Kanabidiola (CBD) izomerizācija līdz psihoaktīvajiem kanabinoīdiem

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Refulx = atgriež pilienus atpakaļ uz sildīšanas šķīdumu? Nē, man tādu nav.

Bet man ir 2 šādi:
JQKSLAHJt3


Un 2 ar spirālveida caurulīti iekšpusē.


Man nav nekādu kolbu, jo es strādāju tikai ar burkām. Es domāju pārsaukt sevi par Jarry.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Jarry, lūdzu, mēģiniet pielāgot kādu gumijas aizbāzni ar caurumu iekšpusē, lai tas atbilstu jūsu kondensatoram.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
CBD izomerizācija par THC, izmantojot citronskābi

Lūdzu, esiet droši, vismaz izliekieties, ka esat profesionāls ķīmiķis, veicot eksperimentu, valkājiet brilles un cimdus, kā arī ņemiet līdzi ugunsdzēšamo aparātu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka šis process ir izstrādāts, lai izmantotu viegli pieejamus materiālus un reaģentus un pēc iespējas efektīvāk pārvērstu CBD par THC gan iznākuma, gan laika ziņā, un nav salīdzināms ar profesionālām laboratorijas metodēm.

Reaģenti.
Citronskābe
CBD
Destilēts ūdens
Nātrija bikarbonāts vai nātrija karbonāts
Nepolārs šķīdinātājs

Aprīkojums:
Neliela kolba (vārošu kolbu nedrīkst piepildīt vairāk kā līdz pusei)
mazs Leibiga kondensators (pietiek ar 200 mm)
Mazs sūknis kondensatoram, var būt akvārija sūknis.
Maza caurulīte, lai ietilptu kondensatora savienojumā.
Mazs spainis, kurā ievietot sūkni
kolbai piemērots siltuma avots, vēlams sildīšanas apvalks ar magnētisko maisīšanu.
PH testa sloksnes
skala ar precizitāti līdz gramam
dozēšanas piltuve


Izomerizācija.

Nosakiet partijas lielumu un pēc tam nosakiet, cik daudz ūdens vēlaties izmantot. Jūs varat izmantot tikai 1 grams H2O:1 grams CBD, bet varat izmantot arī vairāk ūdens, lai padarītu mehāniku nedaudz vieglāku. Partijām pa 1 g es parasti izmantoju 5 g ūdens, bet partijām pa 5 g es parasti izmantoju 10 g ūdens.

Pievienojiet vēlamo destilēta ūdens daudzumu verdošajai kolbai, izmantojot nelielu maisīšanas stieni. Lai to izdarītu, bezūdens citronskābei, pārtikas kvalitātes citronskābei, pievienojiet vismaz 15 % ūdens pēc svara. (Tātad 1 g ūdens satur 0,15 g citronskābes, nav nozīmes, cik daudz CBD jūs izmantojat). Pie kolbas piestipriniet atgaitas kondensatoru un nostipriniet to ar metāla skavām un cauruļu skavām. Piepildiet kondensatoru un atstājiet akvārija sūkni darboties nepārtraukti. Ieslēdz maisīšanu līdz ~75 apgriezieniem minūtē, uzkarsē līdz ~120C un noved šķīdumu līdz vārīšanās temperatūrai. Atkarībā no vēlamā CBD/D8/D9 sajaukuma refluksējiet no 4 līdz 12 stundām. Jo ilgāk reakcija turpinās, jo vairāk D8 un mazāk D9. Es dodu priekšroku apmēram 8 stundām. Varat veikt nelielas partijas testus, lai noskaidrotu, cik ilgs pārkausēšanas laiks ļaus iegūt jums vēlamo produktu. Ja vēlaties 100 % D8, reakciju veiciet 10-12 stundas vai līdz brīdim, kad tests ir negatīvs.

Pēc apstrādes.

Neitralizācija: Pēc noteiktā laika beigām izslēdziet siltuma avotu un ļaujiet šķīdumam atdzist līdz istabas temperatūrai. Atcerieties, ka jūsu mērķis nešķīst ūdenī un istabas temperatūrā ir cieta viela. Pēc atdzesēšanas kolbā jābūt lieliem cietā produkta gabaliem, kas peld ūdens virspusē un ir saspiesti pie kolbas sieniņām. Citronskābi neitralizē ar nātrija bikarbonātu (3 moli nātrija bikarbonāta uz 1 molu citronskābes). Bikarbonātu var pievienot tieši šķīdumam un pārbaudīt pH, vai arī sagatavot koncentrētu bikarbonāta šķīdumu un pievienot to kolbai - atšķirība ir neliela. Pārbaudiet ar pH papīru, lai apstiprinātu pH ~ 7 (nav jābūt precīzam, 6-8 ir labi).

