aaronstevens (valentino kartell)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kus on minu tellimus? tellisin 100g kokaiini sain ainult 98,5g tellisin heroiini valentino kartellist ja ikka veel ei ole saanud, et veel????? olnud sõnumid talle istungil. läbi e-kirjade ei ole vastust !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Peaksime nüüdseks koostama nimekirja kogu tema petetud raha kohta... Im sorry vend
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
aayyyyy ja LSD on 25E-N.... 1 klient on praegu haiglas
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Mul on tõendeid levitamise kohta, mis ütlevad, et see on kibe, kõik muu on salajases vestluses, kuid ill pakkuda, mida ma saan ja mida nad lubavad. haigla osa öeldi kõnelusel


OmZSOBk59K
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ei üllata mind. aaron tunnistas mulle, et ta müüb fentanüüliga rikastatud oksükodooni
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ugh mida sa räägid selle, et sa kirjutasid mõlemad pooled... esiteks, kes terve mõistuse juures paneks kogu selle teabe avalikku foorumisse, et kõik saaksid seda näha?

Miks see konto (need kontod),ei ole veel keelatud?

Te olete liiga ignorantne, et mõista, miks tavaline mees märkab teie petturlikku olemust juba kilomeetri kauguselt.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Postitatud ekraanipilt on ekraanipilt Cut'i ja ühe aaroni ohvri vahelisest vestlusest
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kas aaron ei müü nüüd isegi siin ?,ei leia teda lol
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg kui keegi on piisavalt rumal, et osta sellelt mehelt, siis väärite, et teid riisutakse. Ta arvab, et ta on kaval oma "tellisin 100 g ja sain ainult 98,5" võltskaebustega. On nii lihtne näha, et ta kasutab mitu kontot.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legitally ma tellisin 100g ma sain 91,5g ma siis ütlesin talle sellest ja ta ütles, et ta uuesti saata ülejäänud välja. 2 päeva hiljem sain 7g läbi posti, nii et ma sõnumit talle öelda oma 1,5g puudu ta neever gt tagasi mulle.
tellitud 100g H see ei ole kunagi saabunud. pidi olema jälgitav ma ei ole kunagi saanud jälgimist. iv pidevalt sõnumeid talle ei vastata. ma ei taha kõlada nagu pask, kuid jah kokku koksi oli 1,5g puudu kõlab nagu võlts kaebus, kuid see on tõde. ma olen saanud e-kirju täna valentino cartel kuid im tahavad tagasimakset tagasi. nad valmis tegema 50% reship kuid im ei seisa selle eest. ei ole garantee, kui uuesti laeva saabub. see on minu esimene kord teha äri temaga. minu konto tundub võltsitud, sest im uus siin. ma ei usu, et ma osta neid, kui ta lahendab probleemi ja kui nad teevad siis miks mitte proovida uuesti nendega ? vigu juhtub ma saan aru, et. sa ei saa usaldada dark net kuigi keegi võib olla taga ekraani.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Inimene, kes teisi petab, on lihtsalt halvem saast, mis on olemas. Minge välja ja teenige oma raha ausa tööga. Sellised inimesed on nartsissistlikud ja nad ei tunne isegi kahetsust selle üle, mida nad teevad... nagu oleks maailm neile midagi võlgu. Või nad on maailma peale vihased, sest nende elu on sitt. See on sinu OMA VÄGA, et su elu on sitt, sa kuradi luuser.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Oleme sellega täiesti nõus, me püüame kõigi oma ressursside abil kõige rohkem, et neid probleeme parandada, hoolitse vennas.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Teie happe tõttu sattus keegi sõna otseses mõttes haiglasse, sest see on võltspaha
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Te ei suuda isegi omaenda klastrivigastusega sammu pidada - millal toimus happekorraldus ja kuidas tükk tampoonipaberit või geeli kedagi hospiitsida. Ma tõesti loodan, et karma koputab varsti sinu uksele pesapallimüüriga
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
KÕIGILE, KES ARVAVAD, ET MEIE ORGANISATSIOON ON PETTURID

See on kogu organisatsiooni boss, kes räägib

Esiteks id tahaksin öelda aitäh kõigile, kes on näidanud Valentino Cartel Support ajal see raske lõik ja me tahtsime teile teada anda, et teie toetus ei jää märkamatuks, me tõesti hindame igaüht teist.

Hiljuti oleme näinud mõned vihased, negatiivsed kommentaarid meie organisatsiooni kohta, mis häirib meid näha, me mõistame kõiki teie pettumusi, kuid see ei ole meeldiv näha meie lojaalseid kliente, kes pöörduvad meie vastu pärast ühte valet tegu.

