Aveți întrebări?

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Ce v-a motivat să realizați acest forum?
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Caut precusor pentru a produce LSD

precusor ergotamin, lsa, lysergol, ester metilic al acidului lysergic

sau am semințe hawaian baby woodrose sau boabe de ciuperci ergot, dar nu este cea mai bună opinie....
Vreo idee pentru mine?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Dragă Walt, îmi amintesc că echipa ta distribuia kituri de sinteză 4MMC. Pot să particip la ea? Nu pot găsi acest anunț acum(((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Am încetat să le mai trimitem gratuit. deoarece am trimis mai mult de 100 de kituri împreună, care pot fi utilizate pentru a produce mai mult de 10 kg de bunuri. Dar oamenii nu au lăsat feedback. Suntem pregătiți să vă oferim tot ce aveți nevoie pe o bază comercială.
Contact @WillD
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Este restricția de chat într-adevăr permament, și nici o modalitate în iad pentru a primi a doua șansă? :)
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Poate cineva face fir pe numele local, Balkan, cred că există oameni inafe pentru acel fir, mulțumesc
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Bună ziua tuturor Mă întrebam dacă mă puteți sfătui, după o a doua gătire, reacția Lukart nu a existat nici o separare tot lichidul a fost o culoare roșu închis / maro și după etapa finală uleiul A iese de culoarea mai mare nu de obicei așa, dar întotdeauna a fost de culoarea apei
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Frst of all im wanna say big thanks to bb team whos share there product and knowledge.about chemistry 🧪
I don't wanna be arogant or bad person in some eyes 👀
But im thinking if it promotion for people whos just register and get immediate free good sample( i don't say it's.bad)..
Putem noi, care au statutul de ''rezident'' obține unele similare în afară de asta, ca de exaple 4mmc synth kit sau pentru alte produse, unele în care deregtion dacă este posibil (putem wote), care este a fost atât de mare pentru unii care este un pic mai mult și vrea să meargă mai departe în chimie

Mulțumesc tuturor.

Este doar părerea mea.

Nu vreau ca unii să se simtă jigniți de mine.


Sunt foarte recunoscător pentru toate lucrările voastre făcute bb



Rămâneți salvați și pozitivi 😺🍀🧪🤞
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Poate echipa Admin vă rugăm să obțineți o securitate mai bună pentru noul coze selle?r de fiecare dată când vreau să obțin unele lucruri dau informații și persoana pleacă doar, nu mai login, cu informații, și am auzit mai multe povești similare se întâmplă aici
Aici oamenii de pescuit cred că nu e bine pentru noi 😆
 
Top