Aveți întrebări?

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Este permisă medierea furnizorilor de rc chiar dacă aceștia nu sunt sponsori?

Îmi place acest forum, dar sunt încă destul de începător în sinteză, așa că aș dori să ofer medierea vânzătorilor rc, deoarece cunosc scena rc extrem de bine și astfel aș putea returna o parte.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ce înțelegeți prin mediere?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Cineva caută ceva și eu îi ofer furnizorii existenți cu reputație pentru ceea ce caută, dacă există. (Fără costuri suplimentare, doar un link sau numele unui furnizor)
 

Jeff_Benzoz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Navigating_BB întrebare: w {VPN&Opera} totul funcționează, dar w {TorOnion App} tot ce pot face este să trimit și să primesc mesaje și puține altele. Este acest lucru obișnuit?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Aceasta este o problemă de partea browserului, nu de partea noastră.
 

GermanWhite

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua,
Poate cineva să mă ajute. Am roci MDMA pe care vreau să le transform în lichid și apoi să le ReRock în Moulds pentru stealth. Știe cineva procedura sau unde pot găsi procedura pe forum pentru a transforma rocile MDMA în lichid și înapoi la 1 obiect MDMA solid.
 

Jeff_Benzoz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Wtf este un mucegai? Ca și cum ai vorbi despre formula PEG vape?
 

sm0ker

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Întreb acest lucru pentru a treia oară. Am o colecție destul de bună pe MA synth (PDF) unde o pot posta? Fiecare fir cu această întrebare a fost șters...
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Nu pot răspunde la mesaje, doar eu sau nu este posibilă utilizarea butonului de răspuns pe browserul tor?
 

stoneda$$a$$in

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
După ce am navigat ore și ore, în cele din urmă un membru, există o modalitate de a anunța ceea ce căutați... de exemplu; methaqualone, "714", quualudes. Nu pot găsi un furnizor verificat pe web. Vă mulțumim.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Știu că nu există nicio garanție de 100% privind siguranța cumpărătorului, dar achiziția prin intermediul sistemului escrow al acestui forum elimină în mod semnificativ posibilii po-po?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@HEISENBERG, ar trebui să răspund la aceste întrebări, dacă cred că știu ( de exemplu, tipul care întreabă despre PDF-urile sale synth, unde să posteze, biblioteca [răspunsul meu]) sau este pentru răspuns administrativ?
 

lacusht91

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hy. Vreau să fac primele mele cumpărături în piață. la ce ar trebui să fiu atent ? Toți vânzătorii de pe piață sunt deja ok ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Căutați ceva ce doriți să cumpărați?🤷🤔 acesta este un lucru pe care trebuie să îl învățați singur. Dacă este prea ușor, nu vei învăța. Toate informațiile de care aveți nevoie sunt aici. Trage-ți un scaun și începe să citești
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Căutați ceva ce doriți să cumpărați?🤷🤔 acesta este un lucru pe care trebuie să îl învățați singur. Dacă este prea ușor, nu vei învăța. Toate informațiile de care aveți nevoie sunt aici. Trage un scaun și începe să citești . Nu, CAVEAT EMPTOR
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
De ce sunt plățile Account Upgrade folosind bitcoin? Btc este trasabil ca fvck. De ce nu utilizați Monero pentru plăți acolo?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Îmi dezvălui ignoranța totală, dar BTC este trasabil? În termeni simpli, puteți explica cum Monero este diferit de BTC și, prin urmare, mai puțin trasabil?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Btc sunt trasabile pentru totdeauna. Monero sunt pentru cinci zile
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Bună ziua. Vă rog să oferiți un link către instrucțiunile de măsurare a temperaturii în balon.
p/s
balon 5000ml, termometrul trebuie să fie lung pentru a ajunge la lichid? luați în considerare un model cu mercur? vă mulțumesc.
 
Top