Et asjad selgeks teha, liige, kes juhtis seda ärisektorit, on arreteeritud ja tema seanss, prototnmail ja telegram on kõik kompromiteeritud. Andmed tema seadmes on krüpteeritud, nii et ärge kartke, et te ei ole ohus, aga edasi liikudes tunneme, et on parem kasutada teist e-posti aadressi. Sõnumiteenuste kadumise tõttu ei ole uuel liikmel, kes on määratud selle sektoriga tegelema, varasemat teavet, nii et kõik, mida ta nüüd teeb, on talle uus. See tähendab, et ta ei tea ühtegi vana klienti ega nende tellimusi, mistõttu ta küsib inimestelt tõendeid maksete ja sõnumite ajaloo kohta vana liikmega. Igale tellinud isikule anti tellimuse number, mis oli tema telefonis registreeritud. Sel viisil, kui ta rääkis pakendamismeeskonnaga, võisid nad vastavalt anda välja jälgimisnumbreid. Pärast selle liikme vahistamist oleme kaotanud kohutavalt palju teavet ja praegu püüame koguda nii palju kui võimalik, et saaksime probleemid parandada. Teine probleem on konfiskeerimised, paljud meie välja saadetud pakid on hiljuti konfiskeeritud ja meie peamised laod Prantsusmaal ja Saksamaal on suletud, mis veelgi enam takistab meie organisatsiooni. Need viimased kolm nädalat on olnud äärmiselt perses, kui ma olen teiega aus, poisid.

Paljud teist on teinud kommentaare, et me oleme petturid, mistõttu ma olen teiega läbipaistev. Kõik kliendid, kes aitavad seda uut liiget tööd oma teed ümber selle saidi on tohutult hinnatud. Kuigi ma olen just näinud, et meilt on võetud meie müügiõigused, mida on kahju näha. Palun kirjutage meile kõik päringud. Kõige tähtsam on taastada usaldus, mis oli enne seda üles ehitatud. Meie eesmärk on teha, andes kõigile maksimaalselt 75% reship sõltuvalt nende olukorrast. Palun saatke meile e-kiri koos tõendiga tehingu kohta, oma algse tellimuse, kui palju, kui see jõudis ja teie tarneaadressi. Ootame kõiki uusi ärivõimalusi, mis tulevad meie teed.

Info 25. sept - 2. oktoober vahel tehtud tellimuste kohta on määramata ajaks kadunud. Kõik uued tellimused, mis on tehtud alates 5. kuupäevast, kui me taasalustasime äri, on töödeldud, välja arvatud juhul, kui need on tehtud bbgate'i saidi kaudu. Täname teid mõistmise eest. Jääge turvaliselt minu inimesed.

Boss
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kuigi aaron tegi paljude inimestega head äri ja oli üldiselt heas tempos oma tellimuste kohta, oli minu jaoks kõik tema kohta algusest peale kahtlane, sest ma võisin öelda, et ta ei tegelenud kogukonnaga tõeliselt isiklikel eesmärkidel ja ka tema lai varu, mis ei tundunud kunagi koos samas kohas olevat, nägi minu jaoks lihtsalt välja nagu "Darknet Vendor 101", igatahes dropshipping on kaasaegne ärimudel, kuid ma leidsin, et see on juustune, et see reklaamivorm, kui sa selgelt ei ole see mees :D Tema kahtlase käitumise tõttu kasvas mul tõesti palju pahatahtlikkust tema suhtes, selle eest, et ta kasutaks seda suurt kogukonda oma isikliku kasu saamiseks.

Valed ei lähe tavaliselt kunagi kaugele, selles juhtumis intrigeeriv krunt aaron on loodud tema ja paljude teiste persoonide (ostjad ja müüjad) ümber, et ta on sellel turul sai minu jaoks 29. augustil sel aastal paljastatud. Ometi ei tundnud ma, et tahaksin midagi teha, sest erinevate identiteetide omamine darkwebis on midagi, mis on väga tavaline ja mida ka mina teen.

Sellest hoolimata oli 22. augustil, kui üks kasutaja võttis minuga ühendust Breaking Badis, küsides mitmesuguseid ravimeid, kuid peamiselt oksükodooni isiklikuks kasutamiseks. Jõudsime vestlusse ja umbes nädal hiljem oli pakett teel. See oli see hetk, kui ostja võttis minuga uuesti ühendust järgmise sõnumiga:

Nii et selles etapis tahaksin, et te võtaksite pausi, avaksite seansi ja vaataksite, kas see ID võiks teile tuttav olla :D

Lugu jätkub...

Kuna ma ei olnud kunagi varem aaroniga sessioonil kontakti võtnud, ei näinud ma, mis hakkab arenema, ja jätkasin kasutajaga kontakteerumist laisalt sõnumi "Yo Gordon" abil, et ta teaks, kes ma olen.

