Cannabidioli (CBD) isomeerumine psühhoaktiivseteks kannabinoididideks

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Refulx = Tagastab tilgad tagasi kuumutuslahusele? Ei, mul ei ole neid.

Aga mul on 2 sellist:
JQKSLAHJt3


Ja 2 spiraaltoruga sisemuses.


Mul ei ole ühtegi kolbi, sest ma töötan ainult purkidega. Ma mõtlen end ümber nimetada Jarryks.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Jarry, palun proovige lisada mõni kummist kork, millel on auk sees, et see sobiks teie kondensaatorile.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
CBD isomeerimine THC-ks, kasutades sidrunhapet

Palun olge ohutu, vähemalt teesklege, et olete eksperimendi tegemisel professionaalne keemik, kandke prille ja kindaid ning hoidke tulekustuti käepärast

Oluline on märkida, et see protsess on mõeldud selleks, et kasutada kergesti kättesaadavaid materjale ja reaktiive ning muuta CBD THC-ks võimalikult tõhusalt nii saagise kui ka aja tõhususe mõttes, ning see ei ole võrreldav professionaalsete laboratoorse tehnikaga.

Reagendid.
Sidrunhape
CBD
Destilleeritud vesi
Naatriumbikarbonaat või naatriumkarbonaat
Mittepolaarne lahusti

Seadmed:
Väike kolb (ärge täitke keedukolbi üle poole täis).
väike leibig-kondensaator (200 mm piisab)
Väike pump kondensaatorile, akvaariumipump võib olla
Väike toru, mis sobib kondensaatori liitmikule
väike ämber, kuhu pump panna
kolbile sobiv soojusallikas, eelistatavalt magnetilise segamisega kuumutusmantel
PH-testiribad
grammi täpsusega skaala
dosaatorisahtel


Isomeerimine.

Määrake oma partii suurus ja seejärel määrake, kui palju vett soovite kasutada. Võite minna nii madalale kui 1gr H2O:1gr CBD, kuid võite kasutada ka rohkem vett, et muuta mehaanika veidi lihtsamaks. 1g partiide puhul kasutan tavaliselt 5g vett, 5g partiide puhul kasutan tavaliselt 10g vett.

Lisage soovitud kogus destilleeritud vett keedukolbi, kasutades väikest segamisriista. Selleks lisage veevaba sidrunhapet vähemalt 15% massist, toiduainekvaliteediga. (Nii et 1g vett sisaldab 0,15g sidrunhapet, ei ole oluline, kui palju CBD-d kasutate). Kinnitage tagasivoolukondensaator kolbi külge ja kinnitage see metallklambrite ja toruklambritega. Täitke kondensaator ja jätke akvaariumipump pidevalt tööle. Lülitage segamine sisse ~75 rpm, kuumutage ~120C-ni ja viige lahus keema. Refluksige 4 kuni 12 tundi, sõltuvalt soovitud CBD/D8/D9 segust. Mida kauem kestab reaktsioon, seda rohkem D8 saate ja seda vähem D9 saate. Mina eelistan umbes 8 tundi. Võite teha väikepartiide teste, et näha, millise tagasivooluajaga saate soovitud toote. Kui soovite 100% D8, laske reaktsioonil töötada 10-12 tundi või kuni test on negatiivne.

Järeltöötlus.

Neutraliseerimine: Kui ettenähtud aeg on möödas, lülitage soojusallikas välja ja laske lahusel jahtuda toatemperatuurini. Pidage meeles, et teie sihtmärk on vees lahustumatu ja toatemperatuuril tahke. Pärast jahutamist peaks kolbis olema suured tahke toote tükid, mis hõljuvad vee peal ja on kolvi seinte vastu klompides. Neutraliseerige sidrunhape natriumbikarbonaadiga (3 mooli naatriumbikarbonaati 1 mooli sidrunhappe kohta). Võite lisada bikarbonaati otse oma lahusele ja testida pH-d või valmistada kontsentreeritud bikarbonaadi lahust ja lisada seda kolbi, see ei tee suurt vahet. Testige pH-paberiga, et kinnitada ~7 pH (ei pea olema täpne, 6-8 on hea).

Ekstraheerimine.

