1-fenil-2-propanona (P2P) sintēze no dietil(fenilacetil)malonāta

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Puiši, neaizraujieties ar svētā refluksa kultu. Refluksam pašam par sevi nav nekādas vērtības, izņemot ilūziju, ka kaut kas notiek, ko tas rada.

Izmantojot H2SO4 un skābeņskābi (vislabāk), bet fosforskābi un jebkuru organisko skābi, piemēram, etiķskābi, skudrskābi vai citronskābi, var iegūt gandrīz kvantitatīvu iznākumu, ja maisījumu divas stundas lēnām uzkarsē līdz 95 °C, tur 30 minūtes un tad ļauj atdzist. Pievieno nelielu daudzumu šķīdinātāja, kas nav DCM (toluols, ksilols, ēteris), jo organiskā skābe var izkrist, tāpēc ieteicams to savākt no augšas. Var izmantot benzīna ēteri 40/60, un nav vajadzīgs daudz, bet beigās iegūst trīs slāņus: Augšējais slānis ir petēteris ar izšķīdušu P2P. Vidējais slānis ir P2P ar izšķīdušu petēteri*. Zemāk ir skābes maisījums (ko var izmantot atkārtoti bez problēmām).

* Izklausās smieklīgi, bet tā tas ir: Gan petēteris, gan P2P izšķīdina daļu no otra, bet tie nav brīvi sajaucami. Un tā rodas trīs slāņi, kas mani jau sen atpakaļ izdzina no prāta. Līdz es to sapratu.......

200 g Skābeņskābes dihidrāta
300 ml ūdens
100 ml H2SO4 37% (akumulatora skābe)
ne visa skābeņskābe izšķīst - nav problēmu.
Ar to var apstrādāt vismaz 200 ml 20230 sarkanās eļļas.
Visu laiku ir vajadzīga ļoti spēcīga maisīšana.
Ūdens/skābes maisījumu var izmantot atkārtoti.
Nepārsniedzot 95 °C temperatūru, tiek iegūts gaiši dzeltens P2P tieši bez tvaika vai citas destilācijas.
Ja izmantojat atdalīšanas piltuvi, vislabāk atdalīt, kamēr tā vēl ir karsta un skābeņskābe neizkrīt. vai arī ielieciet to mērglāzē saldētavā, mērglāzes dibenam pieskaroties aukstumam, lai tā no turienes sāktu kristalizēties. Šādā gadījumā šķīdinātājs nav vajadzīgs, jo skābe un ūdens, kas kristalizējas no apakšas, izspiež P2P uz augšu, un pēc divām vai trim stundām to var vienkārši izliet, un P2P nepaliek atpakaļ.

Es pie tā daudz strādāju, lol
 
View previous replies…

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Skolotāj, vai fenilacetonu var sintezēt, izmantojot tikai skābeņskābi, ūdens akumulatora skābi un šos trīs materiālus?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Lūdzu, norādiet vielas p2p iznākumu.
Vai jums ir sarkanā eļļa? dīvaini, bet man zem tā paša numura bija dzeltenā eļļa.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Kā tas smaržo? Bet jebkurā gadījumā tai jābūt no gaiši dzeltenas līdz maksimāli zeltainai krāsai (gaišāka krāsa ir labāka), tas patiešām ir diezgan vienkārši, sarkanā eļļa + ūdens + skābeņskābe + 38% H2SO4, karsē līdz maksimāli 95°C, kādu laiku notur šajā temperatūrā un ļauj atdzist. Svarīgākais ir spēcīgi kratīt! Protams, līdz brīdim, kad tas ir pabeigts un atdzisis.
Teorētiskais maksimālais iznākums ir aptuveni 45 g P2P no 100 g 20320-59-6, mans iznākums nekad nav bijis mazāks par ~ 40 g augstas kvalitātes P2P no 100 g izejmateriāla pēc tam, kad es izdomāju metodi, kas ir ļoti tuva metodei, kuru izmantoja sintēzes izgudrotājs un publicēja rakstā, ko viņš par to rakstīja.

 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Izskatiet, ir divas iespējas:
Pirmā: Jums nav 20230-59-6, bet kaut kas cits.
Otrkārt: Jums šķiet, ka jūs izdarījāt to, ko es rakstīju, bet, rūpīgāk ieskatoties, jūs to nedarījāt kāda pārpratuma/valodas problēmu vai citu iemeslu dēļ.

Es domāju, ka otrais numurs ir tas, pēc manas pieredzes tas būs .
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Skolotāj, vai es varu jautāt, kāda veida sarkanā eļļa tā ir
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Atvainojiet, vai tā ir Türkiye sarkanā eļļa?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kāds šķīdinātājs ir dietilacetāts (fenilacetil) malonāts
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, tas nav šķīdinātājs. Tas ir P2P prekursors. Dietil(fenilacetil)malonāts CAS 20320-59-6.
 
View previous replies…

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Skolotāj, vai tas ir acetofenons?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tātad, kas jūs iejauc, lai to izmantotu? Es nosūtīju jums vārdu un cas.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, skolotāj, tā kā esmu austrālietis, ir grūti atrast materiālus, bet man vajadzētu spēt tos visus atrast.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Skolotāj, vai pirms amfetamīna un efedrīna sintēzes efedrīns ir jāneitralizē? Es iepriekš nezināju, ka daudz efedrīna tiek izlietots, tāpēc vispirms gribēju pabeigt atlikušās vielas.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Skolotāj, vai jūs zināt, ka N-feniletiķetons
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Sveiki, draugs, spriežot pēc jūsu iesūtītā jautājuma. Jūsu ķīmijas pamatu līmenis ir nulle. Iesaku vispirms apskatīt ķīmijas ievadu, sildīšanu, maisīšanu, filtrēšanu, ekstrakciju, antieksrakciju un dažas vienkāršas ķīmiskās iekārtas, kolbas, mērglāzes, šķidrumu atdalīšanas piltuves un dažus citus ķīmijas pamatlīdzekļus. Šādā veidā jums būs vieglāk saprast dažus BB forumā publicētos pavedienus.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Paldies, skolotāj! Es cītīgi mācīšos
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kā sintezēt dietilfenilacetilmalonātu
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Skolotāj, kā no malonskābes sintezējas dietilmalonāts?
 

ryan

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 10, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
IlkqYCsUOz


ikviens var palīdzēt
Pēc piecu stundu refluksa pabeigšanas es maisījumu pārnesu uz ledus vannu un nodomāju padarīt to sārmainu pH(12).

Sākotnēji viss noritēja labi, bet es kļūdījos un paaugstināju pH līdz 14, izraisot maisījuma sarecēšanu.

Vai šo maisījumu joprojām var izmantot?"
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, 12 un 14 pH atšķirība nevar radīt šo problēmu. Iespējams, ir nereaģējis prekursors vai tā piejaukums/nepiejaukums. Jūs varat to filtrēt un destilēt ar tvaiku tvaiku turpmākai izmantošanai.
 
Top