aaronstevens (valentino kartell)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kus on minu tellimus? tellisin 100g kokaiini sain ainult 98,5g tellisin heroiini valentino kartellist ja ikka veel ei ole saanud, et veel????? olnud sõnumid talle istungil. läbi e-kirjade ei ole vastust !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Peaksime nüüdseks koostama nimekirja kogu tema petetud raha kohta... Im sorry vend
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Siin on jutuajamine levitajaga ja minuga. Ta võib seda ka kinnitada, kui tal on konto
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kui te lisate laboritesti, kas te saate lisada ka tellimuse tõestuse? Nii et ekraanipilt sellest, kuidas te seda otse aaronilt tellite (TXID, rahakoti aadress)
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Inimene, kes teisi petab, on lihtsalt halvem saast, mis on olemas. Minge välja ja teenige oma raha ausa tööga. Sellised inimesed on nartsissistlikud ja nad ei tunne isegi kahetsust selle üle, mida nad teevad... nagu oleks maailm neile midagi võlgu. Või nad on maailma peale vihased, sest nende elu on sitt. See on sinu OMA VÄGA, et su elu on sitt, sa kuradi luuser.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Oleme sellega täiesti nõus, me püüame kõigi oma ressursside abil kõige rohkem, et neid probleeme parandada, hoolitse vennas.
 
View previous replies…

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Te ei küsi seda ju tegelikult retoorilise küsimusena? Blotterpaber ei saa midagi halba teha, ükskõik, mida te sellele panete?!
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
UPDATE.

Olen pärast selle postituse tegemist temaga ühendust võtnud.

Ta palus mul saata talle ka tõend tehingu kohta ja vestlus, mis mul oli Aaronstevensiga enne tema väidetavat vahistamist, milles minu tellimus tehti.

Ma vastasin tema nõudmistele ja esitasin talle kõik tõendid, mis minu arvates olid enam kui piisavad.
Kuid ta ei ole sellest ajast alates vastanud.
Ja see meie vestlus toimus 8. oktoobril.

Ma edastan hea meelega vestlused, mis mul olid aaronstevensiga liiga teile @HEISENBERG, kui see on vajalik, sest ma ei postita seda siia, kuna see sisaldab tundlikku teavet andmete kohta .

Ma ei tea, mida kogu sellest olukorrast liiga teha.
Ma olen segaduses, skeptiline ja ma tunnen, et mind on perses, ja ma ei tunne, et aaronstevens'i poolt on tehtud jack shit selle lahendamiseks.

Ma tunnen, et ta peaks vähemalt olema viisakas, et anda iga päev uuendada kõigile ootavatele inimestele.
Sest atp ma olen juba vaimselt valmis, et minu raha on juba ammu kadunud koos kõigi teistega.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Täiesti nõus.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Seda ei saa enam keegi usaldada. @HEISENBERG - ma lihtsalt kustutaksin kõik jäljed sellest kasutajast ja "valentino cartell"

Kui see tüüp on arreteeritud, siis kuidas on tema kontodele ikka veel juurdepääs? Kogu Sessioni vahetus oli ka viga - cry me a river, need kuradid EI ole enam sama org, mis nad kunagi olid.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ma olen väga pettunud, et näha seda, sest mul oli korralik suhe üle hea vestlus see mässu @aaronstevens. Ainus asi, mis mulle tema puhul ei meeldinud, oli see, et ta ei suutnud kedagi usaldada, mis oli minu jaoks punane lipp. Inimesed siin sellel platvormil ei salli pettust ja ma loodan, et tema tegevus ei põhjustanud kellelegi suurt kahju.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
-tsitaat-/ ainus asi, mis mulle tema juures ei meeldinud, oli see, et ta ei suutnud kedagi usaldada, mis oli minu jaoks punane lipp.


-saab konto, mis liitus augusti lõpus. Kui palju kontosid sul on, kutt?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mis on teie probleem? marty€mcfly on siin tavaline liige. Mis teie suhtumisega on viga, me kõik koguneme siia lihtsalt arutama ja hindama olukorda, ei ole vaja veel rohkem negatiivsust!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@aaronstevens on keelatud, näiliselt ei kavatsenud ta mingeid probleeme lahendada.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Kas on võimalik eemaldada kõik tema kommentaarid ja asjad? Seal on palju, kus mainitakse kontakte jne - oleks tore teda lihtsalt ära kustutada...
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ma loodan, et keegi ei lange selle dialoogi peale. Kõik need aruanded on tehtud ühe ja sama isiku poolt. Seal on kogu vestlus väidetavate ostjate ja müüjate vahel on kõik üks inimene.

