Aveți întrebări?

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane ești un mod și profesor al acestui nou grup felicitări dacă este așa și apropo data viitoare când cineva vine la casa ta unde dormi și acționează un foll apuca o cutie de bare mase și să le dea un shot frumos și în curând toată lumea va ști nu perturbe tropane vreau să se alăture acestui grup și să învețe
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Eu sunt administratorul și sper să recrutez ajutor. Chiar în acest moment, oamenii sunt pe cale să amestece o substanță chimică puternică cu o altă substanță chimică puternică într-un borcan pe tejghea. Nici măcar nu s-au gândit ce se va întâmpla în continuare. S-ar putea să dea în clocot și să omoare câinele familiei sau să provoace un incendiu sau să-i orbească. Există oameni și mesaje pe acest site care, în căutarea lor (a ceea ce caută), au renunțat la logică și sunt pe cale să adopte o abordare de tipul "dă-i bătaie și află" față de ceva care le-ar putea curma libertatea sau viața. Dacă sunt norocoși, nu se va întâmpla absolut nimic. Nu au urmat rețeta suficient de îndeaproape. Au adăugat reactanții în ordinea greșită. Poate că au ales o rețetă care nu funcționează pentru că era mult mai ușoară decât una care ar fi funcționat sau pentru că cineva și-a amintit incomplet ceva ce i s-a spus sau a văzut. O persoană hotărâtă să producă droguri fără să înțeleagă mai întâi mecanismele chimiei de bază este un pericol serios care poate fi evitat
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
De ce sunt plățile Account Upgrade folosind bitcoin? Btc este trasabil ca fvck. De ce nu utilizați Monero pentru plăți acolo?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Îmi dezvălui ignoranța totală, dar BTC este trasabil? În termeni simpli, puteți explica cum Monero este diferit de BTC și, prin urmare, mai puțin trasabil?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Btc sunt trasabile pentru totdeauna. Monero sunt pentru cinci zile
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Cum am dat peste acest minunat forum? Căutam sinteza canabinoidelor . Nu sunt sigur de ce nu am găsit acest forum mai devreme!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
În sfârșit....... Aș fi putut să jur că am văzut o opțiune de îmbunătățire a contului pentru a arunca niște bani pe site, în afară de cei 1 000 de dolari pentru grupul RC sau de butonul direct Donate din zona go fund me-esque a producției video. Nu o mai găsesc. Poate am visat.........
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Actualizarea este secțiunea RC de 1 000 de dolari
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Este posibil să se ia în considerare posibilitatea ca mesajele care sunt trimise și primite în cadrul tranzacțiilor încheiate, criptate sau nu, să fie șterse/eliminate etc. după încheierea tranzacțiilor? Aceasta este o preocupare deoarece, dacă vreodată, Doamne ferește, site-ul este compromis în vreun fel de către LE sau alții, acele date ar putea fi foarte rele atât pentru vânzători, cât și pentru cumpărători
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
ajutor necesar!
la amestecarea acestor elemente s-a produs o explozie (4mmc)
4'-Metilpropiofenonă - 100 g
Benzen - 400 ml
Brom (Br2) - 100g
apoi totul în casă a fost spălat și spălat, zonele stropite au fost vopsite, ventilația activă a continuat mai mult de 10 zile, dar durerea din ochi nu a încetat complet...

Acum vopsesc din nou toți pereții și tavanele, schimb podelele!
Trebuie să iau vreun filtru de aer?
Plus orice alte informații vă rog!!!!!!!!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Bună ziua, sună ciudat. Ați adăugat instantaneu 100 g de brom lichid în soluție? Reacția nu ar trebui să explodeze. În plus, nu există H2O2. Sunteți sigur că ați folosit exact acești reactivi?
 
View previous replies…

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Da, instantaneu( după 10 minute de încălzire, condensatorul de reflux a sărit din balon, iar un jet gros de picături și gaze a lovit tavanul
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
A fost o greșeală fatală, amice. Te rog, citește cu atenție tutorialele înainte de sinteză.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Pot asambla un recirculator cu un filtru de carbon sau HEPA? sau un ionizator?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
da, greșeala este cu adevărat monstruoasă
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aveți nevoie de o zonă bine ventilată, în caz contrar puteți muri. În plus, începeți cu un lot de 10 g, învățați sinteza pentru a evita astfel de accidente.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
O Man!) Mă recunosc direct în greșelile tale!!! :)
Am avut această eroare fatală cu 100 pseud /I2 /P
Tavanul era imposibil de curățat. A trebuit să îl acopăr cu gips-carton.
Și nici bromul tău nu se va spăla! :)
Aceasta a fost o lecție bună pentru mine
NU folosiți chimia într-o zonă rezidențială!!!

Un generator de ozon vă va ajuta să vă rezolvați problema mirosului.
Ozonul neutralizează substanțele chimice lacrimogene. (lachrymators)
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Vă mulțumesc! ați dat într-adevăr sfaturi de aur!)
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
ce trebuie să fac dacă aburul se scurge prin îmbinarea dintre condensatorul de reflux și balon? Dimensiunile sunt aceleași, nu pare să iasă nimic prin furtunul de evacuare a gazului
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Este o bună practică, esențială de fapt, să folosiți unsoare pe articulații. Eu folosesc unsoare de silicon alimentară. Nu costă practic nimic.

Menționez, de asemenea, că dacă faceți un reflux, este important să existe o ieșire pentru presiunea care se acumulează, altfel pot apărea lucruri rele (explozii de presiune).

Știu foarte puține lucruri, dar știu asta. Contactați-mă dacă mai aveți întrebări.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Pot folosi vaselină?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Poți, dar atunci când se încălzește se transformă în lichid care se poate scurge în RM, putând să îl strice. Eu folosesc balsam de buze. Am o grămadă pe aici (ChapStick), se topește puțin mai sus și recipientul mic este convenabil. Doar îl frec pe partea masculină aproximativ 2 linii și îl răsucesc în timp ce îl asamblați pentru a-l răspândi. Pentru vacuum dist. Am unsoare de vid real, care este scump, dar 1 cantitate de mărimea unui bob de mazăre este suficient pentru un joint, astfel încât merge un drum lung
 
Top