Herhangi bir sorunuz var mı?

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Hey Hoe, forumda yeniyim ama genel olarak BB'de değilim. İşinizi seviyorum ama nasıl yardımcı olabilirim lütfen "Howdy doody do yor duty?" lol ya get me star? M.L (çok sevgi) x

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Efendim
Neden buraya bir resim yükleyebiliyorum ama bir ürün eklemek için pazar listelerine bir resim yüklemeye çalıştığımda, pi boyutu ne olursa olsun çok büyük olduğu için reddediliyor. Lütfen bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
İlanınızı oluşturun ve bana fotoğraflarla birlikte özel bir mesaj gönderin, sizin için yüklemeye çalışacağım

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Tamam, neden olduğu hakkında bir fikrin yok, değil mi?

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
temelde bi̇rden fazla sorum var ama zaman geçti̇kçe soracağim
bu forumun reklamını ilk olarak DREAD'de gördüm ve şimdi dread artık yok, sanırım dread'in yerini almayı ve/veya DREAD'den daha iyimser bir şey yapmayı planlıyorsunuz,

Sorum şu ki, DNM ile ilgili iş modeline odaklanmış ve dahil olmuş ancak clear-net üzerinde çalışan bu forumu tüm kullanıcılar için nasıl canlı ve güvenli tutmayı planlıyorsunuz?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
clearnet sitesi TOR üzerinden yönlendiriliyor.
Ve dread, tüm büyük pazarlarda olduğu gibi i2p aracılığıyla 7/24 yayında

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
ip2 üzerinden DREAD'e erişmek için doğru ayna konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
youtube'daki̇ pvp sentez vi̇deolarinin bi̇r süre sonra foruma taşinip taşinmayacağini bi̇len var mi?

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
youtube'da bulunan tüm ve hatta daha fazla video bu forumda zaten mevcut sol tarafta videolar (medya) bölümüne gidin ve sayfa 2'de a-PVP sentezini alacaksınız.

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
Evet bunun farkındaydım teşekkürler.utube'a yeni eklenen "pvp" videoları benim istediğim şeydi.utube'dan video indirme ve yazma imkanım yok.bu yüzden bir noktada buraya taşınıp taşınmayacağını sordum.bu platformdan indirebilirim.teşekkürler!

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
Lütfen her videonun altında bir indirme düğmesi olduğunu açıkça kontrol edin [Not: videoların boyutu çok büyük (~475M) ve hızı yavaş].

flux

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Sizinle tanıştığıma memnun oldum! Termometrelerden cıva nitrat hazırlanması hakkındaki mesajım "zehirler" kategorisine giriyor mu? Hesabım bunun için yasaklandı

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Merhaba efendim,

Sadece piyasayı tıklayarak merak ediyorum... Merak ediyorum ve umarım yanlış yorumlanıyordur ama şu an için gördüğüm kadarıyla pazar aracılığıyla toplamda 5'ten az anlaşma yapıldı? ........
İnsanlar market aracılığıyla bir şeyler satıyor mu?

Teşekkürler!

BB

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Şu anda aktif aşamada olan 10 anlaşma var. Daha sonra forumun genel istatistiklerine aktif ve tamamlanmış anlaşmalarla ilgili bilgileri ekleyeceğiz

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Anlaşılır, teşekkürler!

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
Merhaba, ben ABD'deyim. Ocak ortasında Avrupa'dan bazı öncüller sipariş ettim. Satıcı burada Listings'de reklam veriyor. Sevk edildiğinde bir takip numarası aldım ve menşe ülke üzerinden takip edebildim. 31 Ocak'ta hala menşe ülkede olduğunu gösteriyordu ve o zamandan beri hareket etmiş gibi görünmüyor. Takip (USPS) sayfasında 7 Şubat ile ilgili yeni bir mesaj şöyle diyor:

Gönderici postanın bu posta parçasını göndermeye hazırlandığına dair bildirim aldık.
ve
Sevkiyat Öncesi
Origin Post Gönderi Hazırlıyor

Bunu 3 haftadır söylüyor. Bu deneyimi yaşayan başka biri var mı? Bu normal mi? Avrupa'dan ABD'ye gönderim genellikle ne kadar sürer?

Yanıtlar için teşekkür ederim!

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
13
Kime:
bmkadbbsupplier tarafından
01 Mart
Yer imi ekle
plancklong, DHL ile gelmesi genellikle bir hafta sürer

Bu iyi olurdu. Nerede oturuyorsunuz?

Şuraya:
bmkadbbsupplier tarafından
01 Mart
Yer imi ekle
plancklong Hangi prekürsörü satın aldınız? Ayrıca bazı ön koşullar, noides bmk pmk vb.

2-bromo-4'-metilpropiofenon, P2NP, benzaldehit ve metilamin %40 sulu.
Bunları taşıyor musunuz?

Üzgünüm kopyalayıp yapıştırmak zorunda kaldım, arayüz yanıtlarınıza doğrudan yanıt vermeme izin vermiyor

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
merhaba efendim..

bazen konuları veya yayınlanan büyük yöntemleri bulamıyorum: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO'dan GBL'ye, vb.

7gSGBVbFcH
Teşekkürler.

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
etiketin en az 4 harf olması gerektiğine dair bir sınır vardır.

foruma geri dönüp yeniden denemelisiniz. sorun olmayacaktır, bir cevap yazarken veya bir konu oluştururken bağlantının kendini sıfırladığı bir zaman dilimi vardır, mesajı kopyalayıp yeniden yazmanız ve ardından yapıştırıp tekrar göndermeniz gerekir. Bunu sordum ama sanırım xenforo php depolarında bir sonraki güncellemede bunu düzeltecek.

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
sadece 5meo sentezi, 5meo etkileri, 5meo satıcısı veya bunun gibi bir şey gibi anahtar çalışmadan ne istediğinizi ekleyin

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
her zaman bunun spesi̇fi̇k olmasi veya yanliş yazilmasi nedeni̇yle sonuçlarimi düşüreceği̇ni̇ düşünüyorum... stres yok yöneteceği̇mi̇ varsayiyorum teşekkürler!