Έχετε ερωτήσεις;

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Σκοπεύουμε να κερδίσουμε χρήματα από τη διαφήμιση των DNM και των χημικών αντιδραστηρίων.

Με την είσπραξη κεφαλαίων στον προϋπολογισμό μας, θα γίνουμε ακόμη καλύτεροι. Σκοπεύουμε να δημιουργήσουμε:
- χημικές και φαρμακολογικές μελέτες ουσιών.
- Ανασκοπήσεις εργαστηριακού εξοπλισμού.
- βίντεο με οδηγίες για τη σύνθεση ουσιών.
- υπηρεσία ελέγχου αντιδραστηρίων (θα ασχοληθούμε με την αγορά και τον έλεγχο αντιδραστηρίων)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Χαίρομαι που βλέπω ότι έχετε τουλάχιστον ένα σχέδιο. Τα περισσότερα φόρουμ όπως αυτό απλά υπάρχουν για να εξαφανιστούν αργότερα χωρίς χρηματοδότηση. Ιδιαίτερα μου αρέσει η ιδέα της δοκιμής αντιδραστηρίων. Οι περισσότεροι άνθρωποι δεν μπορούν να αγοράσουν φασματόμετρα και δεν μπορούν να φανταστούν να στέλνουν τα δείγματά τους σε ένα δημόσιο εργαστήριο. Εννοώ τι θα γίνει αν ανακαλύψουν ότι είναι ναρκωτικά, σωστά;
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
αν θέλω να στείλω το υλικό μου CW θα μάθω την %καθαρότητα και άλλες πληροφορίες
Ψάχνω για ένα εργαστήριο που κάνει δοκιμές σε coc,china white,crystal meth ή οτιδήποτε παρόμοιο με fent παρακαλώ στείλτε πληροφορίες και οδηγίες και μπορώ να επικοινωνήσω μαζί του πριν στείλω δείγμα
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Γεια σας κύριε...

μερικές φορές δεν μπορούν να βρουν θέματα ή τεράστιες μεθόδους που δημοσιεύονται όταν για παράδειγμα δίνουν σε: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO σε GBL, κλπ.

7gSGBVbFcH
Ευχαριστώ.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
υπάρχει όριο ότι η ετικέτα θα πρέπει να είναι τουλάχιστον 4 γράμματα.

θα πρέπει να επιστρέψετε στο φόρουμ και στη συνέχεια να ξαναπροσπαθήσετε. θα πρέπει να είναι μια χαρά, υπάρχει ένα χρονικό διάστημα ενώ πληκτρολογείτε μια απάντηση ή δημιουργείτε ένα νήμα η σύνδεση επαναφέρεται η ίδια θα πρέπει να αντιγράψετε το μήνυμα και refresf και στη συνέχεια να επικολλήσετε και να δημοσιεύσετε ξανά. Ρώτησα γι' αυτό, αλλά νομίζω ότι η xenforo θα το διορθώσει σε κάποια επόμενη ενημέρωση στο php repo της.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
απλά προσθέστε αυτό που θέλετε από το keywork όπως 5meo synthesis, 5meo effects, 5meo seller ή κάτι τέτοιο
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
πάντα σκέφτομαι ότι θα μειώσει τα αποτελέσματά μου λόγω να είναι tospecific και ή λάθος πληκτρολόγηση κ.λπ.. δεν άγχος θα διαχειριστεί υποθέτω ευχαριστώ!
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Εντάξει, θα το κάνω! Ευχαριστώ, κύριε, καλή σας μέρα!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Εσείς πρέπει οπωσδήποτε να φτιάξετε αντιδραστήρια για επιτόπιες δοκιμές. Το θειικό οξύ και η φορμαλδεΰδη φτιάχνουν το Marquis, το χορικό ένυδρο και το ιώδιο για το meltzer's. Πολλά από αυτά είναι απλά. Αυτά πάνε για 15-20 δολάρια/σταγονόμετρο των 10 ml. Αυτό σημαίνει κέρδος 14,50-19,50 δολάρια. Θα πάρω ένα Merke/Marquis από τα χέρια σας. Εναλλακτικά, πετάξτε 8 από αυτά σε ένα κουτί εργαλείων των 4 δολαρίων με λίγο χαρτί λίθμου και μερικά φρεάτια με λακκούβες και είναι ένα κιτ των 150 δολαρίων.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Έχω πρόβλημα με την αποκρυπτογράφηση των μηνυμάτων των προμηθευτών. Έχω πληρώσει για προϊόντα, αλλά πρέπει να μπορώ να αποκρυπτογραφήσω τα μηνύματα PGP από τον προμηθευτή για να πάρω τα πράγματά μου.

Χρησιμοποιώ το Kleopatra.
Έχω το PGP Public Key Block των πωλητών.
Έχω το μήνυμα PGP του προϊόντος