Järgmisena lisage sellesse kolbi osa NPS-i. peate katsetama, et näha täpselt väikseimat kogust, mida saate kasutada, kuid teie sihtmolekul lahustub kergesti DCM-is või EtOAc-is toatemperatuuril. 5 g partii jaoks kasutan tavaliselt ~20-30 ml DCM-i. Keerake NPS-i ja näete, et teie toode on lahustunud. Eraldage vesifaas ja visake ära (ma teen seda eraldussahvris). Peske NPS-i võrdse koguse dH2O-ga (20 ml NPS-i 20 ml dH2O-ga), et eemaldada kõik füüsiliselt tootesse kinni jäänud/piiratud lisandid. Eraldage uuesti. Kui orgaaniline faas muutub häguseks, siis on sellesse imendunud veidi vett. Kuivatatakse MgSO4-ga, kuni lahus on taas selge. MgSO4 eemaldamiseks dekanteeritakse või filtreeritakse.

Eraldatakse toode.

Teie toode on nüüd lahustunud NPSis. Ideaaljuhul saate selle NPSi ekstraheerida ja taaskasutada, vähendades seega oluliselt kulusid ja keskkonnamõju. Kui see ei ole võimalik, võite lihtsalt kuumutada lahust, et võimaldada NPSi aurustumist. Tehke see toiming hästi ventileeritud kohas.
 
View previous replies…

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ma arvasin, et NPS tähendab"uusi psühhoaktiivseid aineid" ?
 

edyf0101

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Tere kõigile,
Pärast selle niidi lugemist otsustasin teha CBD isomeerimist, kasutades sidrunhapet.
Ostsin 100g CBD Isolate 99% 100 USD eest (olen Euroopast), veevaba sidrunhapet ja Etyhl Acetate ja soetasin põhilise destillatsioonikomplekti, soxhlet ekstraktor ja kuumutava segamise asi.
Ma kasutasin 10g CBD-d.
Hakkasin seda tegema kell 19.00. CBD saamine lamedapõhjalisse kolbi oli väljakutse, lehter ummistus ja see tahkestus kõvasti, väike raiskamine. Näpunäiteid teistele algajaile, kasutage ajutist pabersahvrit.
Lisati ka ~+20g eelnevalt destilleeritud vett koos 3g sidrunhappega ja segati kuni lahustumiseni.
Refluksimine näitas peaaegu kohe muutust, mis nägi välja nagu kuldne räbu, mis voolas vees.
See kasvas paari tunni jooksul. Edasiminek oli aeglustunud, ma mõõtsin temperatuuri ja see oli 100c, keerasin seda veidi rohkem, kuid minu küttekehal ei ole celsiuse mõõtmist ja mul on ainult elavhõbedatermomeeter, nii et täpsete ja kiirete näitude saamine ei olnud lihtne, kuna mul ei olnud juurdepääsu lahusele, kui see refluksis.
8 tunni möödudes võtsin selle kuumusest maha ja lasin jahtuda. Kell oli 4 hommikul ja ma jäin magama, see istus ja tahkestus põhjas üleöö, see nägi laiali laotatuna välja helekuldne.
Lisasin 50g+ etüülatsetaati ja see lahustus kiiresti, see pandi seejärel eraldussahtrisse ja ma jätsin sihilikult osa orgaanilisest faasist maha, et vältida vee saastumist ja panin selle kõrvale edasiseks töötlemiseks.
Nüüd algas destilleerimine ja see sai tehtud 2 tunni jooksul, kui minu NPS-i oli alles jäänud, valasin selle alumiiniumist soodapurgi põhja. Panin üleval puhuriga ventilaatori ja rakendasin all soojendust, see võis siiski väga kuumaks minna.
See kuivas kiiresti ära ja mul jäi tumepruunikas lörts, mis oli äärmiselt kleepuv.
Mul on küll pilte tootest, aga muust ei ole palju.