Ekstrakcija.

Pēc tam šajā kolbā pievienojiet daļu NPS. jums būs jāeksperimentē, lai noskaidrotu precīzi mazāko daudzumu, ko varat izmantot, bet jūsu mērķa molekula ir viegli šķīstoša DCM vai EtOAc istabas temperatūrā. 5 g partijai es parasti izmantoju ~ 20-30 ml DCM. pagrieziet NPS, un redzēsiet, ka jūsu produkts ir izšķīdis. Atdaliet ūdens fāzi un izmetiet (es to daru dalāmajā piltuvē). Izskalojiet NPS ar tādu pašu daudzumu dH2O (20 ml NPS ar 20 ml dH2O), lai atdalītu visus piemaisījumus, kas fiziski iesprostoti/uzturēti produktā. Atkārtot atdalīšanu. Ja organiskā fāze kļūst duļķaina, tā ir absorbējusi nedaudz ūdens. Izžāvējiet ar MgSO4 , līdz šķīdums atkal kļūst dzidrs. Dekantējiet vai filtrējiet, lai atdalītu MgSO4.

Izolēt produktu.

Tagad jūsu produkts ir izšķīdināts NPS. Ideālā gadījumā šo NPS var ekstrahēt un pārstrādāt, tādējādi ievērojami samazinot izmaksas un ietekmi uz vidi. Ja tas nav iespējams, šķīdumu var vienkārši sildīt, lai NPS iztvaicētos. Veiciet šo darbību labi vēdināmā vietā.
 
View previous replies…

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Es domāju, ka NPS nozīmē "jaunas psihoaktīvas vielas" ?
 

edyf0101

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Sveiki visi,
Pēc šīs tēmas izlasīšanas es nolēmu veikt CBD izomerizāciju, izmantojot citronskābi.
Es nopirku 100g CBD izolāta 99% par 100 USD (esmu no Eiropas), bezūdens citronskābi un Etilskābes acetātu un iegādājos destilācijas pamatkomplektu, Soksleta ekstraktoru un sildīšanas maisīšanas lietu.
Es izmantoju 10 g CBD.
Es sāku to darīt plkst. 19.00. CBD iepludināšana plakandibena kolbā bija izaicinājums, piltuve aizsērēja un tā stingri sacietēja, nelieli zudumi. Padomi citiem iesācējiem, izmantojiet improvizētu papīra piltuvi.
Tika pievienoti arī ~+20 g iepriekš destilēta ūdens ar 3 g citronskābes un maisīts līdz izšķīdināšanai.
Pārsūknēšana gandrīz uzreiz parādīja izmaiņas, un ūdens izskatījās pēc zelta sasmaržām, kas ieplūda ūdenī.
Dažu stundu laikā tas palielinājās. Līdz progresa temps bija palēninājies, es nolasīju temperatūru, un tā bija 100 °C, es to vēl nedaudz palielināju, bet manam sildītājam nav celcija mērierīces, un man ir tikai dzīvsudraba termometrs, tāpēc precīzu un ātru rādījumu iegūšana nebija viegla, jo man nebija piekļuves šķīdumam, kamēr tas refluksējās.
Pēc 8 stundām es to atvienoju no karstuma un ļāvu atdzist. Šajā brīdī bija četri no rīta, un es aizmigu, tas nostrādāja un sacietēja uz dibena pa nakti, izkliedēts tas izskatījās gaiši zeltains.
Es pievienoju vairāk nekā 50 g etilacetāta, un tas ātri izšķīda, pēc tam to ieliku dalāmajā piltuvē, un es apzināti atstāju daļu organiskās fāzes, lai izvairītos no ūdens piesārņojuma, un atlieku to malā turpmākai apstrādei.
Tagad sākās destilācija, kas tika pabeigta 2 stundu laikā, un, kad bija palicis tikai nedaudz no manas NPS, es to ieliku alumīnija sodas bundžas apakšā. Augšpus es ieliku ventilatoru un apakšā pielietoju sildīšanu, tomēr tas varēja kļūt ļoti karsts.
Tas ātri izžuva, un man palika tumša dzintara krāsas peļķe, kas bija ārkārtīgi lipīga.
Man ir attēli ar produktu, bet ne ar daudz ko citu.