Γνωρίζω ότι με κάποιο τρόπο μπορώ να δημιουργήσω ένα κλειδί με το PGP Public Key Block των προμηθευτών και στη συνέχεια να χρησιμοποιήσω το κλειδί για να αποκρυπτογραφήσω το μήνυμα PGP του προϊόντος. ΒΟΗΘΕΙΑ!!!
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Χρησιμοποιήστε το gpg4win Νομίζω ότι είναι το ευκολότερο.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Υποστηρίζω την ιδέα ενός πίνακα για συζητήσεις εκτός θέματος. Σήμερα θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω ένα μέρος για να βγάλω κάποια πράγματα από μέσα μου και το θέμα δεν ήταν κάτι που θα μπορούσα να δημοσιεύσω στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. Δεν είχε σχέση με τη χημεία, αλλά είχε σχέση με τα ναρκωτικά. 2 άτομα ήρθαν στο σπίτι μου σήμερα για να μου πουλήσουν κάτι. Έβγαιναν ραντεβού, τώρα έχει μια κατηγορία για ενδοοικογενειακή βία και ένα βραχιολάκι στον αστράγαλο. Ήταν εχθρικός για την κατάσταση και έπρεπε να τον αναγκάσω να φύγει. Συνήθως ένας φίλος μου.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Μπορείτε να δημιουργήσετε μια ομάδα. Ή μπορείτε να δημιουργήσετε ένα ιστολόγιο στο δικό σας προφίλ. Ή να προτείνετε μια λύση που να ταιριάζει σε όλους
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Εντάξει, ευχαριστώ, σκεφτόμουν ότι έπρεπε να είμαι υποστηρικτής για να ξεκινήσω μια ομάδα. Σκοπεύω να γίνω ένας σύντομα ούτως ή άλλως. Δεν έχω διερευνήσει ακόμη διεξοδικά όλες τις πτυχές του ιστότοπου. Ευχαριστώ για τις συμβουλές. Όσον αφορά μια λύση που να ταιριάζει σε όλους, σκεφτόμουν κάτι τέτοιο. Η Κυψέλη είχε "τον καναπέ Το Shroomery έχει "off topic discussion" Ίσως ένα όνομα ενός μέρους που είναι το τοπικό μπαρ ή στέκι της Jessie και των συνεργατών της στην τηλεοπτική σειρά. Ένα μέρος για πράγματα που δεν αφορούν τη χημεία των ναρκωτικών.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Είχαμε ένα "σπίτι του Πίνκμαν":cool: Στη συνέχεια ανοίξαμε ομάδες και μεταφέραμε τα πάντα εκεί
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Μπορείτε να συμμετάσχετε σε οποιεσδήποτε υπάρχουσες ομάδες.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Όταν προσπαθώ να δημιουργήσω μια ομάδα, μου λέει: "Ουπς, δεν σας επιτρέπεται να δείτε αυτή τη σελίδα ή να εκτελέσετε αυτή την ενέργεια"; Η σελίδα που ελπίζω να φτιάξω είναι: Χημεία 101, πράγματα που έπρεπε να έχετε μάθει στο μάθημα της χημείας
GWOqr4U6xH
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Είστε τώρα ο ιδιοκτήτης αυτής της ομάδας. Καλή διασκέδαση
[GROUP=91][/GROUP]
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane are u a mod and teacher of this new group congrats if so and by the way next time someone comes to your house were u sleep and acts a foll grab a can of bare mase and give them a nice shot and soon everone will know do not disturbe tropane i want to join this group and learn
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Είμαι ο διαχειριστής και ελπίζω να προσλάβω κάποια βοήθεια. Βλέπω τη χρησιμότητα και την ανάγκη μιας τέτοιας ομάδας, αν και είμαι απελπιστικά ανεπαρκώς καταρτισμένος για τη δουλειά αυτή. αυτή τη στιγμή οι άνθρωποι πρόκειται να αναμείξουν μια ισχυρή χημική ουσία με μια άλλη ισχυρή χημική ουσία σε ένα βάζο στο πάγκο τους. Δεν έχουν καν σκεφτεί τι θα συμβεί στη συνέχεια. Μπορεί να πάρει βράση και να σκοτώσει τον σκύλο της οικογένειας ή να βάλει φωτιά ή να τους τυφλώσει. Υπάρχουν άνθρωποι και αναρτήσεις σε αυτό το site, οι οποίοι, στην αναζήτησή τους για (ό,τι κι αν ψάχνουν) έχουν ξεχάσει τη λογική και είναι έτοιμοι να ακολουθήσουν μια προσέγγιση "γαμώτο και μάθε" σε κάτι που θα μπορούσε να τερματίσει την ελευθερία τους ή τη ζωή τους. Αν είναι τυχεροί δεν θα συμβεί τίποτα απολύτως. Δεν ακολούθησαν τη συνταγή αρκετά στενά. Πρόσθεσαν τα αντιδρώντα με λάθος σειρά. Ίσως επέλεξαν συνταγή που δεν λειτουργεί επειδή ήταν πολύ πιο εύκολη από μια που θα λειτουργούσε, ή επειδή κάποιος είχε ελλιπή μνήμη από κάτι που του είπαν ή είδε. Ένα άτομο που είναι αποφασισμένο να φτιάξει ναρκωτικά χωρίς πρώτα να κατανοήσει τους μηχανισμούς της βασικής χημείας είναι ένας σοβαρός κίνδυνος που μπορεί να αποφευχθεί
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Επιτρέπεται η διαμεσολάβηση προμηθευτών rc ακόμη και αν δεν είναι χορηγοί;

Μου αρέσει αυτό το φόρουμ, αλλά είμαι ακόμα αρκετά αρχάριος στη σύνθεση, οπότε θα ήθελα να προσφέρω τη διαμεσολάβηση προμηθευτών rc, επειδή γνωρίζω εξαιρετικά καλά τη σκηνή rc και έτσι θα μπορούσα να επιστρέψω ένα μέρος.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Τι εννοείτε με τον όρο διαμεσολάβηση;
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Κάποιος ψάχνει κάτι και του δίνω υπάρχοντες παρόχους με φήμη για αυτό που ψάχνει, αν υπάρχουν. (Χωρίς επιπλέον κόστος, απλώς ένας σύνδεσμος ή ένα όνομα για έναν προμηθευτή)
 
Top