Cannabidiol (CBD) izomerizációja pszichoaktív kannabinoidokká

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
hogyan készítsek hasist thc-ből milyen alapot vegyek a hasishoz és milyen arányban adjak hozzá thc-t, amit a cbd-ből kapok?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Úgy gondolom, hogy a THC koncentrációja a hasisban ebben a receptben hatástalan lenne. legalább egy az egyhez kell keverni a hasis alapot és a thc-t, hogy a termék hatékony legyen. mit gondolsz?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Az biztos, hogy az arányokat meg kell változtatni. Nem tudok tanácsot adni a THC pontos koncentrációjáról. Tudomásom szerint a thc koncentrációnak 2-20% között kell lennie a hasisban.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ha a CBD-t CBDV-vel vagy CBDP-vel helyettesíted bármelyik ilyen átalakításban, akkor THCV & THCP-t fogsz kapni.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
hogyan lehet a thcp-t cbd-ből előállítani?
A thcp egy nagyon érdekes termék, azt mondják, hogy erősebb, mint a thcdelta9? ki próbálta már?
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Nálam az emberek állandóan 2,5 mg THCP-től basznak el. A baj az, hogy az 5 szénatomot 7 szénatomra változtatják, ahol a CBDP már 7 szénatom, így csak használd a CBDP-t a CBD helyett, és jó vagy! Ó, és ebből a reakcióból is rengeteg resorcinol keletkezik, így mindenképpen csinálj vele valamit fogyasztás előtt...
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Hol vásárolhatok kész cbdp-t?
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Guglizzon a cannabidiphorol izolátum vagy cannabidiphorol desztillátum gondolom.

Szerkesztés: DM-eltem.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Hello Family, követtem a HCL útját toluolnal a CBD izolátumom izomerizációjához, és egy olyan terméket kaptam, amely elég jól néz ki, a színe az alábbiakban látható a fotókon, amelyeket közzé fogok tenni, az állaga elég szilárd, és még kemény kristályokat is képez, amikor egy kis mennyiséget elválaszt, így feltételezem, hogy a szintézis tökéletesen működött, hamarosan elküldök egy mintát elemzésre, és közzéteszem az eredményeket, hogy lássam, milyen tényleges mennyiségű Delta 8-9 és cbd maradt a spektrumban. (Lássuk, hogy néz ki a képeimen és mi a szakértők véleménye).
 

Attachments

  • K3H8wL6YkP.jpg
    K3H8wL6YkP.jpg
    4.9 MB · Views: 455
  • oPqCLyOTkl.jpg
    oPqCLyOTkl.jpg
    4.4 MB · Views: 451

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Az etanolt, az ecetsavat és a CBD-t 9 órán keresztül reagáltatták, és a reakció során aranysárga oldatot kaptak. Később NaOH-oldatot adtak hozzá az ecetsav eltávolításához, de nem kaptak rétegződést, és lila színű vegyes oldattá alakult. Mi a probléma?
K8UEWdspIy
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
wow testvér, ez a feketés szín tényleg nagyon megijeszt, szerintem mintát kéne venni elemezni fogyasztás előtt, tényleg nem tudom, hogy a szín ebben az esetben befolyásolja-e a termék minőségét, de tényleg kicsit ijesztő, lehet, hogy tévedek és kiderül, hogy sok delta9/8 van benne. de nem értem, hogyan maradhatott ilyen sötét szín. maradj óvatos testvér. üdvözlettel.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Azt hiszem, meg kell változtatni az etanolt egy másik oldószerre, mint a diklórmetán vagy a toluol, hogy biztosítsa a rétegek elválasztását az alapoldat hozzáadásakor, azt hiszem, a probléma azért van, mert az etanol nagyon keverhető, próbálja meg az oldószer cseréjét, és látni fogja, hogyan működik a siker a következő átalakításban a cbd-ről a cannas- deltára.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Azért, mert a nem reagált CBD lúggal reagált és lilává változott?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Miért nem próbálja ki a HCL és a toluol módszerét, a szintézis első alkalommal működött, és nem volt furcsa reakció az út során.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
@Acidosis ez szuper legálisan néz ki! így néz ki, amikor egy profi laborban készül.

@aa117825251182 az izomerizációd nem működött, és úgy néz ki, mint egy gerendateszt az összes cbd-vel.

 

gcblin

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 22, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Helló talán valaki tudja. Szóval izomerizáltam némi cbd-t h2so4-on keresztül a késztermék beindít, de húgyszaga van...
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
A biztonság az első, fiúk
 

Attachments

  • jCcXlko3bF.pdf
    114.1 KB · Views: 880
  • lDNuMd5OK3.pdf
    135.1 KB · Views: 804
  • RScFL6yQwi.pdf
    4.3 MB · Views: 793
Top