıp tekrar göndermeniz gerekir. Bunu sordum ama sanırım xenforo php depolarında bir sonraki güncellemede bunu düzeltecek.

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
sadece 5meo sentezi, 5meo etkileri, 5meo satıcısı veya bunun gibi bir şey gibi anahtar çalışmadan ne istediğinizi ekleyin

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
her zaman bunun spesi̇fi̇k olmasi veya yanliş yazilmasi nedeni̇yle sonuçlarimi düşüreceği̇ni̇ düşünüyorum... stres yok yöneteceği̇mi̇ varsayiyorum teşekkürler!

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
ah tamam öyle yapacağım! tyvm efendim gününüzün tadını çıkarın!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Sizler kesinlikle spot test reaktifleri yapmalısınız. Sülfürik asit ve formaldehit Marquis'i, koral hidrat ve iyot da Meltzer'i yapar. Birçoğu basit. Bunlar 15-20 dolar/ 10 ml damlalıktan satılıyor. Bu da 14.50-19.50 dolar kâr demek. Elinizden bir Merke/Marquis alacağım. Alternatif olarak 8 tanesini turnusol kağıdı ve birkaç çukurla birlikte 4 dolarlık bir kutuya koyun ve 150 dolarlık bir kit elde edin.

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
Satıcıların mesajlarının şifresini çözmekte sorun yaşıyorum. Ürünler için ödeme yaptım, ancak ürünlerimi alabilmek için satıcıdan gelen PGP mesajlarının şifresini çözebilmem gerekiyor.

Kleopatra kullanıyorum.
Satıcıların PGP Açık Anahtar Bloğuna sahibim
PGP Message ürününe sahibim

Bir şekilde satıcıların PGP Genel Anahtar Bloğu ile bir anahtar oluşturabileceğimi ve daha sonra Ürün PGP mesajının şifresini çözmek için anahtarı kullanabileceğimi biliyorum. YARDIM!!!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Konu dışı tartışmalar için bir pano fikrini destekliyorum. Bugün içimi dökmek için bir yere ihtiyacım vardı ve konu sosyal medyada paylaşabileceğim bir şey değildi. Kimya ile ilgili değildi ama uyuşturucu ile ilgiliydi. Bugün 2 kişi bana bir şey satmak için evime geldi. Çıkıyorlardı, şimdi adamın aile içi şiddet suçu ve bilek kelepçesi var. Durum hakkında düşmanca davrandı ve onu gitmeye zorlamak zorunda kaldım. Normalde bir arkadaşım.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Bir grup oluşturabilirsiniz. Ya da kendi profilinizde blog yazabilirsiniz. Ya da herkese uygun bir çözüm önerin

View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Tamam teşekkürler, bir grup kurmak için destekçi olmam gerektiğini düşünüyordum. Zaten kısa süre içinde olmayı planlıyorum. Sitenin tüm yönlerini henüz tam olarak araştırmadım. Tavsiyeler için teşekkürler. Herkese uygun bir çözüm konusunda şöyle düşünüyordum. The Hive'da "kanepe", Shroomery'de "konu dışı tartışma" vardı. Belki de Jessie ve arkadaşlarının dizideki yerel barı ya da takıldıkları bir yerin adı olabilir. Uyuşturucu kimyası dışındaki şeyler için bir yer.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Mevcut herhangi bir gruba katılabilirsiniz.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Bir grup oluşturmaya çalıştığımda "oops bu sayfayı görüntülemenize veya bu işlemi gerçekleştirmenize izin verilmiyor" diyor? Yapmayı umduğum sayfa Kimya 101, kimya dersinde öğrenmeniz gereken şeyler
GWOqr4U6xH

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
tropane bu yeni̇ grubun mod'u ve öğretmeni̇ mi̇si̇ni̇z, eğer öyleyse tebri̇kler ve bu arada bi̇r dahaki̇ sefere bi̇ri̇ evi̇ni̇ze geldi̇ği̇nde uyuyordunuz ve bi̇r foll davraniyor bi̇r kutu bare mase alin ve onlara güzel bi̇r vuruş yapin ve yakinda herkes bi̇lecek tropane'yi̇ rahatsiz etmeyi̇n bu gruba katilmak ve öğrenmek i̇sti̇yorum

• Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Ben yöneticiyim ve biraz yardım almayı umuyorum. Her ne kadar bu iş için umutsuzca yetersiz olsam da böyle bir grubun faydasını ve ihtiyacını görüyorum. Şu anda insanlar tezgahlarındaki bir kavanozda güçlü bir kimyasalı başka bir güçlü kimyasala karıştırmak üzereler. Daha sonra ne olacağını düşünmediler bile. Kaynayıp ailenin köpeğine zarar verebilir, yangın çıkarabilir ya da onları kör edebilir. Bu sitede, (aradıkları her neyse) mantığı bir kenara bırakmış ve özgürlüklerini ya da hayatlarını sona erdirebilecek bir şeye "etrafta dolaş ve öğren" yaklaşımını benimsemek üzere olan insanlar ve yazılar var. Eğer şanslılarsa hiçbir şey olmayacaktır. Tarifi yeterince yakından takip etmediler. Reaktifleri yanlış sırayla eklemişlerdir. Belki de işe yaramayan bir tarifi, işe yarayacak bir tariften çok daha kolay olduğu için ya da birinin kendisine söylenen ya da gördüğü bir şeyi eksik hatırladığı için seçmişlerdir. Temel kimyanın mekaniğini anlamadan uyuşturucu yapmaya kararlı bir kişi, önlenebilecek ciddi bir tehlikedir

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Sponsor olmasalar bile rc satıcılarına aracılık etmeye izin var mı?

Bu forumu seviyorum, ancak sentezde hala oldukça acemiyim, bu yüzden rc satıcılarına aracılık etmeyi teklif etmek istiyorum, çünkü rc sahnesini son derece iyi biliyorum ve böylece bir kısmını iade edebilirim.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Arabuluculuk ile ne demek istiyorsunuz?

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Birisi bir şey arıyor ve ben de ona, eğer varsa, aradığı şey için itibarı olan mevcut sağlayıcıları veriyorum. (Ekstra maliyet yok, sadece bir tedarikçiye bağlantı veya isim)