1-fenil-2-propanona (P2P) sintēze no dietil(fenilacetil)malonāta

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es šo procesu veicu ar panākumiem!
Mēs tikai mēģinām novērst nelielu problēmu ar sāls nogulsnēm sārmainā fāzē.
Esmu ļoti pateicīgs G.Pattonam par visu viņa palīdzību lielisks eksperts vēlreiz paldies.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Veikt CAS 20320-59-6 oficiālo procedūru Pēc 4 stundu reakcijas 80 °C temperatūrā pārtrauc karsēšanu, pēc tam ar nātrija hidroksīdu koriģē sārma pH, līdz 7, tas nevar paaugstināties, parādās noslāņošanās, eļļas slānis ir virsū, tad pievieno ētera ekstrakciju, un sākas noslāņošanās, un ētera slānis tiek ekstrahēts, un sākas augšējais slānis, un destilācija pie atmosfēras spiediena pie 220° turpinās uz augšu, un temperatūra saglabājas 110°, un daudz šķidruma tiek destilēts, un es domāju, ka tas ir ēters, un tad tas sāk parādīties, un šī parādība kolbā Es domāju, ka tas būs 216° destilācija, lai iegūtu P2P, bet nav problēmu Kā es varu to novērst?
OMFev1UKyi
67sndKGcSX
KeJz5TXa7Z
S2AbnWfuwd
ZTvwW8VFmN
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ir detalizēts videoieraksts, kurā šis process šķiet vienkāršs.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Sveiki, vai esat atrisinājis problēmu, ka nevarat iegūt 12 par PH? Arī es saskāros ar to pašu problēmu. Lūdzu, palīdziet man. Paldies.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Veikta 20320 -> PAA un fenilacetona metode,


1. Sārma 50 % ūdens šķīdumu sagatavo iepriekš, lai tam būtu laiks atdzist. Nātrija hidroksīdu 115 g (NaOH) izšķīdina ūdenī 115 g un atdzesē līdz istabas temperatūrai.
2. Atdzesēto NaOH ūdens šķīdumu ielej pilināmajā piltuvē, un šo piltuvi uzliek uz reaktora.
3. Reaktorā ielej dietil(fenilacetil)malonāta 800 g. Reakciju veic istabas temperatūrā, bet hidrolīzes laikā var izmantot piespiedu dzesēšanu.
4. Ieslēdz maisītāju un lēnām sāk pievienot NaOH aq šķīdumu. Reakcijas temperatūra jākontrolē (maisījums pašsilda). Pievienojot šķīdumu, reakcijas maisījuma (RM) krāsa mainās, un tas sabiezē, līdz kļūst pilnīgi biezs un kupls. Šos gabaliņus sadala viendabīgā masā.

Pēc NaOH pievienošanas maisījums kļūst arvien gaišāks un gaišāks, dažu minūšu laikā kļūstot arvien biezāks. Tad vienā brīdī maisījums atkal kļūst 20320-59-6 krāsas.

Tāda bija maisījuma krāsa pēc dažu minūšu NaOH pievienošanas.



Laikam ritot, maisījums sāka atgriezties sākotnējā krāsā:




Pēc tam tā vienkārši palika šādā stāvoklī:






Vai kāds zina, ko es varu darīt, lai to labotu, kādas izmēģinājumu un kļūdu / problēmu novēršanas metodes?
Arī ko man vajadzētu izpētīt, kāda veida reakcija tā ir, lai es varētu iedziļināties optimālā reakcijas stāvoklī?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Sir: Vai jums ir izdevies iegūt tīru fenilacetonu? Vai ir kādi papildu soļi? Vai ir mainītas kāda šķīdinātāja piedevu attiecības?
 

Junjun888

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Izpilde Feniletiķskābes un fenilacetona (P2P) sintēze no fenilacetilmalonskābes nātrija sāls 10. Kamēr maisījums vēl ir karsts, notecina un izvada ūdens slāni, kas atrodas apakšā. Slāņus var atdalīt, izmantojot dalāmo piltuvi. Savāc augšējo slāni. Kāpēc mans produkts nav augšpusē, bet apakšā?
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Vēlos pajautāt, vai tas ir piemērots iesācējiem? Par iesācēju es saucu cilvēku, kurš to vispār nesaprot. es paskatījos, un šīs publikācijas datums ir nesens. Citiem vārdiem sakot, vai šī ir jaunākā metode?
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Patiesībā ne, iespējams, jums vajadzētu apgūt ķīmijas pamatus, pirms mēģināt veikt jebkādu sintēzi. Varētu strādāt bez zināšanām, bet gadījumā, ja kaut kas neizdodas, jūs varat diezgan smagi sabojāt.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ļoti vienkārša sintēze, ja izejvielu kvalitāte ir ok. Jūs varat rakstīt DM ekspertiem, mēs palīdzēsim šajā jautājumā.
 
