Cannabidioli (CBD) isomeerumine psühhoaktiivseteks kannabinoididideks

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi võiks palun saata mõned lihtsad sammud olen proovinud ekstraheerida destilleeritud vee ja süstlaga, kuid alkoholi lisamisel õli muutus lillaks?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Lillaks muutumine tähendab, et teie toode sisaldab suurel määral CBD-d ja et teie etanoolilahus on segatud leeliseliste ainetega
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Miks te ei proovi selles foorumis postitatud sidrunhappe isomeriseerimise meetodit, see reagent on kogu maailmas kergesti kättesaadav.
Kui teil on vaja pisut suuremahulist või tööstuslikku tootmist, võite minuga ühendust võtta ja ma võin teid tasu eest aidata seda projekteerida, kuid see nõuab mõningaid erireagensse.
Kõik muud küsimused võite jätta sõnumi ja ma aitan teid tasuta
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Kas ma saan NPSi puhul kasutada naftat ilma probleemideta?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Naftat ei ole piirkonniti täpselt sama, peate katsetama, see lahusti aurustub ilma jäägideta ja lahustab THC kergesti, siis on see OK
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Okei, aitäh, selle napsu ma kasutan DMT ekstraheerimiseks ja sellest ma tean, et see kuivab ilma jääkideta, kuid ei ole kindel THC lahustuvuse osas. Ma võiksin siiski DCM-i destilleerida mõnest värvieemaldajast, nii et ma võin seda kõigepealt teha ja siis võrrelda napiga. Või ma võiksin kõigepealt proovida napiga, et näha, kas see lahustab THC ja kui ei lahustu, siis on DCM käepärast. Id pigem kasutada nap, kui võimalik, kuna see on odav ja kättesaadav, ma saan uuendada, kui ma proovin seda ja lase kõigil teada, kuidas see osutub suhteliselt .
Kui te räägite NPS-i taaskasutamisest, siis mõtlete destilleerimise kaudu ? kui jah, siis kuidas soovitate toodet keedukolvist välja saada?
aitäh!!! Ma olen väga põnevil, et proovida seda!!!
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Ma eelistan kasutada madala keemistemperatuuriga lahusteid, kui te ei soovi taaskasutada lihtsalt veevannis lahust otse väljas aurustamisel, peate taastama lahusti siis lihtsalt destilleerimine, kui olete kodulaboratoorium, võite valada lahuse välja lamedapõhjalisse mahutisse, kui väike kogus lahustit jääb, veevannis ja aurustada lahusti, kui teete suuri koguseid, võite mulle privaatsõnumit saata
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Kas isopropüülalkohol on elujõuline, millised on parimad lahustid peale etanooli
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Kas ma peaksin Stiringi lisamisel jätma
Bikarbiidi ja vee ja kui kaua peaksin jätma neutraliseerimiseks
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Isopropüülalkohol peaks sobima, kuid te soovite veenduda, et teie tootesse ei jääks isopropüülalkoholi. Ma proovin harva kasutada etanooli lahustina, ma ei ole selle lähenemisega tuttav

Sa pead segama, reaktsioon on happega gaasiline, neutraliseerumine on väga kiire ja sa ei pea kaua ootama
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Kas happe välja keetmine on ohutu, see näeb videol hea välja, kas nende bi-toodete jaoks on olemas
Rom seda ja kas see mõjutab isomeerumist
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Püüdmata happe välja keeta, võite kindlasti kasutada aluseid ja seejärel ekstraheerida NP-ga, pesta, kuivatada ja aurustada lahustit, et saada THC, mida on väga lihtne teha, lihtsalt proovige
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Kas heksaan on elujõuline, mis on kõige ohutum variant mulle meeldib etanool ol nagu tundub ohutu ja ei ole toksilisus nii et te teate mingit marsruuti lihtsalt etanooliga
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Heksaan lahjendaks etanooli ja thc olla eriti kindel selle kõik keedetud ära, kas te teate mingeid veebisaite videodega see on üsna levinud asi seal palju patente ja retsepte o google kuid ma ei leia d ühtegi etanooli või heksaaniga, kas te teate, kuidas puhastada thc ja uuesti isomeeri cbd mul on olnud mõned arusaamad kuid reagendid on mürgised
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Video nägin ma ei ole siin enam on see ohutu keeta ära äädikhape, peaks olema saada np heksaan varsti ma tahan mõned rohkem uuringuid mürgisuse enne ma seda teha, et mis temperatuuril peaks see aurustub ära juures
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Teoreetiliselt on see suitsetamiseks ohutu, tegelikult ei tea ma, milliseid kõrvalsaadusi tekib lahusti keetmisel, võib-olla atsetaat või atsetüülproduktid
Kui teil on piisavalt aega, võite lasta lahusel aurustuda, kuni järele jääb ainult pasta THC ja väike kogus vedelikku, seejärel ekstraheerida heksaaniga, pesta orgaaniline faas naatriumbikarbonaadi lahusega, pesta orgaaniline faas destilleeritud veega, kuivatada orgaaniline faas veevaba naatriumsulfaadiga ja aurustada lahusti, et saada THC-d.
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Ma saan aru, et nii ma ei ole mitte polaarne ,heksaan veel ma püüan teha e vedelik, mida peaks toode lõhn ja maitse nagu ja on nende viisid testida negatiivseid kõrvalsaadusi, on atsetaat ohtlik valiin või suitsetamine selle ei vitamiin e atsetaat mis teeks selle toote ohtlikuks
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Täiuslikuks saab kasutada HCl aq. soln.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ma kasutan lahtist CBD-d ja ma ei usu, et see on talvitunud. Kui ma lisan söögisoodat, et neutraliseerida hape, tundub, et kõik rasvad ja lipiidid kukuvad välja, tekitades põhja väga kerge ja tahke kihi, jättes palju mustjas vedelikku peal. Ma olin seda algusest peale isopropüülalkoholiga lahustanud, nii et nüüd on mul see must vedelik suurel taldrikul, et alkohol aurustuks.
 
Top