Aveți întrebări?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
https://organicchemistrypoland.pl/ - vânzători foarte profesioniști, au aproape tot ce ar fi necesar, nu cer declarații etc.

https://shop.es-drei.de/ - nu am comandat de acolo, dar am prieteni care mi-au dat un feedback foarte bun despre ei, care vând și nitroetan.

A avut cineva contact cu Chembro, un vânzător polonez foarte popular ale cărui contacte le-am pierdut ...
 

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Deci, ce vând, scuzați-mă dacă am înțeles greșit, ceea ce vreau să spun este că vreau să am propria mea iarbă făcută acasă, puteți să știți cum să creșteți una? și care este procesul
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Nu cultiv iarbă, iar aceste surse sunt destinate în principal chimiștilor clandestini, nu cultivatorilor de iarbă
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Sunteți mulțumit de progresele dvs.? A existat vreun moment în care v-ați gândit că este prea mult stres și muncă pentru mine, o să renunț
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Este vorba despre afacerea mea escrow... am primit un mesaj de la cineva, dar nu-l pot deschide pentru că nu am nici o cheie de conversație. și o altă întrebare... cum pot obține adresa poștală a vânzătorului? acest lucru este foarte sensibil la timp, cred eu
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Dacă întrebările dvs. sunt specifice unei anumite comenzi, mai degrabă decât abstracte, atunci invitați-mă la chat. Există un buton "Invite admin" în chat-ul de pe comandă
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Cum am dat peste acest minunat forum? Căutam sinteza canabinoidelor . Nu sunt sigur de ce nu am găsit acest forum mai devreme!
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Știe cineva cum se face metoda shake and bake?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/shake-and-bake-meth-method.9369/#post-47281

Pregătim un videoclip pe această temă, lansarea este așteptată în ianuarie
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Vă mulțumim pentru răspuns
 

Akira

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Dacă fac o achiziție, dar vânzătorul nu-mi acceptă banii, pot să primesc bitcoin-ul înapoi?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
puteți adăuga stablecoin sau eth pe plata bitcoin au o taxă mare în această perioadă, am plăti 50 usd pentru un transfer de 20 usd
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Da, este enervant cu taxele Bitcoins.
Poate este posibil să plătiți aici cu Monero?... Dacă nu aveți Monero, puteți utiliza un schimbător de criptomonede. Taxele sunt de obicei de 0,5%, deci în regulă.
Oricum, este mult mai bine față de OpSec.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Chiar acum, lucrăm la o soluție pentru această problemă. Pentru moment, voi dezactiva retragerea automată pentru a ajusta manual comisionul până când sarcina pe rețeaua bitcoin se normalizează la dimensiunea sa obișnuită.
 
Top