Fenilacetono (P2P) sintezė iš benzaldehido su butanonu

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Labai ačiū už paprastą ir išsamų sintezatoriaus aprašymą!
O kaip dėl vandenilio peroksido, ar jį būtų galima pakeisti? Šiais laikais tai tikrai kontroliuojama cheminė medžiaga, o ją susintetinti pačiam yra bergždžia. Jis daugiausia naudojamas kaip katalizatorius reakcijoje tarp ledinės acto rūgšties ir 3-metil-4-fenil-3-buten-2-ono, ar ne? Koks galėtų būti geras pakaitalas?
 
Last edited:

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Verta pasidomėti įvairiose internetinėse parduotuvėse arba įprastose gatvės parduotuvėse, kuriose parduodamas H2O2, skirtas augalams auginti.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Visi sako, kad šis metodas turi trūkumų. Ar kas nors, naudodamasis šiuo metodu, kada nors iš tikrųjų gavo didelį derlių?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
P2P taip pat galite distiliuoti su vandeniu, tačiau tai vyksta labai lėtai. Tačiau metilfenil-nutenoną PRIVALOTE distiliuoti vakuume, nes jame yra daug šlamšto, o MPB nedistiliuosite su vandeniu
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Tai buvo tik mano polimerizuota P2P nesąmonė! Ir aš negalėjau distiliuoti savo P2P. Štai kodėl mano Leuckartas neveikė nė vieną iš tų kartų, kai bandžiau, oi, kaip bandžiau. :)
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Kai išskyriau savo P2P su etilo acetatu, įdėjau šiek tiek džioviklio ir padėjau į šaldytuvą.
Apžiūrėjau skystį, ir kai jis buvo maždaug 3 valandas i šaldytuve, apatinis sluoksnis buvo pilnas skaidraus aliejaus.
Ar tai mano P2P? Ar tikrai galiu išgauti tokiu būdu?!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Aš buvau tik vanduo dugne. Bet mano P2P buvo etilo acetate.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
BET visa tai nuėjo perniek, nes tai NĖRA P2P. P2P netirpsta etilacetate. Manau, kad tai buvo kažkoks kitas produktas, nes neteisingai atlikau acetoksi hidrinimą. Acetoksifenilpropenas, manau, tirpsta etilacetate. Pataisykite mane, jei klystu. Dabar viską tirpinu ksilene, nes jie abu tirpsta ksilene, todėl taip pat sutaupau pinigų.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
P2P labai gerai tirpsta EtOAc - etilo acetate. Jis taip pat tirpsta benzene, toluene, ksilene, eteryje, DCM, tačiau tik nedaug tirpsta naftoje, dar žinomoje kaip Shellsol, dar žinomoje kaip Wundbenzin/Reinigungsbenzin. Puikiai tinka etil acetato ir naftos mišinys 50/50.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Prieš kurį laiką perskaičiau "duomenis", kad jis tik sunkiai tirpsta etilacetate. GERAI. Ačiū.
Bet dabar man viskas gerai. Ačiū OrgUnikum už atsakymą, taip pat už mano P2P hidrinimą. Dabar labai gerai pavyko, į bazę įpylus daugiau tirpalo, acetoksifenilpropeno hidrinime. Gavau geltoną, labai "medumi" kvepiantį tirpalą ksilene. Tai pirmas kartas, kai tirpalas nėra raudonas, nes laikiausi jūsų nurodymų įdėti daugiau tirpalo. Ačiū!
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Visi šie reagentai, skirti 3metil-4-fenil-3-buten-2-onui gaminti, yra be recepto.
Nesiruošiu įvardyti jokio prekės ženklo, skirto tam benzaldehidui gauti, nes "jie" tuoj pat juos išims iš tų lentynų. Arba, net jei ir klystu, geriau būti šiek tiek atsargesniems dėl tų brangių reagentų.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
BET, žiūrėk, benzhidas iš dirbtinių kvapiųjų medžiagų lentynų parduotuvėse.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Puikiai pabandykime šį tą išversti.
1 žingsnis, pradedamas.
45 g benzaldehido + 200 ml M.E.K burbuliuoja HCL dujas iš 25 ml H2SO4 per 25 ml druskos rūgšties. Per maždaug 30 min. nusidažė ryškiai raudonai, dabar maišoma.
R83Rkq0cXl
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Dabar, kai turiu daugiau kaip 100 g vandens ir rūgščių ir šarmų išvalyto, bet drėgno MPB (surinkto iš kelių reakcijų),
ketinu išdžiovinti kristalinį tirpalą į kristalus, kurie netirptų kambario temperatūroje. Galiu paskelbti to nuotrauką, taip pat galiu paskelbti ir acetoksifenilpropeno nuotrauką su išeigomis.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Štai tas aliejus (100 g) su mano peracto rūgštimi 21 val. Burbuliuoja kambario temperatūroje.XW7imVvhtZ
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Nežinau, kodėl ši nuotrauka pasisuko į šoną, bet joje matyti tie burbuliukai, ir
vėsią spalvą, kokią visada gaunu peracetinės oksidacijos proceso metu. Oksidacijos trukmė buvo 24,5 valandos.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Iš tų 100 gramų MPB gavau 100 gramų acetoksifenilpropeno. Dabar esu laimingas!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Kai į šaldytuvą įdedu P2P tirpalą ksileno tirpale, išsiskiria šiek tiek dalelių. Ar tos dalelės priklauso P2P, ar galiu jas išfiltruoti? Paskutinį kartą jas filtravau. Ar tai buvo klaida, ar protinga jas vėl filtruoti? Tirpalas vis dar yra neapdorotas, neišvalytas.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Turiu patikslinti, kad tai ne tarsi mažos dalelės (mano surūdijusi anglų kalba), o tarsi masė, kuri nukris į mano stiklinės dugną šaldytuve. Kambario temperatūroje tos dalelės nebeištirpsta. Ar kas nors gali paaiškinti ir patarti man, prašau? Būčiau labai laimingas, nes nenoriu padaryti klaidų, nes dabar tirpale turiu tiek daug P2P.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Tirpalą praploviau ~ 12 % HCL tirpalu x 4. ir gavau beveik skaidrų tirpalą. Taip pat daug kartų ploviau vandeniu. Džiovinau su MgSO4.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
BV oksidacijos produktas vinilacetatas yra maišomas su ksilenu, hidrolizės metu susidaręs P2P taip pat maišomas su ksilenu, todėl bet kas, kas iškrenta, yra tiesiog šūdas. Filtravimas yra būtinas, jei kuris nors iš jūsų tarpinių produktų arba galutinis produktas tirpiklyje yra ne skaidrus, o drumstas arba drumstas.
 
Top