Syntéza oleja PMK z PMK (CAS 28578-16-7 vosková forma) vo veľkom meradle

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň,

Tu je môj posledný úspech, aby sa kryštalizoval prirodzene v molekulárnej forme samotného kryštálu. Viac čisto nemožné!! ;-)
Zdá sa, že ručne, ale verte mi, že sú prirodzene vytvorené!
 

Attachments

  • wldNCAsF4M.jpg
    wldNCAsF4M.jpg
    139.6 KB · Views: 445
  • CKiR7j9A6g.jpg
    CKiR7j9A6g.jpg
    109.1 KB · Views: 404
  • 1X8JdEuVg6.jpg
    1X8JdEuVg6.jpg
    106.6 KB · Views: 419
  • t4kfM3X6Ks.jpg
    t4kfM3X6Ks.jpg
    120.5 KB · Views: 409

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Veľmi pekná práca. Aký postup používate na odstránenie čiernej nečistoty podobnej dechtu? Dokonca aj na snehobielych kryštáloch sa objavuje pri následných rekryštalizáciách a konečný produkt je dosť tmavý.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Urobíte druhú acidobázu na odstránenie čiernej látky? Keď plynujem, kryštály voľnej bázy sú snehobiele, ale po rekryštalizácii na veľké úlomky stmavnú a obsahujú tú lepkavú látku. Špinavý acetón použitý na umývanie tiež obsahuje veľa tohto a mdma. Rozmýšľal som, že skúsim pred kryštalizáciou freebase vydestilovať.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Vosk bol hnedý. Staré zásoby. Nový žltý je vraj oveľa čistejší. Ešte som nemal možnosť to spustiť.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Robím to len raz možno kvalita prekurzorov to ovplyvňuje vždy používam prášok vosk je viac znečistený mal som ho aj na začiatku.
Áno, vašou najlepšou možnosťou je destilácia s vodnou parou.
Overil som si to a zdá sa, že nečistota je mdp2ppol alebo podobná, ale názov nie je v tomto prípade dôležitý.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Dobre, vďaka, znie to, že prášok je správna cesta. Mám vzorku množstva prášku metóda premeny je totožná s voskom?
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022, prosím o pomoc Postupoval som podľa vášho receptu na syntézu prášku pmk 28578-16-7 na mdp2p a po refluxe došlo k oddeleniu oleja, ale v oleji bolo stále nejaké biele zakalenie a keď sa olej ochladil, biele zakalenie zhustlo ako rozmočené obilie a zostalo mi veľmi málo oleja.
Stalo sa to už niekomu?
Čo som urobil zle btcboss2022?
Môže mi s tým niekto pomôcť?
Priložil som niekoľko fotografií.
 

Attachments

  • koTBxKiRCv.jpg
    koTBxKiRCv.jpg
    439.9 KB · Views: 228
  • R3FbCejtKV.jpg
    R3FbCejtKV.jpg
    486.3 KB · Views: 210
  • 0Tp1RDzIMg.jpg
    0Tp1RDzIMg.jpg
    463.7 KB · Views: 201
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
OMG! Mal by to byť osud alebo niečo podobné hahhaah
Nikdy som nemal žiadne problémy za viac ako rok s týmto procesom a minulý týždeň sa mi stalo to isté s 15-kilogramovou dávkou prášku (bolo to posledných 15 kg veľkej dávky, takže rovnaký výrobok)
Som si na 99% istý, že je to o skladovaní a dobe skladovania, v mojom prípade som skladoval vo vedre s vekom približne 6 mesiacov.
Izoloval som tú pevnú látku, ktorá sa zdá byť akousi polymerizáciou pôvodnej hmoty.

Testoval som, s akým produktom sa to rieši:
Vodu: Nie:
Kyslá voda: Nie
Alkalická voda: Prakticky nič
DCM: Nie
Metanol: Prakticky nič
Acetón: Nie

Zvláštne, že? Tekutý je len pri vysokej teplote alebo s horúcou vodou podobne ako pôvodný materiál, takže jediné dve možnosti sú:
- Nezreagovaný produkt ( veľmi nepravdepodobné po stokrát vykonanom rovnakom procese aj s tou istou šaržou a musí sa riešiť aj v alkalickej vode)
- druh polymerizácie v dôsledku času a podmienok skladovania.