Paar küsimust, millele sooviksin vastuseid kelleltki, kes teab.
1) Kuidas ma saan teada, kui palju D9/D8 ma tegin?
2) Kuumutasin toote lahtise aurustamise ajal väga kõrgeks ja ma ei ole kindel, mis võib juhtuda, kui ma toon selle NPS-i ja lahtise õhuga kõrgele temperatuurile, et see reageeriks?
3) Ma tahan teha teise destillatsiooni juures, et eraldada reageerimata CBD, D9 ja D8 üksteisest. Olen näinud, milliseid temperatuure see võtaks ja ma kardan, et see jahtub kohe torus ja ma ei saa toodet välja. Minu ainus lahendus, mida ma suudan teha, on:
a) tõmmata vakum, et alandada keemistemperatuur.
b) Pumbata keeva kuuma vett minu liebig kondensaatorisse, et aidata seda läbi voolata.
c) Mõlema kombinatsioon.
4) Olen olnud huvitatud pTSA ja tolueeniga väga puhta reaktsiooni tegemiseks paberil, mida ma nägin. Seal, kus ma elan, on tolueeni raske saada puhtal kujul selle keskkonnaohu tõttu ja pTSA lisaks täiendava keerukuse kihi. Kas see on üldse väärt, et algaja püüda?


Ma loodan, et sa kas olid meelelahutust või õppisid midagi sellest postitusest.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
1. te peate seda laboratooriumis testima. euroopas on see probleemiks, sest paljud ei saa seda punkti ja laborid ei luba teile proovide saatmist.
2. vältige kõrgeid temperatuure nii palju kui võimalik, mõned d9 muutuvad d8 või cbn.
3. te saate seda eraldada ainult kromatograafia abil.
4. mitte tõesti. inimesed saavad hea saagise heptaani ja hcl-ga ka muude kergesti kättesaadavate ainetega.

@edy sa pead neutraliseerima sidrunhapet ja loputama söögisooda ja veega. see wil ka eemaldada naatriumtsitraat ja neutraliseerimisel tekkinud soola.

pesu saab teha kuuma veega no nps vaja. võid pärast seda destilleerida wihout nps ka.

Samuti ärge vaadake tagasivooluaega. lihtsalt tehke palktest, et näha, kui palju cbd on muundunud ja lõpetage, kui enamik on tehtud.
 

edyf0101

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Ma ei neutraliseerinud seda, vabandust, et ma seda ei lisanud.
Tänan teid vastuste eest.
Kui ma ostan HCl, võin ma ka pTSA saada, sest mõlemal asjal peab olema põhjus, et neid osta.
Põhimõtteliselt iga huvitavat kemikaali pean ise sünteesima.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
kas sellel on psühhoaktiivsed omadused? kui võimas see on?

kui palju destillaati saite 10 g cbd-st?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Umbes kui palju psyhoaktiivset ainet saab 100g CBD Isolate 99%-st?
 

edyf0101

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Ei ole siin keemik.
Leidsin selle https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8011986/ CBD isomeerumise uuringu Google'is. Sellel on mõned graafikud selle kohta, kui palju mõne erineva meetodi puhul.
Ma olen näinud internetis, kuid ei ole uuringuid, mis ütlevad, et sidrunhappe destilleeritud vees meetod 120c juures 8 tunni jooksul, mis on kõige lihtsam algajale, annab teile ~45% saagise D9THC, mida enamik inimesi soovib, aga te saate ka umbes ~45% D8THC ja mõned reageerimata CBD. Lugege kogu teemat, leidke, millist meetodit soovite, ja otsige veebist allikas, kus on lugemine koguste kohta.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
saagis sõltub happest,nps ja ajast. sidrunhape ja tseoliit on lihtsad, kuid nende saagis on väga väike! madala ma mõtlen 50% või vähem,selle kohutav
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
kuidas saada võimalikult palju delta-9?
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Kas CBD peab THC isomeeristuma 95% etanooliga? Kas ma võin kasutada 99,9% etanooli? Milline on pH, mida reguleeritakse jäääädikhappega?Mitu tundi on refluksil suurim 9-THC saagis?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Absoluutne EtOH on ilmselgelt parim, kuid kaaluge kulusid... see on seda väärt, kui soovite olla elegantne keemik
 

weeds

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Ma tahan lisada THC CBD-rohule. Kas seda lihtsalt teha?
1 - reflux 100g CBD-isolaati etanoolis ja happes 4-8 tundi, kasutades selle teema meetodit.
2 - lisage süstlaga THC lahus umbes 200g? CBD lilledele.
 
Top