Cannabidioli (CBD) isomeerumine psühhoaktiivseteks kannabinoididideks

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ma proovisin suitsetada kergeid tahkeid aineid põhjas ja see muutus lihtsalt valgeks koorikuks nagu siis, kui te suitsetate DMT-d, nii et ma eeldan, et tahke kerge kraam on prügi
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Tõenäoliselt on tegemist naatriumsooladega. Võite näidata CBD fotot, mis on selle kvaliteet? Mis soolhapet kasutada? Kui kõik on puhas ja kvaliteetne, siis tõenäoliselt on temperatuur kõrge ja segamine ei pruugi olla piisav.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
HFkqxSy53J

Lisatud on minu reaktiivid, 2. foto on prügikast, mis oli põhja ja viimane foto on minu toote kuivatamine. Ma kasutasin sidrunhapet ja keetsin seda 8 tundi, kusjuures refluks käis.
 

Attachments

  • 0Z3gMEFbvO.jpg
    0Z3gMEFbvO.jpg
    1 MB · Views: 610
  • uVj3cQKpPx.jpg
    uVj3cQKpPx.jpg
    1.1 MB · Views: 617

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Millises olekus CBD-d kasutate, teie toode tundub väga ebapuhas olevat
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
See on kõige rafineerimata CBD-õli, mida saate osta see on täieliku spektri alkoholiga ekstraheeritud CBD toorõli kanepist Depot hulgimüük
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Soovitan kasutada puhast CBD-isolaatpulbrit, kuna täisspektri ekstraheeritud CBD on sageli tumedat värvi ja sisaldab palju lipiide, mis võivad häirida isomeerumisreaktsioone ja raskendada toodete eraldamist
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Tavaliselt sobib puhas CBD-pulber isomeriseerimiseks, ma ei tea, kui puhtaks protsess läheb õliga
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
kas see tundub hea toode, mida kasutada?
 

Attachments

  • 0PEWIQbLV4.png
    0PEWIQbLV4.png
    172.2 KB · Views: 594

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Kas te saate küsida, mis puhtusastmega on tegemist?
Tavaliselt, kui see on isolaat, peaks see olema hea, kuid asjaolu, et seal on kirjas ka "laia spektriga", ajab mind veidi segadusse.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
CBD-isolaat on parim substraat
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Hei OP!
Ma hoian praegu ainult etanooli segatud IPAga (75%, 7%), kas ma pean etanooli kätte saama või kasutama viina või midagi? Ma ei näe enda teada, et IPA võiks midagi ära keppida, aga mõtlesin siiski küsida, selle asemel, et kuradima hakata, et seda teada saada.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Võite kasutada seda segu, pärast reaktsiooni veenduge, et teie tootes ei ole isopropüülalkoholi
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Vajate abi ja natuke abi seoses järgmisega:

1. Kas minu kasutatud reagentidel võib olla negatiivne mõju tootele ja kui jah, siis kuidas seda CBD isomeerumise ajal psühhoaktiivseteks kannabinoidideks parandada.

2. Kõrvalsaadus, mida ma olen valmistanud

3. Lõpptoote tugevuse arvutamine.



1) Kõigepealt leotasin umbes 5g CBD skunki (8% CBD) 100ml Propan-2-ooliga (isopropanool) .
kaanega klaasanuma sees ja panin paariks tunniks sügavkülma ka ma segasin klaasanumat paar korda, et ekstraheerida trikomeid. Pärast mahuti külmutamist valasin 5g CBD-õisi segatuna propan-2-ooliga teise klaasanumasse (et 70°c veevannis ei tekiks probleeme). Enne klaaspakendi lisamist vesivanni panin umbes 100ml äädikhapet (32% vol ).
Veevanni ajal lisasin klaasanuma kaane peale veel ühe kaane. Ma kasutasin teist kihti jääkuubikute paigutamiseks, et aurud kokku suruda ja jahutada, kuni need uuesti segusse langevad. Pärast refluks seanssi pidin eraldama happe propanoolist, ma lihtsalt ei saanud leeliselist vett kätte, nii et ma kasutasin lihtsalt natroniga küllastatud regularitet vett, et muuta vesi aluselisemaks, muutes pH tõusuks.

2) Lahustid tegid reaktsiooni, jättes ülevalt pruuni/punase värvi kihi ja alt kahvatu laver pn. Eeldades, et hape oli natroni imendunud, eraldasin need kaks kihti. Kuid kuivatamisel eraldasin lahuse, mis turreteerus kiviks ja helvesteks, mille värvus oli gurgeos oranž, helepunane, kuid see ei ole õli... Mis see on ja kas see oleks ohtlik panna näiteks söögikõlblikuks pilliks? Ma olen üsna kindel, selle ülejäänu natron, aga tahtsin lihtsalt kuulda maailma targemat foorumit selle kohta niikuinii, et olla kindel ja võib-olla õppida paar asja.

3 ) Olen üsna kogenud kontsentraatide valmistamisel, aga potentsi arvutamine on natuke raske imo. Kas selleks on olemas mingi matemaatiline võrrand ja kas potentsiprotsentide määramisel on mingeid erinevusi? Ja kas võrrand erineb, kui näiteks toode on valmistatud CBD isomeriseerimisest?


Parimad tervitused, Otcavians kadunud leegionid.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Isomeriseerimiseks on vaja puhast CBD-d pulbri kujul
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ma kasutasin lilli, see pani mind kindlasti kõrini. Nagu oleksin just suitsetanud 5 bluntsi järjest, kuid ilma pearingluse ja suukuivuse tundeta. Ma tunnen end giggly AF, enamasti lõdvestunud kujul keha kõrge, kuid ei tunne end raskelt ja teen endiselt oma tööd. Ma vaatasin THC delta 8 ja 9, ja minu kogemus on praegu just nii, nagu veebis kirjeldatud.

Kuid järgmine kord proovin kasutada cbd pulbrit (99%). Aga lihtsalt öeldes, see töötas minu jaoks hästi, kasutades lille, ma isegi infundeerisin oma lillega pärast seda jajaja
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Hea, teie kogemused on kasulikud
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
kas nende mingeid kohti osta ptfe pump ma tegin oma ja see purunes, kuid õlid tulid välja selge ja maitseb puhas on nende mingeid linke siin või kas keegi teab, kust saada üks
 

Robespierre

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mul on küsimus seoses CBD ekstraheerimisega.
Kuidas seda täpselt ekstraheeritakse ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ekstraheerimine alkoholiga on kõige lihtsam
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

nii DCM kui ka EtOAc on kantserogeensed, mõni ohutu asendaja ?

mida tähendab "NPS" ?
 
Top