View previous replies…

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Paldies. Runājot par to. Man ir tieši viens jautājums. Es meklēju vajadzīgās sastāvdaļas. Bet cenas ļoti atšķiras. Mans jautājums ir šāds: kādas kategorijas izejvielas mums ir nepieciešamas normālos apstākļos?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Lielākajai daļai reaģentu jābūt reaģentu kategorijas. Jo tīrāks reaģents, jo mazāk blakusproduktu un piemaisījumu gala produktā.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Sir: Cik stundu ilgst šis reakcijas process? Kādā diapazonā jākontrolē temperatūra? Kāda ir mērķa pH vērtība, pievienojot nātrija hidroksīdu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, kādu reakciju tieši jūs domājat? Vai man vajadzētu uzminēt?
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
1. Sārma ūdens šķīdums 50 % tiek sagatavots iepriekš, lai tam būtu laiks atdzist. Nātrija hidroksīdu 115 g (NaOH) izšķīdina ūdenī 115 g un atdzesē līdz istabas temperatūrai.
2. Atdzesēto NaOH ūdens šķīdumu ielej pilināmajā piltuvē, un šo piltuvi uzliek uz reaktora.
3. Reaktorā ielej dietil(fenilacetil)malonāta 800 g. Reakciju veic istabas temperatūrā, bet hidrolīzes laikā var izmantot piespiedu dzesēšanu.
4. Ieslēdz maisītāju un lēnām sāk pievienot NaOH aq šķīdumu. Reakcijas temperatūra jākontrolē (maisījums pašsilda). Pievienojot šķīdumu, reakcijas maisījuma (RM) krāsa mainās, un tas sabiezē, līdz kļūst pilnīgi biezs un kupls. Šos gabaliņus sadala viendabīgā masā.
5. RM no reaktora pārvieto uz vakuuma filtrēšanas sistēmas piltuvi un filtrē. Iegūst fenilacetil-malonskābes nātrija sāli.

Atvainojiet, kungs.
paldies par atbildi.
mans jautājums ir šāds
1. Cik stundas ir vispiemērotākais laiks nātrija hidroksīda šķīduma pievienošanai?
2: Kādā diapazonā jākontrolē temperatūra, pievienojot nātrija hidroksīda šķīdumu?
3: Kāda ir aptuvenā 800g20320-59-6 sālsskābes deva, lai pH būtu mazāks par 3?

Atvainojiet vēlreiz, kungs. Tā kā eksperiments neizdevās, es jutos sarežģīti un nosūtīju dažas surogātpasta ziņas. Es to vairs nedarīšu. Novēlu jums laimīgu garastāvokli!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Atkarībā no reakcijas lieluma. Galvenā ideja ir tāda, ka jums tā jāpievieno tik ātri, cik ātri var kontrolēt temperatūru.
Maksimālā temperatūra ir 50-60*C
Lai reakcija būtu neitrāla, nepieciešams aptuveni 105 g, un nedaudz vairāk, lai reakcija būtu pH 3. Reakcijas laikā var spēlēt pēc dzirdes ar pH indikatora papīru.

Pirms sintēzes pārbaudiet reaģentus. Jūsu CAS 20320-59-6, iespējams, nav tik labi.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Labi, vēlreiz paldies, kungs.
Es pasūtīšu jaunu materiālu eksemplāru un vēlreiz veiksim eksperimentu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Labdien, pareizi. Vai jūs domājat, ka viņš cenšas jūs maldināt? =)
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Ne sir.

Es jums vienkārši uzticos.

Es domāju, ka jūs esat ļoti zinošs! Tāpēc es jums uzticos vairāk!

Savos iepriekšējos eksperimentos es pieļāvu kļūdas. Katru reizi mans maisīšanas laiks ir pārāk īss. Es turpināju pievienot nātrija hidroksīda šķīdumu, kad redzēju, ka maisījums nekļūst ciets. rezultātā pievienoju lieko šķīdumu. un iegūstu nepareizu vielu.

Tagad es esmu tik skumjš! ! !
 
Top