Man ir daži jautājumi, uz kuriem es gribētu, lai kāds zinošs cilvēks atbildētu.
1) Kā es varu noskaidrot, cik daudz D9/D8 es izgatavoju?
2) Es produktu uzkarsēju atklātā gaisa iztvaicēšanas laikā ļoti augstu, un es neesmu pārliecināts, kas var notikt, ja es to uzkarsēšu augstā temperatūrā ar savu NPS un atklātā gaisā, lai tas reaģētu?
3) Es gribu veikt vēl vienu destilāciju, lai atdalītu nereaģējušo CBD, D9 un D8 vienu no otra. Esmu redzējis, kādā temperatūrā tas būtu jāveic, un mani uztrauc, ka tas uzreiz atdzisīs mēģenē un es nevarēšu izņemt produktu. Vienīgais risinājums, ko es varu iedomāties, ir šāds:
a) Izvilkt vakuumu, lai pazeminātu viršanas temperatūru.
b) Sūknēt verdošu karstu ūdeni manā liebig kondensatorā, lai palīdzētu tam plūst cauri.
c) abu variantu kombinācija.
4) Esmu ieinteresējies izmantot pTSA un toluoluolu, lai veiktu ļoti tīru reakciju uz papīra, ko redzēju. Tur, kur es dzīvoju, toluoluolu kļūst grūti dabūt tīrā veidā tā bīstamības videi dēļ, un pTSA radītu papildu sarežģījumus. Vai iesācējam vispār ir vērts ar to nodarboties?


Es ceru, ka šis raksts jūs vai nu uzjautrināja, vai arī kaut ko iemācīja.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
1. Jums ir nepieciešams veikt laboratorijas testus. eiropā tas būs problēma, jo ne daudzi var to dot, un laboratorijas neļauj jums sūtīt tām paraugus.
2. izvairieties no augstas temperatūras, cik vien varat, dažas d9 pārvēršas d8 vai cbn.
3. to var atdalīt tikai ar hromatogrāfiju.
4. nav reāli. cilvēki iegūst labu iznākumu ar heptānu un hcl, kā arī ar citām viegli iegūstamām vielām.

@ēdijā citronskābe jāneitralizē un jāizskalo ar dzeramo sodu un ūdeni. tas arī noņems nātrija citrātu un sāli, kas radusies neitralizējot.

mazgāšanu var veikt ar karstu ūdeni bez nps. pēc tam var destilēt arī bez nps.

arī neņemiet vērā refluksa laiku. vienkārši veiciet staru testu, lai redzētu, cik daudz cbd ir pārvērsts, un apstādiniet, kad lielākā daļa ir gatava.
 

edyf0101

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Es to neitralizēju atvainojos, ka to neiekļāvu.
Paldies par atbildēm.
Ja es pērku HCl, es varu iegādāties arī pTSA, jo abām lietām ir jābūt iemeslam, lai tās iegādātos.
Būtībā jebkura interesanta ķīmiska viela man ir jāsintezē pašam.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
vai tai piemīt psihoaktīvas īpašības? cik spēcīga tā ir?

cik daudz destilāta jūs ieguvāt no 10 g cbd?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Aptuveni cik daudz psihoaktīvo vielu es varu iegūt no 100 g CBD izolāta 99%?
 

edyf0101

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Šeit nav ķīmijas speciālista.
Atrada šo https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8011986/ CBD izomerizācijas pētījumu google. Tajā ir daži grafiki par to, cik daudz dažām dažādām metodēm.
Esmu redzējis internetā, bet ne pētījumus, kuros būtu teikts, ka ar citronskābes metodi destilētā ūdenī 120c temperatūrā 8 stundas, kas ir visvienkāršākā metode iesācējam, jūs iegūsiet ~ 45% D9THC iznākumu, tādu, kādu vēlas lielākā daļa cilvēku, tomēr jūs saņemsiet arī aptuveni ~ 45% D8THC un nedaudz nereaģējuša CBD. Izlasiet visu pavedienu, atrodiet, kuru metodi vēlaties, un meklējiet internetā avotu, kurā būtu norādīti daudzumi.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
iznākums ir atkarīgs no skābes, nps un laika. citronskābe un ceolīts ir viegli, bet tiem ir ļoti zems iznākums! ar zemu es domāju 50% vai mazāk, tas ir briesmīgi.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
kā iegūt pēc iespējas vairāk delta-9?
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Vai CBD ir jāizomerizē THC ar 95% etanolu? Vai var izmantot 99,9% etanolu? Līdz kādam pH tiek koriģēts ar ledus etiķskābi? cik stundas refluksa režīmā ir vislielākais 9-THC iznākums?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
absolute EtOH ir acīmredzami vislabākais, bet apsveriet izdevumus... tas ir tā vērts, ja vēlaties būt elegants ķīmiķis.
 

weeds

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Es gribu pievienot THC CBD nezālēm. Vai vienkārši to darīt?
1 - refluksē 100 g CBD izolāta etanolā un skābē 4-8 stundas, izmantojot šajā tēmā aprakstīto metodi.
2 - ar šļirci pievieno THC šķīdumu apmēram 200 g CBD ziedu.
 
Top