Môžete skúsiť viac času pri 90C s HCL, ale myslím, že to nebude fungovať.

To, čo som urobil ja, neznamená, že je to správne riešenie alebo že musíte urobiť to isté.

Pridala som vodu a neskôr DCM a všetko v oddeľovacom lieviku.
Vrchná vrstva bude voda, stredná vrstva tuhá látka a spodná vrstva DCM+PMK olej, ktorý sa neskôr odparí z DCM.
Je to pomalá separácia a robil som to 3-krát s DCM.
Výťažok je samozrejme oveľa nižší ako normálne, ale lepšie toto ako nič.

Je mi ľúto, že som vám nemohol pomôcť viac, mal som rovnaký problém a snažil som sa ho vyriešiť najlepšie, ako viem, s použitím zdravého rozumu a mojich predchádzajúcich skúseností.

Prípadne by vám lepšie pomohol chemik.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022
Ďakujem za odpoveď na môj príspevok. Prášok prišiel zabalený v hrubom plastovom vrecku v kartónovej škatuli ako zvyčajne. Dostal som ho len pred 1,5mesiaca, ale ako dlho bol skladovaný predo mnou, kto vie. Skladujem ho v priestore s chladnou izbovou teplotou. Urobil som celkovo 2 reakcie, 1 reakciu z 1 krabice a ďalšiu reakciu z inej krabice s rovnakými výsledkami. Myslím, že táto šarža je kompromitovaná. Súhlasím s tým, že "niečo je lepšie ako nič".
Povedali ste: "Pridal som vodu miešam a neskôr DCM a všetko v oddeľovacom lieviku."
Otázka...
1. Aký bol pomer vody a dcm, ktorý ste pridali do oleja, a ako dlho ste to miešali?
2. O koľko menší bol výťažok?
Skúsim 90C alebo vyššiu teplotu s HCL pri dlhšom trvaní, ako ste navrhli. Ak nájdem riešenie, uverejním ho tu a dám vám vedieť.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
G. Patton, Gordon Ramsey alebo ktorýkoľvek chemik z tejto komunity - môžete ponúknuť nejaké riešenie tohto problému? Každú pomoc si veľmi ceníme. Vopred ďakujem.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Získajte kyselinu bieleho fosforu a miešadlo na vrchu v panvici z nehrdzavejúcej ocele a jednoducho dajte všetko dohromady a zahrejte na 80/90, uvidíte, že reakcia prebieha, a potom po niekoľkých hodinách reakcie kyselinu fosforu zmyte až do pH 7.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Belfort, vďaka. Vyskúšam váš návrh.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Bude existovať zápis z vášho spôsobu syntézy MDMA z PMK oleja (MDP2P: cas 4676-39-5)


/ Vďaka
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Píšem e o tom, že ak prekurzor nie je v dobrých podm ienkach, m ohli by ste mať v procese pevnú látku?
V tom prípade by ho mali mať všetky procesy, však?
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Najbližšie @btcboss2022 laboratórny test pre ICE PURITY & ENIANTOMETER R,S vráťte sa k aktualizácii
 

Attachments

  • 4xfwozrdWH.png
    4xfwozrdWH.png
    27.4 KB · Views: 106

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Možno nahradiť roztok hydrogenuhličitanu menším množstvom roztoku hydroxidu za predpokladu, že majú rovnaké ph?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Jedlá sóda neutralizuje kyselinu, ale príliš veľa jedlej sódy spôsobí, že v oleji zostane jedlá sóda, ktorú môžete dostať von len destiláciou alebo opätovným pridaním kyseliny a poslednú časť lúhu
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ak je teda cieľom neutralizovať kyselinu, prečo by roztok hydroxidu sodného nemohol nahradiť roztok hydrogenuhličitanu za predpokladu, že majú rovnaké ph?

Len nerozumiem, prečo sa musí použiť také veľké množstvo roztoku hydrogenuhličitanu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Osobne uprednostňujem hlavnú neutralizáciu s jedlou sódou a keď je 5/6, upravte poslednú s lúhom.

Ak je to hcl, HCL sa neutralizuje na NaCl a plyny, znamená to, že už bola časť fo vášho výrobku
 
Top