Kanabidiola (CBD) izomerizācija līdz psihoaktīvajiem kanabinoīdiem

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds, lūdzu, varētu atsūtīt dažus vienkāršus soļus, ko es esmu mēģinājusi ekstrahēt ar destilētu ūdeni un šļirci, bet, pievienojot eļļai spirtu, tā kļuva violeta?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Violetā krāsa nozīmē, ka jūsu produkts satur lielu CBD procentuālo daudzumu un ka etanola šķīdums ir sajaukts ar sārmainām vielām.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Kāpēc neizmēģināt citronskābes izomerizācijas metodi, ko ievietoju šajā forumā, šis reaģents ir viegli pieejams visā pasaulē.
Ja jums nepieciešama nedaudz lielāka mēroga vai rūpnieciska ražošana, varat sazināties ar mani, un es par samaksu varu palīdzēt to izstrādāt, taču tam nepieciešami daži īpaši reaģenti.
Ja jums ir vēl kādi jautājumi, varat atstāt ziņu, un es jums bez maksas palīdzēšu.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Vai NPS gadījumā es varu bez problēmām izmantot naftu?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Ligroīns dažādos reģionos nav gluži vienāds, jums ir jāpārbauda, vai šis šķīdinātājs iztvaiko bez atlikuma un viegli izšķīdina THC, tad tas ir OK.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Labi, paldies, tā nap es izmantoju DMT ekstrakcijai, un no tā es zinu, ka tā žūst bez atlikumiem, bet neesmu pārliecināts par THC šķīdību. Tomēr es varētu destilēt DCM no kāda krāsas noņēmēja, tāpēc es varētu to vispirms izdarīt un tad salīdzināt ar nap. Vai arī es varētu vispirms izmēģināt ar nap, lai redzētu, vai tas izšķīdina THC, un, ja tas neizšķīdina, man būtu DCM. Id drīzāk izmantot nap, ja iespējams, jo tas ir lēts un pieejams, Es varu atjaunināt, kad es mēģinu to un ļaujiet visiem zināt, kā tas izrādās salīdzinoši.
Kad jūs runājat par NPS pārstrādi, jūs domājat destilāciju? ja tā, kā jūs ieteiktu iegūt produktu no vārošās kolbas?
paldies!! Es ļoti priecājos to izmēģināt!!
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Es dodu priekšroku izmantot šķīdinātājus ar zemu viršanas temperatūru, ja nevēlaties pārstrādāt, vienkārši ūdens vannā šķīdumu tieši āra iztvaicēšanai, jums ir nepieciešams atgūt šķīdinātāju, tad tikai destilācija, ja esat mājas laboratorija, jūs varat izliet šķīdumu ārā plakana dibena traukā, kad paliek neliels šķīdinātāja daudzums, ūdens vannā un iztvaicēt šķīdinātāju, ja jūs izgatavojat lielus daudzumus, jūs varat privāti ziņot man.
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Vai izopropilspirts ir dzīvotspējīgs, kādi ir labākie šķīdinātāji, izņemot etanolu?
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Vai man vajadzētu atstāt Stiring, pievienojot
Bikarbonātu un ūdeni un cik ilgi jāatstāj, lai neitralizētu
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Izopropilspirtam vajadzētu būt piemērotam, taču jūs vēlaties pārliecināties, ka jūsu produktā nav palicis izopropilspirts. Es reti cenšos izmantot etanolu kā šķīdinātāju, man nav pazīstama šāda pieeja.

Jums ir nepieciešams maisīt, reakcija būs gāzveida skābes klātbūtnē, neitralizācija notiek ļoti ātri, un nav ilgi jāgaida.
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Vai ir droši izvārīt skābi, video tas izskatās labi, vai ir kādi bi produkti, lai
Rom tas un vai tas ietekmē izomerizāciju?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Nemēģinot izvārīt skābi, jūs noteikti varat izmantot bāzi un pēc tam ekstrahēt ar NP, izmazgāt, izžāvēt un iztvaicēt šķīdinātāju, lai iegūtu THC, kas ir ļoti vienkārši izdarāms, tikai mēģiniet.
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Vai heksāns ir dzīvotspējīgs, kas ir visdrošākais variants man patīk etanols ol, jo šķiet drošs un tam nav toksicitātes, lai jūs zinātu, kāds maršruts tikai ar etanolu
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Heksāns būtu atšķaidīt ar etanolu un thc, lai būtu papildus pārliecināts, ka tā visa ir izvārīta, vai jūs zināt kādas tīmekļa vietnes ar video tas ir diezgan izplatīta lieta tur daudz patentu un receptes o google, bet es nevaru atrast d nevienu ar etanolu vai heksānu, vai jūs zināt, kā attīrīt thc un atkārtoti izomēru cbd man ir bijušas dažas atziņas, bet reaģenti ir toksiski
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Video, ko redzēju, šeit vairs nav, vai ir droši iztvaicēt etiķskābi, drīzumā vajadzētu iegūt np heksānu, es gribu vēl izpētīt toksicitāti, pirms to daru, kādā temperatūrā tai vajadzētu iztvaicēties.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Teorētiski tas ir drošs smēķēšanai, patiesībā es nezinu, kādi blakusprodukti rodas, vārot šķīdinātāju, varbūt acetāts vai acetila produkti.
Ja jums ir pietiekami daudz laika, jūs varat ļaut šķīdumam iztvaikot, līdz paliek tikai THC pasta un neliels daudzums šķidruma, tad ekstrahēt ar heksānu, izskalot organisko fāzi ar nātrija bikarbonāta šķīdumu, izskalot organisko fāzi ar destilētu ūdeni, izžāvēt organisko fāzi ar bezūdens nātrija sulfātu un iztvaicēt šķīdinātāju, lai iegūtu THC.
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Es saprotu, ka veids man nav nepolārs ,heksāns vēl es mēģinu padarīt e šķidrumu, kādai vajadzētu būt produkta smaržai un garšai un vai ir to veidi, kā pārbaudīt negatīvus blakusproduktus, vai acetāts ir bīstams valīns vai smēķēšana tā nav vitamīns e acetāts, kas padarītu šo produktu bīstamu
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Par perfektu var izmantot HCl aq. šķīd.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Es izmantoju masveida CBD, un es nedomāju, ka tas ir ziemots. Kad es pievienoju cepamo sodu, lai neitralizētu skābi, izskatās, ka visi tauki un lipīdi izkrīt, veidojot ļoti vieglu un cietu slāni apakšā, bet virsū paliek daudz melnbalta šķidruma. Jau no paša sākuma es to biju izšķīdinājusi izopropilspirtā, tāpēc tagad melnais šķidrums ir lielā šķīvī, lai spirts iztvaicētos.
 
Top