2 tundi ja 2 minutit hiljem on minu sõnumitaotlus vastu võetud. Kasutaja vastas:

Kui ma jätkasin talle vastandamist, öeldes:
Ta ei öelnud midagi kogu päeva jooksul, kuigi ta oli enne väga vastutulelik ja USAs oli ikka veel keskpäeval
Ma jätkasin kaevata:
Ta tuli välja ja ütles:
Ma sain mõned fugazi selgitused, miks mu klient saatis teda mulle, sest aaron on väidetavalt suur Oxycodone'i tarnija USAs :D :D Minu jaoks on see üsna selge :)

BB kasutaja, kes on saatnud mulle profiili, ei vastanud ka ühe päeva jooksul ja ütles siis:

Kui ma vastasin:
Ma ei saanud vastust, kui pakett toimetati, ei võetud minuga enam ühendust, kuid konto on tänase seisuga endiselt aktiivne (viimane aktiivne aeg: 9. oktoober 2023).

See võib jätta pisut tõlgendamisruumi, aga minu jaoks on asjad üsna selged.

Andmetest näen, et aadressi järgi on konto taga olev isik USA-st! (Ärge küsige minult tema aadressi :D)

Ma võiksin jätkata lisades tõendeid ülaltoodud väidete (ekraanipildid + videod), mis mul on, kuid see on aja ja energia raiskamine!

Muud olukorrad, mis on viinud minu arvamuse aaroni kohta on:

1. Kui ma just alustasin müüjana, olid mul kasutajad nagu Chobeskunk ja 2 teist inimest Prantsusmaalt, kes ootasid aaronilt vastust juba üle 3 nädala pärast tellimuse esitamist ja müntide saatmist, see ei ole kunagi peatunud, sest inimesed tulid siia iga kord ja siis sama probleemiga, et nad on nädalaid kummitanud, ja see on 4 kuud tagasi.
Ghosting pärast tellimuse võtmist=pettus
2. Tema kokaiini testiti 70%, reklaamitud 90%+
3. Inimesed tellisid Meth, said 4MMC
4. Ta tunnistab, et müüb mulle oksükodooni, millele on lisatud fentanüüli istungil.
5. Postitades 95% 4MMC-st, kuid toimetades klientidele räpaneid asju. Kui see tuleb välja, ütleb ta tõesti, et ta tegeles sellega, et lendas lennukiga laborisse, et parandada oma keemikute tööd

Poisid, see kõik on nii halb, ma ei suuda uskuda, kuidas see võis nii kaua ja kaugele minna ja kuidas see mees ei ole veel keelatud? See oli naeruväärne vaadata, kuid ausalt, kas me tahame sellist tähelepanu, et kasutaja, kes ostis narkootikume Breaking Badis, sattus sellest haiglasse? aaronstevens peab minema ja iga tema külgkontod!

Ma tõesti imestan kui palju raha ta inimestelt välja petis.

Ma tõesti tungivalt vajadust sunnitud eskrovitehingute Breaking Bad, igaüks draging inimesed väljaspool foorumit tuleks kohe keelatud, kui see ei olnud lubatud adminid.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Võin lisada 98%!!! SUPER AMPHETAMINE oli tõepoolest maksimaalselt 70% pärast kuivatamist ja ka, ma juhin ettevõtet nüüd avaneb 27. labor varsti ja ma ikka õnnestub vastata klientidele või äripartneritele ajaga 10 min - 2h sõltuvalt sellest, kui palju ma pean tegema, kus ta seevastu võttis lausa 8 päeva ma arvan, et see oli... noh jah im ei ole kindel, kuidas see läks nii kaua kestnud
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vaja oli ühte inimest, et alustada kaebust ja paljastada teda tema tegevuse eest, ma olen õnnelik, et see lõpuks juhtus!
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
See on nii kahtlane, tundub, et Aaron on seal natuke libastunud, ma arvan, et see juhtub, kui sa žongleerid kui tahes paljude külgkontodega ja unustad, kes sa peaksid olema.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
See on tõesti lihtsalt väga sus mulle, ma ei tea ausalt öeldes. Eriti see, et see kasutaja ei ole minuga kunagi uuesti ühendust võtnud, kuigi tarne on olnud täiuslik, see on ebatavaline.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Gordon, mul ei ole sellest maailmast pooltki nii palju ülevaadet kui teil, kuid minu kodumaal olen selles valdkonnas kaval vana rebane ja Aaroni käitumine oli esimesest hetkest alates kahtlane.
Olen jälginud seda meest juba aasta aega, kuidas ta ülbelt püüab teisi müüjaid maha suruda. Aga tundub, et ka mina saan vanaks, sest aeg möödus, nägin, et positiivseid hinnanguid koguneb ja mulle lihtsalt tuli pähe, et äkki tasub proovida...
Siis puhkes skandaal, minu õnneks. Samuti sinu õnneks, sest sa praktiliselt võitsid teda lühikese ajaga, oma usaldusväärsusega.
Nii, et ma vaatan varsti sinuga natuke amfetamiini järele, kui sa ei pahanda... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Enamik asju on nii ilmselged, et mingit sissevaadet pole vist tõesti vaja :) Aga te võite muidugi alati minuga ühendust võtta ja me vaatame, kas meil õnnestub teie jaoks tellimus ellu viia! Loomulikult ei ole mul midagi selle vastu :D :D :) :)
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
See kõik avaneb ja see on isegi hullem, kui ma ette kujutasin, eriti arvestades seda mainet ja usaldust, mida ta kunagi kogukonnas omas. Aaroni tegevus seevastu on ränk reetmine kõigi siinviibijate suhtes ja seda tuleks kindlasti paljastada.

