Aveți întrebări?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Intenționăm să facem bani din publicitatea DNM și a reactivilor chimici.

Odată cu primirea de fonduri în bugetul nostru, vom deveni și mai buni. Ne propunem să creăm:
- studii chimice și farmacologice ale substanțelor.
- recenzii ale echipamentelor de laborator.
- instrucțiuni video pentru sinteza substanțelor.
- serviciu de testare a reactivilor (va fi implicat în achiziționarea și testarea reactivilor)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Heisenberg am câteva idei de sfaturi care pot atrage mai mulți oameni într-un mod legal să se înscrie aici.
Vom vorbi despre asta și este chiar o necesitate în opinia mea să o facem aici, voi explica și de ce..ocupat până sâmbătă 18 ok
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Bună ziua, domnule Heisenberg Mă interesează extracția direct la bază a thcp. Avem o metodă, dar mă întrebam dacă aveți întrebări, comentarii sau preocupări.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Lăsați THCp+ și plecați
Cu THCjd mult mai bine au spus toți prietenii mei și dor și eu.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Bună ziua Îmi cer scuze pentru ultimul meu mesaj, dar caut orice pe thc-p. Serviciul meu este, practic, să navighez pe internetul profund pentru orice informații despre thc-p.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Căutați THCJD
Funcționează mai bine și durează mai mult 😉
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bună ziua, am văzut că ați postat multe videoclipuri pe YouTube publice ,- aveți vreo îngrijorare că videoclipurile youtube publice vor atrage atenția asupra acestui site și vor submina integritatea securității?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Scopul nostru este tocmai de a atrage atenția asupra site-ului
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Am experimentat o dezamăgire atât de zdrobitoare în trecut, fiind destul de norocos să găsesc un loc chiar și 1/2 la fel de bun ca acesta, să achiziționez cu succes medicamente pure frumoase și apoi guvernul îl închide. În cel mai rău caz, dacă bbgate.com dispare în cele din urmă din cauza intervenției guvernului, avem vreun plan infailibil pentru a ne găsi din nou? Citesc totul aici cât de repede pot pentru că simt că acest noroc are o dată de expirare.
 
  • Like
Reactions: vis

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Bună ziua! Am o problemă, vreau să trimit un mesaj cuiva, dar nu pot accesa profilul său pentru a-i trimite mesajul. "Oops! We ran into some problems." "Profilul acestui utilizator nu este disponibil". Problema este pe mine sau el a primit ban? Va multumesc!
 
  • Like
Reactions: vis

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Recomandarea mea este să vedeți oferta vânzătorului vizibilă pentru vizionarea ulterioară, pentru că atunci când cineva stabilește oferta, apoi te înșală, o ascunde și el este încă aici, știu eșecul meu nu a folosit serviciul escrow :/
se poate face ?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Cred că BB vrea doar să cumperi cu escrow...
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Cea mai bună și mai sigură metodă de a cumpăra ceva este prin escrow. Escrow este un intermediar, așa că nu puteți da greș.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Știu deja, dar firul /scammers
este aproape gol și nu este corelat cu , astfel încât cineva poate fi de gândire că plata directă nu este risc

dar am văzut unele profiluri marcate ca scammer, dar nu se poate vedea oferta lui scam
Eu cred că imaginile ar trebui să fie marcate ca oferta de înșelătorie și a păstrat capacitatea de a vedea pe profilul său și dezactiva capacitatea de a șterge contul

Poate fi cineva marcat ca scammer atunci când nu am folosit escrow?
Sau doar escrow escammers are privilegiul de a fi vizibil marcat ca scammer?
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Bună ziua! Cum îmi pot securiza contul? Există o opțiune de a-mi seta e-mailul cu 2FA?
În cazul în care cineva vrea să bruteforce contul meu sau ceva, vreau ca contul meu să fie protejat.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
E-mailul nu este securizat. Utilizați Element pentru a recâștiga accesul la contul dvs. Pentru 2fa, utilizați keepass, de exemplu, sau orice aplicație cu cod unic pe smartphone (similar cu google authenticator).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
LTZ3n6xScH


Am uitat dacă 2fa este conectat la e-mail sau la contul elementar, pentru că este lângă toate setările elementului, dar în orice caz, puteți să vă securizați contul ^_^

Nevermind Sorry, I didn't see heiseinberg already replied cuz the "view previous replies" thing didn't show up for some reason
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Cât timp trebuie să aștept pentru a obține o semnătură? :3
 
  • Wow
Reactions: vis

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Da, mulțumesc. Așa voi face. Poți să-mi spui cum să trimit un "temp pm link"? Nu am nici o idee ,dar am nevoie de aceste cunoștințe pe acest forum în următoarea săptămână. DACĂ aveți timp? Grozav!!! Dacă nu, voi cerceta în continuare și voi vedea dacă îmi pot da seama. Abilitățile mele de calculator sunt de rahat, deoarece acestea au fost inventate atunci când am fost în jos w out acces într-un mod mare. Everythings brand nou pentru mine, într-adevăr mă face să mă simt vârsta mea. dar eu digresiv, im comin de-a lungul... w un pic de ajutor de la prietenii mei... -grateful (spacetruckin)
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Încă învăț cum să navighez pe site. Unde este forumul adecvat și modul corect de a întreba dacă cineva are de vândut 521097-97-2 (R)-1-(3,4-Metilendioxifenil)-2-propanol .?

Este produsul intermediar al etapei 1 a sintezei MAPS cGMP multi-kg.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
De asemenea, ați menționat testarea reactivilor. Unde pot trimite lucrurile pentru a fi testate? De exemplu, vreau să știu dacă am reușit să elimin toate subcomponentele, cu excepția Safrolului, din uleiul meu de Sassafras, folosind unele metode experimentale discutabile, altele decât distilarea fracționată.
 
  • Like
Reactions: vis
Top