See on naljakas ma ei ole kunagi kuulnud valentino kartelli peale selle saidi. Mighty kahtlaselt pakuvad igasuguseid tooteid, mida keegi võiks tahta ka. See on alati tavaliselt Üks kolmest kope met või heroiini Võib-olla pot ja mdma kuid kindlasti Ei ole kartelli seal nii suur nimekiri saadaval tooteid, mis on postitad seda veebilehel, ja see on rohkem kui hea meel teha äri teile ja pakkuda sellist suurt klienditeenindust. L o l
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Ma ei saa aru u, konto on nüüd keelatud?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Te viskate kokku vähese teabe ja kuulujuttude :) Siin teemas on reaalsed kasutajad/ostjad
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Kurat, see on häda. Tegin nendega 3 nädalat tagasi tellimuse ja kõik oli hea. Ma vaatasin teist tellimust, enne kui ma seda nägin, hea, et ma vaatasin siin igaks juhuks järele.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Ma olen kahjuks teinud samu halbu kogemusi aaronstevensiga! vahepeal arvan ka, et see on väga nutikas pettus aaronstevensil!
alguses väiksemate prooviostudega erinevate asjade puhul on kõik olnud ok!
suhtlus oli alati äärmiselt professionaalne, nüüd tean ka, et see oli ainult "ilusad sõnad", et luua teatud "usaldust"!
Tellisin kilo kuiva amfetamiini!
aga viimane ostu tegi ta mulle korralikult ära!
Ma olin kahjuks sunnitud erinevatel põhjustel ei bb-market escrow kasutada viimase ostu (üks neist monero!)
mis on olnud suurim viga!!!
Vaadake, mida ma sain pärast head 4 nädalat ootamist!
Ma arvan, et pildid, mida ma üleslaadin, räägivad enda eest!
Ma olen oma elus palju mustust näinud, kuid see võidab kõike varem!
Võtsin kohe ühendust Aaron Stevensiga, et teatada pettusest ja paluda probleemi lahendust, kuna eelnev suhtlus oli alati olnud nii "professionaalne", siis arvasin, et nad leiavad lahenduse, mis teeb mõlemad õnnelikuks! Ühesõnaga, rohkem Aga jälle ei kuulnud "ilusaid sõnu" ja "vabandusi"!
Siis kadus aaronstevens nagu kummitus!
Ma annaksin ka foorumi administraatorile oma e-posti ajalugu aaronstevensiga tõestuseks, kui tekib kahtlusi!


Tagantjärele oled alati targem
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Mul puudub osa, kus te ütlete, et tellite H o_O Kas see peaks olema teie poolt tellitud amfetamiin?

See näeb välja nagu muld maast, kas see on see?
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Imaoo, wtf on see 😭🤣
Vähemalt oli tal viisakus liiga mitte saata mulle midagi ja lihtsalt võtta minu raha. See on lihtsalt lugupidamatus.
Kas see on üldse amfetamiin, sest ma ei ole kunagi varem näinud amfetamiini sellises värvitoonis.
See näeb välja nagu heroiin.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Kujutage ette, et teid pannakse sellise jama eest kinni. o_O
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mul on kahju! See on hullu, millises segaduses see teema on muutunud!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
On viise, kuidas saada oma raha tagasi isegi siis, kui scammed a konto, et! Aga sa pead tegelema nendega, kes on sertifitseeritud ja usaldusväärne! Sa ei saa minna valesti.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Jah, escrow oleks seda kindlasti ära hoidnud, kuid selle ostjate ülesanne on aidata platvormil mõista toimuvaid probleeme, et seda parandada. Kui sa saad scammed nagu see, on osakond ~ siin platvormil jah~ selle jaoks, kuid see peab olema legit nõuded, mis rikuvad tingimusi & oleks võinud muul viisil ära hoida.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
okei mis kurat see nüüd on lmao im sorry mis iganes see on see on nii halb selle naljakas jälle scamming on üks asi, aga võtad sitt oma postkasti on teine asi
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top