Minu kokkupuude Aaroniga seoses olulise tellimusega Lõuna-Koreasse, mille väärtus oli üle mitme tuhande dollari, paljastas mitu murettekitavat lahknevust:

  1. Ta pakkus ebatavaliselt ülepaisutatud hinda, mis oli peaaegu neli korda kõrgem tavalisest hinnast.
  2. Hoolimata järsust hinnast hoidus Aaron igasuguste jälgimisandmete esitamisest, kasutades alati ebaselgeid vabandusi.
  3. Aja jooksul sai valusalt selgeks, et tal ei olnud tõendeid saadetise kohta ega mingit ettekujutust selle asukohast, kuigi ta kinnitas korduvalt selle võimalikku kohaletoimetamist.
Minu katsed kindlustada mis tahes liiki hüvitist, kas täielikku või osalist tagasimakset või isegi uuesti saatmist, jäid vastuseta ja väitis, et sellise tellimuse eest ei ole mingit tagasimakset. Aaron näib kasutavat ära laevanduse keerukust ja probleeme, eriti sellistesse keerulistesse sihtkohtadesse nagu Lõuna-Korea, lihtsalt mitte midagi saata ja väites, et see on lihtsalt raske koht, kuhu saata, ja tagasimakse ei ole mõttekas.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ma võin vaid ette kujutada rahaliselt ja isegi füüsiliselt tekitatud kogukahju. Ei ole mingit kahetsust ja ei saa kuidagi andestada kellegi haiglasse panemist võltsitud ravimitega

BB meeskond peaks sekkuma, et saada iga tema e-posti aadressi kohta käiv postitus kustutatud, esimese sammuna kahju minimeerimiseks!

Ehk on ta nüüdseks ka ise "petturi" tiitli ära teeninud, ma oleksin selle eest väga tänulik :)
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Te, poisid, rebite teda praegu sõna otseses mõttes ära. 😂
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@aaronstevens ja teised

BB meeskond on hästi teadlik, et arreteerimised on midagi, mis meie äris juhtub. Mitte iga arreteerimine ei hävita ettevõtet.
Niipea, kui tuli uudis, et @aaronstevens on hädas, võttis ta meiega kohe ühendust ja palus meil tühistada kõik tellimused, et inimesed saaksid oma raha tagasi.

Olen ka teadlik, et @aaronstevens püüab oma ettevõtte kaotust minimeerida ja teeb jõupingutusi, et enamik tellimusi klientidele kätte toimetada.

Kuni olukorra stabiliseerumiseni oleme ajutiselt varjanud kõik @aaronstevens'i nimekirjad. Kui enamik probleeme on lahendatud, saab @aaronstevens jätkata kauplemist BB-s, kuid mitte avaldada messengerite kontakte, nii et kõik tehingud lähevad läbi eskrooni.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
See ei ole vabandus võltsitud toodete müümiseks, mis seavad ostjad füüsilise ohu alla, nagu tema LSD
See on täpselt see, mida Breaking Bad üritab kõrvaldada uimastiturgudelt, müüjad, kes kasutavad tarbijaid ära, sest nad ei tea paremini

Loe kõik väited siin teemas läbi, see lihtsalt läheb üle kõigest, mida saab õigustada vahistamisega, mis väidetavalt blokeeris teda/meeskonda paariks päevaks äritegevusest. See, millest see teema räägib, on palju suurem
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ma ei küsi laboratoorsete katsete kohta. Vaadake vähemalt ohvrit ja tema lugu. Mida ta kasutas, kui palju, millised olid sümptomid, tõendid, et ta ostis seda aronilt. Ainult seda.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ma arvan, et seda peaks olema võimalik saada Cut'i kaudu, kuna ta on ostjaga kontaktis, kui on olemas TXID-tõend, on see veelgi parem.
@NoCutt Kas sa saad midagi parandada? :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kõik e-posti kontaktid on endiselt nähtavad tema profiili lehel
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ma arvan, et ilmselt on saidi administraatorid kogu aeg selle pulli sees
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top