Έχετε ερωτήσεις;

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Επιτρέπεται η διαμεσολάβηση προμηθευτών rc ακόμη και αν δεν είναι χορηγοί;

Μου αρέσει αυτό το φόρουμ, αλλά είμαι ακόμα αρκετά αρχάριος στη σύνθεση, οπότε θα ήθελα να προσφέρω τη διαμεσολάβηση προμηθευτών rc, επειδή γνωρίζω εξαιρετικά καλά τη σκηνή rc και έτσι θα μπορούσα να επιστρέψω ένα μέρος.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Τι εννοείτε με τον όρο διαμεσολάβηση;
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Κάποιος ψάχνει κάτι και του δίνω υπάρχοντες παρόχους με φήμη για αυτό που ψάχνει, αν υπάρχουν. (Χωρίς επιπλέον κόστος, απλώς ένας σύνδεσμος ή ένα όνομα για έναν προμηθευτή)
 

Jeff_Benzoz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Navigating_BB ερώτηση: w {VPN&Opera} όλα λειτουργούν αλλά w {TorOnion App} το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να στέλνω και να λαμβάνω μηνύματα και λίγα άλλα. Είναι συνηθισμένο αυτό;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Αυτό είναι ένα πρόβλημα από την πλευρά του προγράμματος περιήγησης, όχι από τη δική μας πλευρά.
 

GermanWhite

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας,
Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει. Έχω πέτρες MDMA θέλω να τις μετατρέψω σε υγρό και στη συνέχεια να τις ReRock σε καλούπια για stealth. Γνωρίζει κανείς τη διαδικασία ή πού μπορώ να βρω τη διαδικασία στο φόρουμ για να μετατρέψω τους βράχους MDMA σε υγρό και την επιστροφή σε 1 στερεό αντικείμενο MDMA.
 

Jeff_Benzoz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Τι είναι το καλούπι; Σαν να μιλάτε για τον τύπο του PEG vape;
 

sm0ker

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Το ζητώ αυτό για τρίτη φορά. Έχω μια αρκετά καλή συλλογή για τη σύνταξη MA (PDF) πού μπορώ να τη δημοσιεύσω; Κάθε νήμα με αυτή την ερώτηση διαγράφηκε...
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Δεν μπορώ να απαντήσω σε μηνύματα, μόνο εγώ ή δεν είναι δυνατή η χρήση του κουμπιού απάντησης στο πρόγραμμα περιήγησης tor?
 

stoneda$$a$$in

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Μετά από την περιήγηση για ώρες και ώρες τελικά ένα μέλος, υπάρχει ένας τρόπος να διαφημίσετε αυτό που ψάχνετε... στο παράδειγμα ; methaqualone, "714", quualudes. Δεν μπορώ να βρω έναν ελεγχόμενο πωλητή στο διαδίκτυο. Σας ευχαριστώ.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Γνωρίζω ότι δεν υπάρχει καμία εγγύηση 100% για την ασφάλεια του αγοραστή, αλλά η αγορά μέσω του συστήματος escrow αυτού του φόρουμ εξαλείφει σημαντικά τους πιθανούς po-po;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Σίγουρα θα το πίστευα, ξέρουν ότι δεν θα πάρουν τα χρήματά σας μέχρι να πάρετε ό,τι θέλετε και να το εγκρίνετε.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@HEISENBERG, θα πρέπει να απαντήσω σε αυτές τις ερωτήσεις, αν νομίζω ότι γνωρίζω ( για παράδειγμα τύπος που ρωτάει για τα PDFs των συνθετικών του, πού να τα δημοσιεύσει, τη βιβλιοθήκη [η απάντησή μου]) ή αυτό είναι για διοικητική απάντηση;
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Εκτιμώ πολύ την απάντησή σας.

Σας ευχαριστώ.
 

lacusht91

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hy. Θέλω να κάνω τις πρώτες μου αγορές στην αγορά. τι πρέπει να προσέξω ; Όλοι οι πωλητές της αγοράς είναι ήδη εντάξει ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Παρακολουθείτε κάτι που θέλετε να αγοράσετε;🤷🤔 αυτό είναι κάτι που πρέπει να μάθετε μόνοι σας. Αν είναι πολύ εύκολο δεν θα μάθετε. Όλες οι πληροφορίες που χρειάζεστε βρίσκονται εδώ. Πάρτε μια καρέκλα και αρχίστε να διαβάζετε
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Παρακολουθείτε κάτι που θέλετε να αγοράσετε;🤷🤔 αυτό είναι κάτι που πρέπει να μάθετε μόνοι σας. Αν είναι πολύ εύκολο δεν θα μάθετε. Όλες οι πληροφορίες που χρειάζεστε βρίσκονται εδώ. Πάρτε μια καρέκλα και αρχίστε να διαβάζετε . Όχι, CAVEAT EMPTOR
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Γιατί οι πληρωμές αναβάθμισης λογαριασμού με χρήση bitcoin; Το btc είναι ανιχνεύσιμο ως fvck. Γιατί να μην χρησιμοποιείτε το Monero για τις πληρωμές εκεί;
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
αποκαλύπτοντας την πλήρη άγνοιά μου εδώ, αλλά η BTC είναι ανιχνεύσιμη; Με απλά λόγια μπορείτε να εξηγήσετε πώς το Monero είναι διαφορετικό από το BTC και επομένως λιγότερο ανιχνεύσιμο;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Τα Btc είναι ανιχνεύσιμα για πάντα. Monero είναι για πέντε ημέρες
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Γεια σας. Παρακαλώ δώστε έναν σύνδεσμο για τις οδηγίες μέτρησης της θερμοκρασίας στη φιάλη.
p/s
φιάλη 5000ml, το θερμόμετρο πρέπει να είναι μακρύ για να φτάσει στο υγρό; σκεφτείτε ένα μοντέλο υδραργύρου; σας ευχαριστώ.
 

tuko.salamanka

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Οποιαδήποτε ιδέα για το πώς να περάσω το τεστ σκύλου θέλω να στείλω χασίς από μακριά πόλη
 
Top