Cannabidiol (CBD) izomerizációja pszichoaktív kannabinoidokká

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Megpróbáltam elszívni a könnyű szilárd anyagokat az alján, és csak egy fehér kéreggé változott, mint amikor DMT-t szívsz, így feltételezem, hogy a szilárd könnyű anyag szemét.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Valószínűleg nátriumsókról van szó. Megmutathatja a CBD fényképét, milyen minőségű? Milyen sósav használata? Ha minden tiszta és jó minőségű, valószínűleg a hőmérséklet magas, és a keverés nem biztos, hogy elegendő.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
HFkqxSy53J

Csatolva vannak a reagensek, a 2. fotó a szemét, amely az alján volt, és az utolsó fotó a termékem szárítása. Citromsavat használtam, és 8 órán keresztül forraltam a refluxot.
 

Attachments

  • 0Z3gMEFbvO.jpg
    0Z3gMEFbvO.jpg
    1 MB · Views: 610
  • uVj3cQKpPx.jpg
    uVj3cQKpPx.jpg
    1.1 MB · Views: 617

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Milyen állapotú CBD-t használsz, a terméked nagyon tisztátalannak tűnik.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ez a legfinomítatlanabb CBD olaj, amit megvásárolhatsz ez a teljes spektrumú alkoholos extrahált CBD nyers olaj a kender Depot nagykereskedelemből
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Javaslom, hogy tiszta CBD izolátum port használjon, mivel a teljes spektrumú extrahált CBD gyakran sötét színű és sok lipidet tartalmaz, amelyek zavarhatják az izomerizációs reakciókat és megnehezíthetik a termékek elkülönítését.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Általában a tiszta CBD por alkalmas az izomerizációra, nem tudom, mennyire tiszta a folyamat az olajjal.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
úgy tűnik, hogy ez a termék jól használható?
 

Attachments

  • 0PEWIQbLV4.png
    0PEWIQbLV4.png
    172.2 KB · Views: 594

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Meg tudja kérdezni, hogy milyen tisztaságú?
Általában, ha izolátum, akkor jónak kell lennie, de az a tény, hogy azt is írja, hogy "széles spektrumú", egy kicsit összezavar.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
A CBD izolátum a legjobb szubsztrátum
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Szia OP!
Jelenleg csak IPA-val kevert etanolt tartok (75%, 7%), az etanolhoz kell majd hozzájutnom, vagy vodkát vagy valamit kell használnom? Saját ismereteim szerint nem látom, hogy az IPA bármit is elbaszna, azonban gondoltam, hogy megkérdezem, ahelyett, hogy baszakodnék, hogy kiderítsem.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Használhatja ezt a keveréket, a reakció után győződjön meg róla, hogy nincs izopropil-alkohol a termékben
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Segítségre és egy kis segítségre van szükségem a következőkkel kapcsolatban:

1. Vajon az általam használt reagensek negatív hatással lehetnek-e a termékre, és ha igen, hogyan lehet kijavítani a CBD pszichoaktív kannabinoidokká történő izomerizációja során.

2. Az általam előállított melléktermék.

3. A végtermék hatékonyságának kiszámítása.



1.) Először áztattam körülbelül 5g CBD skunkot (8% CBD) 100ml Propan-2-ollal (izopropanol ).
egy fedeles üvegedény belsejében, és néhány órán át fagyasztva a fagyasztóban is megkevertem az üvegedényt néhányszor, hogy kivonjam a trikómákat. A tartály fagyasztása után az 5 g CBD-virágot a Propan-2-ollal összekeverve egy másik üvegedénybe öntöttem (hogy a 70 °C-os vízfürdőben ne legyen gond). Mielőtt az üvegedényt a vízfürdőbe helyeztem volna, beletettem kb. 100 ml ecetsavat (32% vol) .
A vízfürdő alatt az üvegedény fedelére egy másik fedelet tettem. A második réteget jégkockák elhelyezésére használtam, hogy a gőzöket összenyomjam és lehűtsem, amíg azok ismét a keverékbe nem esnek. Miután a reflux ülés volt, hogy elválasztani a sav a propanol, én csak nem tudtam kapni a lúgos víz, így csak használtam regularitet víz telített natron, mint a víz bázikusabbá tételére, így a pH emelkedik.

2) Az oldószerek reakcióba léptek, a tetején egy barna/vöröses színű réteget, alul pedig egy halvány laver pn-t hagytak. Feltételezve, hogy a sav felszívta a natront, elválasztottam a két réteget. Azonban szárításkor az általam elválasztott oldat kőzetekre és pelyhekre gyúrt, gourgeos narancs, világos vörös színű, de ez nem olaj... Mi ez és lehet veszélyes lenne-e pl. egy tablettába beletenni, mint ehetőt? Egészen biztos vagyok benne, hogy maradék natron, viszont csak szerettem volna a világ legokosabb fórumán úgyis hallani róla, hogy biztosra menjek és talán tanuljak pár dolgot.

3 ) Elég tapasztalt vagyok a koncentrátumgyártásban, azonban a potencia kiszámítása egy kicsit nehéz imo. Van erre valamilyen matematikai egyenlet és van-e különbség a százalékos potencia meghatározás tekintetében? És különbözik-e az egyenlet, ha például a termék CBD izomerizációból készül?


Üdvözlettel, Otcavians elveszett légiósok.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Az izomerizáláshoz tiszta CBD-re van szükség por alakban
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Én virágokat használtam, biztos, hogy be voltam tépve tőle. Mintha csak 5 bluntot szívtam volna el egymás után, de anélkül, hogy szédülnék és száraznak érezném a számat. Úgy érzem, hogy giggly AF, többnyire lazán egyfajta testmagasságban, de nem érzem magam nehéznek, és még mindig végzem a munkámat. Megnéztem a THC delta 8 és 9, és az én tapasztalatom mostantól pontosan olyan, mint ahogyan a weben leírták.

Legközelebb azonban megpróbálom a cbd por (99%) használatát. De csak azt mondom, hogy nekem jól működött a virág használatával, még a virágomat is átitattam vele utána jajajaja
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Jó, az Ön tapasztalata hasznos lesz
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
vannak olyan helyek, ahol ptfe szivattyút lehet vásárolni, én készítettem a sajátomat, és eltört, de az olajok tisztán jöttek ki, és tiszta íze van, vagy bárki tudja, hol lehet kapni egyet?
 

Robespierre

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
A CBD kivonásával kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Pontosan hogyan történik a kivonása ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Az alkoholos extrakció a legegyszerűbb
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

mind a DCM, mind az EtOAc rákkeltő, bármilyen biztonságos helyettesítő ?

Mit ért az "NPS" alatt ?
 
Top