Aveți întrebări?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Intenționăm să facem bani din publicitatea DNM și a reactivilor chimici.

Odată cu primirea de fonduri în bugetul nostru, vom deveni și mai buni. Ne propunem să creăm:
- studii chimice și farmacologice ale substanțelor.
- recenzii ale echipamentelor de laborator.
- instrucțiuni video pentru sinteza substanțelor.
- serviciu de testare a reactivilor (va fi implicat în achiziționarea și testarea reactivilor)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Mă bucur să văd că ai măcar un plan. Cele mai multe forumuri ca acesta doar există pentru a dispărea mai târziu fără finanțare. Îmi place în special ideea de testare a reactivilor. Majoritatea oamenilor nu pot cumpăra spectrometre și nu își pot imagina că își trimit probele la un laborator public. Adică, ce se întâmplă dacă descoperă că sunt droguri, nu?
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
dacă vreau să-mi trimit produsul CW, voi afla % puritate și alte informații
Caut un laborator care face teste pe coc, china white, crystal meth sau orice altceva ca fent vă rugăm să trimiteți informații și instrucțiuni și pot comunica cu el beforew trimite eșantion
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
bună ziua domnule..

uneori cant găsi subiecte sau metode uriașe postate atunci când, de exemplu, da în: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO la GBL, etc

7gSGBVbFcH
mulțumesc.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
există o limită conform căreia eticheta trebuie să aibă minim 4 litere.

trebuie să vă întoarceți la forum și apoi să încercați din nou. ar trebui să fie în regulă, există un interval de timp în timp ce tastați un răspuns sau creați un fir de discuție conexiunea se resetează singură trebuie să copiați mesajul și să refaceți și apoi să lipiți și să postați din nou. Am întrebat despre asta, dar cred că xenforo o va rezolva într-o actualizare viitoare în repo-ul lor php.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Adăugați doar ceea ce doriți de la keywork, cum ar fi 5meo synthesis, 5meo effects, 5meo seller sau ceva de genul acesta
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
întotdeauna cred că va reduce rezultatele mele din cauza a fi tospecific și sau greșite etc.. nici un stres va gestiona presupun că mulțumesc!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ar trebui să faceți cu siguranță reactivi pentru teste punctuale. Acidul sulfuric și formaldehida fac Marquis, hidratul coral și iodul pentru meltzer's. Multe dintre ele sunt simple. Acestea se vând cu 15-20 de dolari/ picurător de 10 ml. Asta înseamnă 14,50-19,50 dolari profit. Voi lua un Merke/Marquis de pe mâinile tale. Alternativ, aruncați 8 dintre ele într-o cutie de pescuit de 4 $, cu hârtie de turnesol și câteva godeuri și veți obține un kit de 150 $.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Am probleme cu decriptarea mesajelor furnizorilor. Am plătit pentru produse, dar trebuie să pot decripta mesajele PGP de la furnizor pentru a-mi primi produsele.

Folosesc Kleopatra.
Am blocul de chei publice PGP al furnizorului
Am mesajul PGP al produsului

Știu că într-un fel pot genera o cheie cu blocul de chei publice PGP al furnizorilor și apoi să folosesc cheia pentru a decripta mesajul PGP al produsului. AJUTOR!!!
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
utilizați gpg4win Cred că este cel mai simplu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Susțin ideea unui forum pentru discuții în afara subiectului. Astăzi mi-ar fi prins bine un loc în care să mă descarc de unele lucruri, iar subiectul nu era ceva ce aș fi putut posta pe rețelele mele sociale. Nu a fost legat de chimie, dar a fost legat de droguri. Două persoane au venit astăzi la mine acasă să-mi vândă ceva. Erau împreună, acum el are o acuzație de violență domestică și o brățară la gleznă. A fost ostil în legătură cu situația și a trebuit să-l forțez să plece. În mod normal un prieten de-al meu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Puteți crea un grup. Sau puteți scrie pe blog în propriul profil. Sau propuneți o soluție care să convină tuturor
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Bine, mulțumesc, mă gândeam că trebuie să fiu un susținător pentru a crea un grup. Oricum, intenționez să devin unul în scurt timp. Nu am investigat încă în profunzime toate aspectele site-ului. Mulțumesc pentru sfaturi. În ceea ce privește o soluție care să convină tuturor, mă gândeam la ceva de genul. The Hive a avut "canapea The Shroomery are "discuții off topic" Poate un nume de un loc care este barul local sau hang out de Jessie și cohortele de pe show-ul tv. Un loc pentru lucruri care nu țin de chimia drogurilor.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Vă puteți alătura oricăror grupuri existente.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Când încerc să creez un grup, mi se spune "oops you are not allowed to view this page or perform this action"? Pagina pe care sper să o fac este Chemistry 101, things you should have learned in chemistry class
GWOqr4U6xH
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane ești un mod și profesor al acestui nou grup felicitări dacă este așa și apropo data viitoare când cineva vine la casa ta unde dormi și acționează un foll apuca o cutie de bare mase și să le dea un shot frumos și în curând toată lumea va ști nu perturbe tropane vreau să se alăture acestui grup și să învețe
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Eu sunt administratorul și sper să recrutez ajutor. Chiar în acest moment, oamenii sunt pe cale să amestece o substanță chimică puternică cu o altă substanță chimică puternică într-un borcan pe tejghea. Nici măcar nu s-au gândit ce se va întâmpla în continuare. S-ar putea să dea în clocot și să omoare câinele familiei sau să provoace un incendiu sau să-i orbească. Există oameni și mesaje pe acest site care, în căutarea lor (a ceea ce caută), au renunțat la logică și sunt pe cale să adopte o abordare de tipul "dă-i bătaie și află" față de ceva care le-ar putea curma libertatea sau viața. Dacă sunt norocoși, nu se va întâmpla absolut nimic. Nu au urmat rețeta suficient de îndeaproape. Au adăugat reactanții în ordinea greșită. Poate că au ales o rețetă care nu funcționează pentru că era mult mai ușoară decât una care ar fi funcționat sau pentru că cineva și-a amintit incomplet ceva ce i s-a spus sau a văzut. O persoană hotărâtă să producă droguri fără să înțeleagă mai întâi mecanismele chimiei de bază este un pericol serios care poate fi evitat
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Este permisă medierea furnizorilor de rc chiar dacă aceștia nu sunt sponsori?

Îmi place acest forum, dar sunt încă destul de începător în sinteză, așa că aș dori să ofer medierea vânzătorilor rc, deoarece cunosc scena rc extrem de bine și astfel aș putea returna o parte.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ce înțelegeți prin mediere?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Cineva caută ceva și eu îi ofer furnizorii existenți cu reputație pentru ceea ce caută, dacă există. (Fără costuri suplimentare, doar un link sau numele unui furnizor)
 
Top