Kanabidiola (CBD) izomerizācija līdz psihoaktīvajiem kanabinoīdiem

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Es mēģināju smēķēt vieglo cieto vielu apakšā, un tā vienkārši pārvērtās baltā garozā, līdzīgi kā tad, kad smēķējat DMT, tāpēc es pieņemu, ka cietā viegla viela ir atkritumi.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Visticamāk, tas ir nātrija sāļi. Jūs varat parādīt CBD fotoattēlu, kāda ir tā kvalitāte? Kādu sālsskābi izmantot? Ja viss ir tīrs un kvalitatīvs, visticamāk, temperatūra ir augsta un maisīšana var būt nepietiekama.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
HFkqxSy53J

Pielikumā ir mani reaģenti, 2. foto ir atkritumi, kas atradās apakšā, un pēdējā foto ir mana produkta žāvēšana. Es izmantoju citronskābi un vārīju to 8 stundas ar atpakaļplūsmu.
 

Attachments

  • 0Z3gMEFbvO.jpg
    0Z3gMEFbvO.jpg
    1 MB · Views: 610
  • uVj3cQKpPx.jpg
    uVj3cQKpPx.jpg
    1.1 MB · Views: 617

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Kādas valsts CBD jūs izmantojat, jūsu produkts šķiet ļoti netīrs
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Tā ir visneattīrītākā CBD eļļa, ko varat iegādāties tā ir Pilna spektra ar spirtu ekstrahēta CBD neapstrādāta eļļa no kaņepēm Depot vairumtirdzniecība
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Es iesaku izmantot tīru CBD izolāta pulveri, jo pilna spektra ekstrahētais CBD bieži ir tumšas krāsas un satur daudz lipīdu, kas var traucēt izomerizācijas reakcijas un apgrūtināt produktu atdalīšanu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Parasti tīrs CBD pulveris pakļaujas izomerizācijai, es nezinu, cik tīrs process notiek ar eļļu
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Vai šis produkts šķiet piemērots lietošanai?
 

Attachments

  • 0PEWIQbLV4.png
    0PEWIQbLV4.png
    172.2 KB · Views: 594

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Vai jūs varat viņiem pajautāt, kāda tīrības pakāpe tā ir?
Parasti, ja tas ir izolāts, tam vajadzētu būt labam, bet tas, ka tur ir rakstīts arī "plaša spektra", mani nedaudz mulsina.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
CBD izolāts ir labākais substrāts
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Hei, OP!
Pašlaik man rokās ir tikai etanols, kas sajaukts ar IPA (75%, 7%), vai man būs jāsaņem etanols vai jāizmanto degvīns, vai kas cits? Pēc manām zināšanām, es neredzu nekādu iespēju, ka IPA varētu kaut ko sabojāt, tomēr es domāju, ka varētu pajautāt, nevis fucking apkārt, lai to noskaidrotu.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Jūs varat izmantot šo maisījumu, pēc reakcijas pārliecinieties, ka jūsu produktā nav izopropilspirta.
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Nepieciešama palīdzība un neliela palīdzība saistībā ar:

1. Vai manis izmantotajiem reaģentiem varētu būt kāda negatīva ietekme uz produktu, un, ja tā, kā to novērst CBD izomerizācijas laikā līdz psihoaktīvajiem kanabinoīdiem.

2. Blakusprodukts, ko es esmu izgatavojis

3. Galaprodukta potences aprēķināšana.



1) Vispirms es samērcēju apmēram 5 g CBD skunča (8%CBD) ar 100 ml propān-2-ola (izopropanola) .
stikla traukā ar vāciņu un uz pāris stundām sasaldēju saldētavā, kā arī pāris reizes samaisīju stikla trauku, lai ekstrahētu trikomus. Pēc trauka sasaldēšanas 5 g CBD ziedu, kas sajaukti ar propān-2-olu, es pārlēju citā stikla traukā (lai 70 °C ūdens peldē nerastos problēmas). Pirms stikla trauka ievietošanas vannā es ieliku apmēram 100 ml etiķskābes (32 % tilpuma ).
Ūdens peldes laikā uz stikla trauka vāka uzliku vēl vienu vāku. Otro slāni izmantoju ledus gabaliņu ievietošanai, lai saspiestu un atdzesētu tvaikus, līdz tie atkal nonāca maisījumā. Pēc refluksa sesijas man vajadzēja atdalīt skābi no propanola, tikai nevarēju dabūt rokās sārmainu ūdeni, tāpēc izmantoju ar natronu piesātinātu parasto ūdeni, lai padarītu ūdeni bāziskāku, tādējādi paaugstinot pH.

2) Šķīdinātāji reaģēja, atstājot virsū brūnu/sarkanīgu kārtu, bet apakšā - gaišu lavīru. Pieņemot, ka skābe ir absorbējusi natronu, es atdalīju abus slāņus. Tomēr, žāvējot, šķīdums, ko atdalīju, sašķēlās akmentiņos un pārslās ar buržuāziski oranžu, gaiši sarkanu krāsu, bet tā nav eļļa... Kas tas ir, un vai tas būtu bīstami, piemēram, kā ēdamā viela? Es esmu pilnīgi pārliecināts, ka tā ir natrona atlikums, tomēr es tik un tā gribēju uzklausīt gudrāko forumu uz zemes, lai pārliecinātos un varbūt uzzinātu pāris lietas.

3) Esmu diezgan pieredzējis koncentrātu ražošanā, tomēr potences aprēķināšana ir mazliet sarežģīta imo. Vai tam ir kāds matemātisks vienādojums un vai ir kādas atšķirības attiecībā uz potences procentu noteikšanu? Un vai vienādojums atšķiras, ja, piemēram, produkts ir izgatavots no CBD izomerizācijas?


Best regards, Otcavians zaudēja leģioni.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Izomerizācijai nepieciešams tīrs CBD pulvera veidā.
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Es lietoju ziedus, tas mani noteikti uzbudināja. It kā es tikko būtu izsmēķējis 5 blentes pēc kārtas, bet bez reibuma un sausuma sajūtas mutē. Es jūtos žigulīgs AF, lielākoties relaksēts ķermeņa kāpuma formā, tomēr nejūtos smagnējs un joprojām daru savu darbu. Es apskatīju THC delta 8 un 9, un mana pieredze ir tāda, kā aprakstīts tīmeklī.

Tomēr nākamreiz es mēģināšu izmantot cbd pulveri (99%). Bet tikai saku, ka man tas darbojās labi, izmantojot ziedu, es pat iepilināju ar to savu ziedu pēc tam jajajaja.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Labi, jūsu pieredze būs noderīga
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Vai ir kādas vietas, kur iegādāties ptfe sūkni, es pats izgatavoju savu, un tas salūza, bet eļļas iznāca dzidras un tīras garšas, vai šeit ir kādas saites, vai kāds zina, kur to var iegādāties?
 

Robespierre

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Man ir jautājums par CBD ekstrakciju.
Kā tieši to ekstrahē ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ekstrakcija ar spirtu ir visvienkāršākā
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

Gan DCM, gan EtOAc ir kancerogēni, kāds drošs aizstājējs ?

ko jūs domājat ar "NPS" ?
 
Top