Έχετε ερωτήσεις;

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Αυτή τη στιγμή, εργαζόμαστε πάνω σε μια λύση για αυτό το πρόβλημα. Προς το παρόν, θα απενεργοποιήσω την αυτόματη ανάληψη για να ρυθμίσω την προμήθεια χειροκίνητα μέχρι να ομαλοποιηθεί το φορτίο στο δίκτυο bitcoin στο συνηθισμένο του μέγεθος.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ευχαριστώ, εξαιρετική δουλειά, παρακαλώ βρείτε μια λύση
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Σε ορισμένες από αυτές τις αντιδράσεις λέει χρησιμοποιήστε υδροξείδιο του νατρίου... μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το υγρό αντί για κρυστάλλους
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Πώς να φτιάξετε n βουτανόλη ή από otc
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Μπορείτε να μειώσετε κατά το ήμισυ το χρόνο αναμονής στο πλαίσιο συνομιλίας στα 30 δευτερόλεπτα από ένα λεπτό;
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Η σύνθεση του MDMA είναι επί του παρόντος δύσκολη λόγω των πρόδρομων ουσιών, επειδή δεν κάνουν το βίντεο της σύνθεσης του γλυκιδικού PMK, το οποίο είναι το πιο βιώσιμο για να έχουμε την επιλογή να μην αγοράζουμε ελεγχόμενα προϊόντα.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Βοηθάω στο λανσάρισμα μιας αγοράς DN στην Tor. Ποιοι κανόνες υπάρχουν όσον αφορά τη διαφήμιση και την πρόσληψη πωλητών στο φόρουμ. Είναι μια σοβαρή αγορά και δεν θέλουμε να μας απαγορεύσουν πουθενά.
 

TheIntterBOY

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, ενδιαφέρομαι να αγοράσω και μου έχουν προσφερθεί δείγματα. Είναι αυτό δωρεάν; Τότε τι θα συμβεί αν στο τέλος δεν αγοράσω, θα χρεωθώ με την καμήλα; ευχαριστώ.
 

xumuk

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Μπορώ να σας παρακαλέσω να διαγράψετε την υπογραφή μου;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
@HEISENBERG βλέπεις τον εαυτό σου να προσθέτει μια σκοτεινή λειτουργία σε αυτόν τον ιστότοπο; Ξέρω ότι υπάρχει μια σκούρα γκρίζα επιλογή θέματος, αλλά η πλειοψηφία της οθόνης εξακολουθεί να είναι λευκή.

Ιδανικά, η σκοτεινή λειτουργία θα ήταν ξεχωριστή από τον παραμετροποιητή του θέματος, ώστε να μπορώ να έχω τα όμορφα χρώματά μου με μια φιλική προς την όραση διεπαφή. 😅
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Όταν μια συμφωνία γίνεται αποδεκτή μέσω escrow τι γίνεται στη συνέχεια ο πελάτης το στέλνει στην αγορά και στη συνέχεια τα κεφάλαια αποδεσμεύονται στον πωλητή μόλις φτάσει το προϊόν; απλά αναρωτιόμουν πώς θα αποσυρθείτε από εδώ αν ήταν αυτή η περίπτωση;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Έχετε σκεφτεί να μετακινήσετε τις κατηγορίες του φόρουμ; Ξέρω ότι αυτό είναι μικροπρεπές, αλλά η οργάνωση δεν μου βγάζει νόημα ^^,

αισθάνομαι ότι η ενότητα σύνθεσης θα έπρεπε να είναι δίπλα στο "μαγείρεμα στην κουζίνα". δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν άλλα πράγματα ανάμεσά τους. δεν είναι μεγάλη υπόθεση, απλά είναι κάπως ενοχλητικό όταν προσπαθείς να πλοηγηθείς
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας κύριε, όταν έφτιαξα το jwh-018, πόσο από αυτό πρέπει να αναμείξω με ένα κιλό καπνού ώστε να μην προκαλέσω υπερβολική δόση στον καταναλωτή και επίσης πώς πρέπει να προστεθεί στον καπνό; Πρέπει να ψεκάζεται στην επιφάνεια του καπνού όταν αυτός είναι σε λιπαρή κατάσταση; Ή θα πρέπει να είναι σε σκόνη και στη συνέχεια να αναμιγνύεται με τον καπνό
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Αυτές είναι ερωτήσεις για τον Χάιζενμπεργκ ^^,

Θα πρότεινα να κάνετε την ερώτησή σας στο τμήμα γενικών ερωτήσεων και να στείλετε το @ing στον heisenberg (αν τον χρειάζεστε), επειδή αυτό το νήμα είναι κυρίως θέμα του φόρουμ και πιθανότατα θα πάρετε περισσότερες απαντήσεις εκεί παρά εδώ.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας Είμαι νέο μέλος
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
btw το psychonautwiki δίνει μια καλή δόση 3 mg ανά άτομο. μια γρήγορη αναζήτηση στο google λέει 1 εκατομμύριο/3 = 333333.33333333. στρογγυλοποιήστε το προς τα κάτω και δουλέψτε με αυτό ίσως; και θα χρησιμοποιούσα σκόνη απλά για να διευκολύνω το ζύγισμα
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ο ψεκασμός μιας πετρελαϊκής κατάστασης κάνει τέλειο μπαχαρικό όμως. απλά προετοιμαστείτε και επικεντρωθείτε.
 

Sfsh09

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Είναι δυνατή η σύνθεση αμφεταμινών με τη χρήση βενζοϊκού οξέος ως πρόδρομη ουσία;
 

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Έχουμε ένα υγρό ή ένα φαρμακευτικό σιρόπι όπως η διφαινυδραμίνη ή η κεταμίνη ή οτιδήποτε άλλο που περιέχει X HCI, πώς το κάνουμε σκόνη; x = οτιδήποτε
 
Top