Izomerizácia kanabidiolu (CBD) na psychoaktívne kanabinoidy

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Skúšal som fajčiť ľahké pevné látky na dne a zmenilo sa to len na bielu kôru, niečo ako keď fajčíte DMT, takže predpokladám, že pevné ľahké látky sú odpadky
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
S najväčšou pravdepodobnosťou ide o sodné soli. Môžete ukázať fotografiu CBD, aká je to kvalita? Akú kyselinu chlorovodíkovú používať? Ak je všetko čisté a kvalitné, s najväčšou pravdepodobnosťou je teplota vysoká a miešanie nemusí byť dostatočné.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
HFkqxSy53J

V prílohe sú moje činidlá, 2. fotografia je odpad, ktorý bol na dne, a posledná fotografia je sušenie môjho výrobku. Použil som kyselinu citrónovú a varil som ju 8 hodín so spusteným refluxom.
 

Attachments

  • 0Z3gMEFbvO.jpg
    0Z3gMEFbvO.jpg
    1 MB · Views: 610
  • uVj3cQKpPx.jpg
    uVj3cQKpPx.jpg
    1.1 MB · Views: 617

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Aký stav CBD používate, váš produkt sa zdá byť veľmi nečistý
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Je to najviac nerafinovaný CBD olej, ktorý si môžete kúpiť je to plnospektrálny alkoholom extrahovaný surový CBD olej z konope Depot veľkoobchod
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Odporúčam používať čistý prášok izolátu CBD, pretože CBD extrahovaný v plnom spektre má často tmavú farbu a obsahuje veľa lipidov, ktoré môžu zasahovať do izomerizačných reakcií a sťažovať separáciu produktov
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Zvyčajne sa čistý prášok CBD hodí na izomerizáciu, neviem, ako čistý proces prebieha s olejom
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Vyzerá to ako dobrý produkt na používanie?
 

Attachments

  • 0PEWIQbLV4.png
    0PEWIQbLV4.png
    172.2 KB · Views: 594

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Môžete sa ich opýtať, aká je to čistota?
Zvyčajne, ak je to izolát, malo by to byť dobré, ale to, že sa tam píše aj "široké spektrum", ma trochu mätie.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Izolát CBD je najlepší substrát
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ahoj OP!
V súčasnosti držím v ruke len etanol zmiešaný s IPA (75 %, 7 %), budem musieť zohnať etanol alebo použiť vodku alebo niečo podobné? Podľa mojich vedomostí nevidím žiaden spôsob, ako by IPA mohla niečo posrať, avšak myslel som si, že by som sa mohol opýtať namiesto toho, aby som sa na to vysral.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Túto zmes môžete použiť, po reakcii sa uistite, že vo vašom výrobku nie je izopropylalkohol
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Potrebujete asistenciu a trochu pomôcť v súvislosti s nasledujúcim:

1. Či činidlá, ktoré som použil, môžu mať nejaké negatívne dôsledky na produkt, a ak áno, ako to napraviť počas izomerizácie CBD na psychoaktívne kanabinoidy.

2. Vedľajší produkt, ktorý som vyrobil

3. Výpočet účinnosti konečného produktu.



1. Najprv som namočil asi 5 g CBD skunku (8 %CBD ) do 100 ml propán-2-olu (izopropanolu) .
vo vnútri sklenenej nádoby s vekom a dal som na pár hodín zamraziť do mrazničky, tiež som sklenenú nádobu párkrát premiešal, aby som extrahoval trikomy. Po zmrazení nádoby som potom 5 g CBD kvetu zmiešaného s propán-2-olom prelial do inej sklenenej nádoby (aby nedošlo k problémom vo vodnom kúpeli s teplotou 70 °C). Pred pridaním sklenenej nádoby do kúpeľa som pridal asi 100 ml kyseliny octovej (32 % obj. ).
Počas vodného kúpeľa som na veko sklenenej nádoby pridal ďalšie veko. Druhú vrstvu som použil na umiestnenie kociek ľadu, aby som stlačil a ochladil výpary, kým opäť nespadnú do zmesi. Po refluxe som mal oddeliť kyselinu od propanolu, len som nemohol zohnať alkalickú vodu, takže som použil len regularitetovú vodu nasýtenú natrónom , aby sa voda stala bazickejšou a pH sa zvýšilo.

2) Rozpúšťadlá urobili reakciu, pričom na vrchu zostala vrstva hnedej/červenkastej farby a na dne bledý lavór. Za predpokladu, že kyselina absorbovala natrón, som tieto dve vrstvy oddelil. Po vysušení sa však roztok, ktorý som oddelil, rozdelil na kamienky a vločky s gurážovo oranžovou, svetločervenou farbou, ale to nie je olej... Čo to je a môže to byť nebezpečné, ak by sa to dalo napríklad do tabletky ako jedlá? Som si celkom istý, že je to zvyšok natronu, avšak chcel som si o tom vypočuť aj tak najmúdrejšie fórum na svete, aby som sa uistil a možno sa dozvedel pár vecí.

3) S výrobou koncentrátov mám dosť skúseností, avšak výpočet potencie je imo trochu ťažký. Existuje na to nejaká matematická rovnica a sú nejaké rozdiely čo sa týka určenia percentuálnej potencie? A líši sa rovnica, ak sa napríklad produkt vyrába izomerizáciou CBD?


S pozdravom, Otcavians stratil légie.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Na izomerizáciu potrebujete čistý CBD vo forme prášku
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Použil som kvety, určite ma to nadopovalo. Ako keby som práve vyfajčil 5 tuplákov za sebou, ale bez pocitu závrate a sucha v ústach. Cítim sa chichotavý AF, väčšinou uvoľnený vo forme body high, ale necítim sa ťažký a stále robím svoju prácu. Pozrel som si THC delta 8 a 9 a moja skúsenosť je odteraz presne taká, ako je popísaná na webe.

Nabudúce však skúsim použiť cbd prášok (99%). Ale len hovorím, že mi to fungovalo dobre pri používaní kvetu, dokonca som si s ním potom infundoval kvet jajaja
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Dobre, vaše skúsenosti budú užitočné
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
sú nejaké miesta, kde sa dá kúpiť čerpadlo ptfe, vyrobil som si vlastné a pokazilo sa, ale oleje vyšli číre a chutia čisto sú tu nejaké odkazy alebo vie niekto, kde sa dá zohnať
 

Robespierre

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mám otázku týkajúcu sa extrakcie CBD.
Ako presne sa extrahuje ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Extrakcia alkoholom je najjednoduchšia
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

DCM aj EtOAc sú karcinogénne, nejaká bezpečná náhrada ?

Čo máte na mysli pod pojmom "NPS" ?
 
Top