Izomerizacija kanabidiola (CBD) v psihoaktivne kanabinoide

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko kdo pošlje nekaj preprostih korakov, ki sem jih poskušal ekstrahirati z destilirano vodo in brizgalko, vendar je ob dodajanju alkohola v olje postalo vijoličasto?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Vijolična barva pomeni, da vaš izdelek vsebuje visok odstotek CBD in da je vaša raztopina etanola pomešana z alkalnimi snovmi.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Zakaj ne bi poskusili z metodo izomerizacije citronske kisline, ki sem jo objavil na tem forumu, ta reagent je zlahka dostopen po vsem svetu.
Če potrebujete nekoliko večji obseg ali industrijsko proizvodnjo, se lahko obrnete name in za plačilo vam jo lahko pomagam zasnovati, vendar so za to potrebni nekateri posebni reagenti.
Za vsa druga vprašanja lahko pustite sporočilo in pomagal vam bom brezplačno.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ali lahko za NPS brez težav uporabljam nafto?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Nafta ni povsem enaka od regije do regije, morate preizkusiti, ali to topilo izhlapi brez ostanka in zlahka raztopi THC, potem je v redu.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Okej, hvala, to je nap, ki ga uporabljam za ekstrakcije DMT, in iz tega vem, da se posuši brez ostankov, vendar nisem prepričan o topnosti THC. Vendar bi lahko destiliral DCM iz kakšnega odstranjevalca barve, zato bi morda najprej to storil in nato primerjal z napom. Lahko pa najprej poskusim z napom, da vidim, ali raztaplja THC, in imam DCM pri roki, če ga ne bo. Če je mogoče, raje uporabim nap, ker je poceni in dostopen, lahko posodobim, ko to poskusim, in vsem sporočim, kako se izkaže primerjalno.
Ko govorite o recikliranju NPS, imate v mislih destilacijo? če je tako, kako bi priporočili, da se izdelek odstrani iz vrele bučke?
Hvala!! Zelo se veselim, da bom to poskusil!!
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Raje uporabljam topila z nizkim vreliščem, če ne želite reciklirati, samo vodno kopel raztopine neposredno v zunanjem izhlapevanju, morate obnoviti topilo, nato samo destilacijo, če ste domači laboratorij, lahko raztopino odlijete v posodo z ravnim dnom, ko ostane majhna količina topila, vodno kopel in izparite topilo, če naredite velike količine, mi lahko pošljete zasebno sporočilo
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Ali je izopropil alkohol uporaben, katera so najboljša topila razen etanola
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Ali moram pri dodajanju pustiti Stiring
bikarbone in vode ter koliko časa moram pustiti, da se nevtralizira
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Izopropilni alkohol bi moral biti v redu, vendar se želite prepričati, da v vašem izdelku ne bo ostal izopropilni alkohol. Redko poskušam uporabiti etanol kot topilo, tega pristopa ne poznam.

Mešati morate, reakcija bo v prisotnosti kisline plinasta, nevtralizacija je zelo hitra in vam ni treba dolgo čakati
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Ali je varno prekuhavati kislino, na videoposnetku je videti dobro, ali so kakšni bi izdelki za
Rom to in ali to vpliva na izomerizacijo
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Ne da bi poskušali izločiti kislino, lahko vsekakor uporabite bazo in nato ekstrahirate z NP, sperete, posušite in izparite topilo, da dobite THC, kar je zelo preprosto narediti, samo poskusite
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Ali je heksan izvedljiv, kaj je najvarnejša možnost, ki mi je všeč etanol ol, saj se zdi varen in nima toksičnosti, tako da veste, katera koli pot samo z etanolom
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Heksan bi razredčil z etanolom in thc, da bi bil dodatno prepričan, da se je vse skuhalo, ali poznate kakšne spletne strani z videoposnetki to je precej pogosta stvar obstaja veliko patentov in receptov o google, vendar ne morem najti d nobenega z etanolom ali heksanom, ali veste, kako očistiti thc in ponovno izomer cbd sem imel nekaj vpogleda, vendar so reagenti toksični
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Videoposnetka, ki sem ga videl, ni več na tem mestu. ali je varno izpariti ocetno kislino, kmalu naj bi dobil npr. heksan, pred tem pa želim še nekaj raziskav o toksičnosti. pri kakšni temperaturi naj se izhlapi
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Teoretično je varen za kajenje, pravzaprav ne vem, kakšni stranski produkti nastanejo pri vrenju topila, morda acetat ali acetilni produkti
Če imate dovolj časa, lahko pustite raztopino izhlapeti, dokler ne ostaneta le pasta THC in majhna količina tekočine, nato ekstrahirate s heksanom, organsko fazo sperete z raztopino natrijevega bikarbonata, organsko fazo sperete z destilirano vodo, organsko fazo posušite z brezvodnim natrijevim sulfatom in izparite topilo, da dobite THC
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Razumem ta način nimam nepolarnega ,heksana še vedno poskušam narediti e liquid kakšen naj bi bil vonj in okus izdelka in ali so njihovi načini za testiranje negativnih stranskih produktov, je acetat nevaren valin ali kajenje ni vitamin e acetat kaj bi bil ta izdelek nevaren
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Za popoln se lahko uporabi HCl aq. soln.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Uporabljam CBD v razsutem stanju in mislim, da ni bil prezimljen. Ko dodam sodo bikarbono za nevtralizacijo kisline, je videti, kot da vse maščobe in lipidi razpadejo in ustvarijo zelo lahek in trden sloj na dnu, na vrhu pa ostane veliko črnkaste tekočine. Od začetka sem jo raztopila v izopropilalkoholu, tako da imam zdaj črno tekočino v velikem krožniku, da alkohol izhlapi.
 
Top