aaronstevens (valentino kartell)

Status
Not open for further replies.

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kas keegi on hiljuti midagi saanud? Ta ĂŒtles, et nĂ€dal aega ja mul on jĂ€lgimine. Siis ĂŒtles ta, et "nad ei anna jĂ€lgimist nii vĂ€ikese paki puhul". Ja ma olen USA idarannikul btw. See on pĂ€rit 7. oktoobrist. Ma imestan, et miks ta jĂ€tkas meilidele vastamist natuke aega.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Kas aaron teeb praegu ikka veel tehinguid ja vastab inimestele kohe?
 
View previous replies


azsub1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
See on kadunud.
Tellimus umbes samal ajal. Tal oli isegi kivist paluda mul siinsetele modidele sÔnumit, et ta ei ole pettur.
2 nĂ€dalat mingit kontakti, siis kui ma andsin talle teada, et kavatsen lisada oma nime pĂ”letatud isikute nimekirja, saan vastuse, et ma peaksin rahunema. Ütles, et ta oli puhkusel!
Paar pĂ€eva hiljem kĂŒsib ta "Uh....milline oli sinu tellimus veelkord? JĂ€rgneb jĂ€rjekordne nĂ€dalane vaikimine.
Siis ĂŒtleb ta, et see peeti kinni. JĂ€lgimine puudub, kuid kuidagi teab ta, et see peatati. Pakub uuesti saatmist vĂ”i 50% tagasimakset. ĂŒtleb talle, et saadab uuesti ja veel paar pĂ€eva raadiovaikus. kĂŒsin temalt jĂ€lgimise kohta ja ta ĂŒtleb, et "ma olen 6. jĂ€rjekorras tellimuste saatmisel, loodan, et me ei lasknud teid liiga kaua oodata" OmakasupĂŒĂŒdlik, pĂ”hja toitev paiskkala varas ilmselt ei suudaks keeta muna, rÀÀkimata veel sellest, et keeta midagi vÀÀrtuslikku. Nii et kĂ”ik, mida ta oskab teha, on pettus. soovides talle varaste karma, et ta veedab ĂŒlejÀÀnud elu mĂ”eldes, et inimesed on vĂ€lja rebida teda.
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Olge lihtsalt Ă”nnelik, et ta ei saatnud teile sĂ”na otseses mĂ”ttes DIRT-i, nagu ta tegi ĂŒhele teisele ohvrile selles teemas đŸ€Ł Aaronstevens pani kindlasti latti kĂ”igile seal olevatele kelmidele petturitele.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kurat, miks kurat ma valisin ta Gordoni asemel? Vean kihla, et kogu vc.2 e-kiri oli pettus. Ma ei saanud nii halvasti aru kui mÔned teist. Ei mingit tonni bs ja mitte suurt tellimust. Igatahes on Gordon ainus legaalne? Ma olen USAs. TÀnud vastamise eest
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
See on naljakas, kuidas sĂŒĂŒdistajad on sageli kĂ”ige rohkem sĂŒĂŒdi.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Miks te levitate pÀevast pÀeva ainult FUD-i, kes te olete?
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Mis annab teile mÔista, et ma rÀÀgin teie kohta?
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Viimane e-kiri, mille ma temalt sain, oli umbes 1-2 nÀdalat tagasi. Kuid ma ei vastanud enam. Minu viimane tellimus saabus oktoobri alguses.
 

Mechanics_07

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2022
Messages
1
Reaction score
7
Points
3
Olen oma tellimuse kĂ€tte saanud. See vĂ”ttis veidi kauem aega, kui ma olen VC-ga harjunud, kuid minu jaoks ei ole ta pettur. Sain sama tĂ€iusliku teenuse, mida olen temalt oodanud. Stealth oli sama diskreetne nagu alati ja kiirus oli sama hea kui 20 tellimust, mida ma varem Aaron Stevensiga tegin. Tellimus vĂ”ttis kauem aega, kui ma temalt tean, kuid ta vastas mulle samal pĂ€eval. Ta ĂŒtles:" Ma pĂŒĂŒan Ă€ri uuesti ĂŒles ehitada pĂ€rast seda, kui meid on keelatud." Ta saatis mulle minu tellimuse koos suure lisaga. Ma teen oma tellimuse 20. oktoobril ja sain selle 5. novembril. Minu jaoks ei ole ta pettur ja ma jĂ€tkan temaga Ă€ritegevust.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ma ei tea, kas keegi teine oli seda tajunud, kuid mul on tunne, et keegi teine oli selle Ă€ri jĂ”uga ĂŒle vĂ”tnud. see, kuidas hiljutised tellimused on olnud super korrastamata, nĂ€iteks "mis oli teie tellimus veelkord?", mida ĂŒks teine kasutaja sai vastuseks, nĂ€itab, et juht ei ole sĂ”na otseses mĂ”ttes ĂŒlejÀÀnud vestlust nĂ€inud. teine viis, kuidas seda nĂ€itab, on see, kui korrastamata ja hilinenud on tellimused, nagu see, mida me nĂ€gime @tegritycantbeboughtiga

Meil ei ole aimugi, kes vÔib olla kontrolli all, see vÔib olla sÔna otseses mÔttes Ôiguskaitse ja ma isiklikult soovitaksin mitte töötada millegi sellisega, mis on nii ebaselge.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top