Izomerizácia kanabidiolu (CBD) na psychoaktívne kanabinoidy

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Mohol by mi niekto, prosím, poslať niekoľko jednoduchých krokov, ktoré som skúsil extrahovať pomocou destilovanej vody a injekčnej striekačky, ale pri pridaní alkoholu do oleja sa zmenil na fialový?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Fialová farba znamená, že váš výrobok obsahuje vysoké percento CBD a že váš etanolový roztok je zmiešaný so zásaditými látkami
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Prečo nevyskúšate metódu izomerizácie kyseliny citrónovej, ktorú som uverejnil na tomto fóre, toto činidlo je ľahko dostupné na celom svete.
Ak potrebujete trochu väčší rozsah alebo priemyselnú výrobu, môžete ma kontaktovať a za poplatok vám pomôžem s jej návrhom, ale vyžaduje si to niektoré špeciálne činidlá.
Akékoľvek ďalšie otázky môžete zanechať v správe a ja vám bezplatne pomôžem
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
V prípade NPS môžem bez problémov používať ťažký benzín?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Nafta nie je v jednotlivých regiónoch úplne rovnaká, musíte otestovať, či sa toto rozpúšťadlo odparuje bez zvyšku a ľahko rozpúšťa THC, potom je v poriadku
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Dobre, ďakujem, je to nap, ktorý používam na extrakciu DMT, a z toho viem, že schne bez zvyškov, ale nie som si istý rozpustnosťou THC. Mohol by som však vydestilovať DCM z nejakého odstraňovača náterov, takže by som to mohol najprv urobiť a potom porovnať s napom. Alebo by som to mohol najprv skúsiť s napom, aby som zistil, či rozpúšťa THC, a ak nie, mal by som po ruke DCM. Id radšej použiť nap, ak je to možné, pretože je to lacné a dostupné, Môžem aktualizovať, keď som to skúsiť a dať všetkým vedieť, ako to dopadne porovnateľne.
Keď hovoríte o recyklácii NPS, máte na mysli prostredníctvom destilácie ? ak áno, ako by ste odporúčali dostať produkt z varnej banky?
Vďaka!! Veľmi sa teším, že to vyskúšam!!
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Uprednostňujem použitie rozpúšťadiel s nízkym bodom varu, ak nechcete recyklovať, stačí vodný kúpeľ roztok priamo vo vonkajšom odparovaní, musíte získať rozpúšťadlo, potom stačí destilácia, ak ste domáce laboratórium, môžete roztok vyliať do nádoby s plochým dnom, keď zostane malé množstvo rozpúšťadla, vodný kúpeľ a odparovať rozpúšťadlo, ak robíte veľké množstvá, môžete mi poslať súkromnú správu
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Je izopropylalkohol životaschopný, aké sú najlepšie rozpúšťadlá iné ako etanol
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Mám pri pridávaní ponechať Stiring
bikarbóny a vody a ako dlho by som mal nechať neutralizovať
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Izopropylalkohol by mal byť v poriadku, ale chcete sa uistiť, že vo vašom výrobku nezostal izopropylalkohol. Málokedy sa snažím používať etanol ako rozpúšťadlo, tento prístup mi nie je známy

Musíte miešať, reakcia bude v prítomnosti kyseliny plynná, neutralizácia je veľmi rýchla a nemusíte dlho čakať
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Je bezpečné vyvariť kyselinu, na videu to vyzerá dobre, sú nejaké bi produkty pre
Rom to a má to vplyv na izomerizáciu
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Bez toho, aby ste sa pokúšali vyvariť kyselinu, môžete absolútne použiť bázu a potom extrahovať NP, premyť, vysušiť a odpariť rozpúšťadlo, aby ste získali THC, čo je veľmi jednoduché, stačí skúsiť
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Je hexán životaschopný, aká je najbezpečnejšia možnosť ja mám rád etanol ol, pretože sa zdá byť bezpečný a nemá žiadnu toxicitu, takže viete, akákoľvek cesta len s etanolom
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Hexán by som riedil etanolom a thc, aby som si bol extra istý, že sa všetko vyvarí, viete o nejakých webových stránkach s videami je to celkom bežná vec je tam veľa patentov a receptov o google, ale nemôžem nájsť d žiadny s etanolom alebo hexánom, viete ako sa čistí thc a re izomér cbd mal som nejaké poznatky, ale činidlá sú toxické
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Video, ktoré som videla, tu už nie je, je bezpečné vyvariť kyselinu octovú, čoskoro by som mala dostať napr. hexán, chcem ešte pred tým preskúmať toxicitu, pri akej teplote by sa mala odparovať
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Teoreticky je bezpečný na fajčenie, v skutočnosti neviem, aké vedľajšie produkty vznikajú pri varení rozpúšťadla, možno acetát alebo acetylové produkty
Ak máte dostatok času, môžete nechať roztok odparovať, kým nezostane len pasta THC a malé množstvo kvapaliny, potom extrahovať hexánom, organickú fázu premyť roztokom hydrogenuhličitanu sodného, organickú fázu premyť destilovanou vodou, organickú fázu vysušiť bezvodým síranom sodným a odparením rozpúšťadla získať THC
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Chápem, že spôsob nemám nepolárny ,hexán ešte sa snažím vyrobiť e liquid čo by mal produkt voňať a chutiť a sú ich spôsoby testovania na negatívne vedľajšie produkty, je acetát nebezpečný valín alebo fajčenie jeho nie je vitamín e acetát čo by robilo tento produkt nebezpečným
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Za dokonalé možno považovať použitie HCl aq. soln.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Používam hromadný CBD a nemyslím si, že by bol zazimovaný. Keď pridám jedlú sódu na neutralizáciu kyseliny, vyzerá to tak, že všetky tuky a lipidy sa rozpadnú a vytvoria veľmi ľahkú a pevnú vrstvu na dne, pričom na vrchu zostane veľa čiernej tekutiny. Od začiatku som to rozpúšťala v izopropylalkohole, takže teraz mám čiernu tekutinu vo veľkom tanieri, aby sa alkohol odparil.
 
Top