aaronstevens (valentino kartell)

Status
Not open for further replies.

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Ma olen kahjuks teinud samu halbu kogemusi aaronstevensiga! vahepeal arvan ka, et see on väga nutikas pettus aaronstevensil!
alguses väiksemate prooviostudega erinevate asjade puhul on kõik olnud ok!
suhtlus oli alati äärmiselt professionaalne, nüüd tean ka, et see oli ainult "ilusad sõnad", et luua teatud "usaldust"!
Tellisin kilo kuiva amfetamiini!
aga viimane ostu tegi ta mulle korralikult ära!
Ma olin kahjuks sunnitud erinevatel põhjustel ei bb-market escrow kasutada viimase ostu (üks neist monero!)
mis on olnud suurim viga!!!
Vaadake, mida ma sain pärast head 4 nädalat ootamist!
Ma arvan, et pildid, mida ma üleslaadin, räägivad enda eest!
Ma olen oma elus palju mustust näinud, kuid see võidab kõike varem!
Võtsin kohe ühendust Aaron Stevensiga, et teatada pettusest ja paluda probleemi lahendust, kuna eelnev suhtlus oli alati olnud nii "professionaalne", siis arvasin, et nad leiavad lahenduse, mis teeb mõlemad õnnelikuks! Ühesõnaga, rohkem Aga jälle ei kuulnud "ilusaid sõnu" ja "vabandusi"!
Siis kadus aaronstevens nagu kummitus!
Ma annaksin ka foorumi administraatorile oma e-posti ajalugu aaronstevensiga tõestuseks, kui tekib kahtlusi!


Tagantjärele oled alati targem
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
okei mis kurat see nüüd on lmao im sorry mis iganes see on see on nii halb selle naljakas jälle scamming on üks asi, aga võtad sitt oma postkasti on teine asi
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Mul on kahju! See on hullu, millises segaduses see teema on muutunud!
 
View previous replies…

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
"Inimesed siin sellel platvormil ei salli kelmust"

See on täiesti vale.

Küsige minult, kuidas ma tean.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Sest nad keelasid teda? Ja on teadaolevate skaneerijate nimekiri üle 30 niidi? Või nende pakutav eskrooteenus, mis enamiku sellest üldse ära hoiaks?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Vabandust, see oli mõeldud marty€mcflyle
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Ei, mitte sellepärast, et nad keelasid ta ära.

"nende pakutavat eskrooteenust, mis takistaks enamikku sellest üldse?"

Võtmesõna selles, mida te kirjutasite, on "enamik".

Raha, mille ma panin siin pakutavasse escrow-teenusesse, kadus.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ma ei ole väga tehnilise taibuga, kuid kas eskroonsüsteem ei oleks seda takistanud?
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Cotton Jerzy Vabandust, et see oli mõeldud marty€mcfly jaoks

Ah, ma nägin just seda. Ei mingeid muresid.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Lisan lihtsalt järeltuleviku huvides, et nende linkide kataloog siin peaks kindlasti mõned kulmud tõstma.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Nii tunnen ma enamiku müüjate puhul siin lol. Ma jään väikeste proovitellimuste või proovide juurde, kuni näen piisavalt positiivset tagasisidet enne suurema tellimuse tegemist. Minu õnneks sain oma just enne oktoobrit,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Escrow raha ei kao kunagi. Kui te ei esita avalikult tõendeid selle kohta, mida te ütlesite. Teid keelatakse foorumi maine diskrediteerimise eest. Me kõik ootame teie tõendeid.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Minu teada & analüütika põhjal, Cotton Jersey: te olete saanud rohkem kui piisavalt kasu väga "tarkadest meestest" selle konkreetse platvormi kaudu. Kui neid poleks olnud, siis te ei oleks võrdne, et mõista sellist asja... Theres kunst olla tänulik hea mees.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
On viise, kuidas saada oma raha tagasi isegi siis, kui scammed a konto, et! Aga sa pead tegelema nendega, kes on sertifitseeritud ja usaldusväärne! Sa ei saa minna valesti.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Jah, escrow oleks seda kindlasti ära hoidnud, kuid selle ostjate ülesanne on aidata platvormil mõista toimuvaid probleeme, et seda parandada. Kui sa saad scammed nagu see, on osakond ~ siin platvormil jah~ selle jaoks, kuid see peab olema legit nõuded, mis rikuvad tingimusi & oleks võinud muul viisil ära hoida.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
jah, see peaks olema amfetamiin
väidetavalt
Ma arvan, et see peaks olema maskeeritud cappuccino pulbriks (vt pakendi pilti,hahahhaha)
Ausalt öeldes poleks mul üldse probleemi selle puhastamisega, see oleks tõesti kõige väiksem probleem, aga toimeainet on tõesti 0, nii et see ei tasuks vaeva! See on tõesti väga kurb!
ZRJmVOidqC
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Nii tunnen ma enamiku müüjate puhul siin lol. Ma jään väikeste proovitellimuste või proovide juurde, kuni näen piisavalt positiivset tagasisidet enne suurema tellimuse tegemist. Minu õnneks sain oma just enne oktoobrit,
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Kas see meenutab kellelegi JohnWilkesBoofi olukorda? Ka tema oli tipptasemel, kuni ta ühel päeval ütles, et politsei on tema järel ja viis ta vangi, ei mäleta tema vabandust, miks, aga ta hakkas tõesti ebastabiilselt käituma, siis ta lihtsalt kadus. Midagi, mida ma just märkasin, on see, et nad võivad olla ainsad müüjad, keda ma olen kohanud, kes kasutavad sessiooni ainult suhtlemiseks, ma olen kindel, et see on juhus, kuid ma ei saanud aidata, kuid ma ei suutnud imestada, kuidas nad võivad kinni võtta, kui sajad on avalikult müüvad telegramiga
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ma lihtsalt unustasin, et tegin oma tellimusest pildi, mul on halb tunne, et need inimesed said sellega nii kuninglikult üle võlli. Ma ei ole Methiga super tuttav, kuid see partii oli parim, mida ma olen näinud
 

Attachments

  • JL6OXGHgvR.jpg
    JL6OXGHgvR.jpg
    4 MB · Views: 186
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top