Έχετε ερωτήσεις;

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Γεια σου Hoe Είμαι νέος στο φόρουμ αλλά όχι στο BB γενικά κατά τα άλλα. Αγαπώ το έργο σας, αλλά πώς μπορώ να είμαι χρήσιμος χρήστης παρακαλώ "Howdy doody do yor καθήκον;" lol ya get me star? M.L (πολλή αγάπη) x
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sir
Γιατί μπορώ να ανεβάσω μια εικόνα εδώ, αλλά όταν προσπαθώ να ανεβάσω μια στις λίστες της αγοράς για να προσθέσω ένα αντικείμενο, ανεξάρτητα από το μέγεθος του πι απορρίπτεται ως πολύ μεγάλη. Μπορείτε, παρακαλώ, να με βοηθήσετε σε αυτό.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Δημιουργήστε την αγγελία σας και στείλτε μου ένα ιδιωτικό μήνυμα με τις φωτογραφίες και θα προσπαθήσω να τις ανεβάσω για εσάς
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Εντάξει, δεν έχω ιδέα γιατί όμως, ε;
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
βασικά έχω περισσότερες από μία ερωτήσεις αλλά θα ρωτήσω όσο περνάει ο καιρός
είδα λοιπόν για πρώτη φορά αυτό το φόρουμ να διαφημίζεται στο DREAD και τώρα το dread δεν υπάρχει πια υποθέτω ότι σκοπεύετε να αντικαταστήσετε το dread και/ή να κάνετε κάτι πιο αισιόδοξο από το DREAD,

η ερώτησή μου είναι πώς σκοπεύετε να κρατήσετε αυτό το φόρουμ ζωντανό και ασφαλές για όλους τους χρήστες με όλη την εστίαση και την εμπλοκή του στο επιχειρηματικό μοντέλο που σχετίζεται με το DNM αλλά λειτουργεί στο clear-net ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ο ιστότοπος clearnet ανακατευθύνεται μέσω του TOR.
Και το dread εξακολουθεί να λειτουργεί 24/7 μέσω i2p, όπως όλες οι μεγάλες αγορές.
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Μπορείτε να με βοηθήσετε με τον σωστό καθρέφτη για να αποκτήσω πρόσβαση στο DREAD μέσω ip2;
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
γνωρίζει κανείς αν τα βιντεάκια σύνθεσης pvp από το youtube θα μεταφερθούν κάποια στιγμή στο φόρουμ; ευχαριστώ.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
όλα και ακόμη περισσότερα βίντεο που είναι διαθέσιμα στο youtube υπάρχουν ήδη σε αυτό το φόρουμ στην αριστερή πλευρά πηγαίνετε στην ενότητα βίντεο (media) και στη σελίδα 2 θα πάρετε τη σύνθεση του a-PVP.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ναι, το γνώριζα αυτό thanku.τα βίντεο "pvp" που προστέθηκαν πρόσφατα στο utube είναι αυτό που ήθελα.δεν έχω κάποιο μέσο για να κατεβάζω και να καίω βίντεο από το utube.γι' αυτό ρώτησα αν θα μεταφερθούν εδώ κάποια στιγμή.μπορώ να κατεβάσω από αυτή την πλατφόρμα.thanku!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
παρακαλούμε ελέγξτε σαφώς ότι υπάρχει ένα κουμπί λήψης κάτω από κάθε βίντεο [Σημείωση: το μέγεθος των βίντεο είναι τεράστιο (~475M) και η ταχύτητα είναι αργή].
 

flux

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Χάρηκα για τη γνωριμία! Το μήνυμά μου σχετικά με την παρασκευή νιτρικού υδραργύρου από θερμόμετρα εμπίπτει στην κατηγορία των "δηλητηρίων"; Η πρόσβασή μου απαγορεύτηκε γι' αυτό.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Γεια σας, κύριε,

Απλά αναρωτιόμουν κάνοντας κλικ στην αγορά... Αναρωτιέμαι και ελπίζω να είναι παρερμηνεία, αλλά όπως βλέπω προς το παρόν έχουν γίνει λιγότερες από 5 συμφωνίες συνολικά μέσω της αγοράς; ........
Οι άνθρωποι πουλάνε κάτι μέσω της αγοράς;

Ευχαριστώ!

BB
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Αυτή τη στιγμή υπάρχουν 10 συμφωνίες σε ενεργό στάδιο. Αργότερα θα προσθέσουμε στα δημόσια στατιστικά στοιχεία του φόρουμ πληροφορίες σχετικά με τις ενεργές και ολοκληρωμένες συμφωνίες
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
σαφές, ευχαριστώ!
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Γεια σας, βρίσκομαι στις ΗΠΑ. Παρήγγειλα κάποιες πρόδρομες ουσίες από την Ευρώπη στα μέσα Ιανουαρίου. Ο πωλητής διαφημίζεται εδώ στις καταχωρίσεις. Πήρα έναν αριθμό παρακολούθησης όταν στάλθηκε και μπορούσα να το παρακολουθήσω μέσω της χώρας προέλευσης. Στις 31 Ιανουαρίου, έδειχνε ότι βρισκόταν ακόμα στη χώρα προέλευσης και δεν φαίνεται να έχει μετακινηθεί από τότε. Ένα νέο μήνυμα στη σελίδα παρακολούθησης (USPS) περίπου στις 7 Φεβρουαρίου που λέει: "Η παραγγελία έχει αποσταλεί από την εταιρεία USPS":

Έχουμε λάβει ειδοποίηση ότι το ταχυδρομείο προέλευσης ετοιμάζεται να αποστείλει αυτό το ταχυδρομείο.
και
Πριν από την αποστολή
Το ταχυδρομείο προέλευσης προετοιμάζει την αποστολή

Το λέει αυτό εδώ και 3 εβδομάδες. Κάποιος άλλος έχει αυτή την εμπειρία; Είναι φυσιολογικό; Πόσο διαρκεί συνήθως η αποστολή από την Ευρώπη στις ΗΠΑ;

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις!
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Συνήθως χρειάζεται μια εβδομάδα για να φτάσει με την DHL
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Ποια πρόδρομη ουσία αγοράσατε; Παρέχουμε επίσης ορισμένες προϋποθέσεις, noides bmk pmk κ.λπ.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
To:
Από bmkadbbsupplier
01 Μαρ.
Προσθήκη σελιδοδείκτη
#156
plancklong, Συνήθως χρειάζεται μια εβδομάδα για να φτάσει με την DHL

Αυτό θα ήταν καλό. Πού βρίσκεστε;

To:
Από bmkadbbsupplier
01 Μαρτίου
Προσθήκη σελιδοδείκτη
#157
plancklong Ποια πρόδρομη ουσία αγοράσατε; Παρέχουμε επίσης κάποια προαπαιτούμενα, noides bmk pmk κ.λπ.

2-βρωμο-4'-μεθυλοπροπυφαινόνη, P2NP, βενζαλδεΰδη και μεθυλαμίνη 40% υδατική.
Έχετε αυτά τα προϊόντα;

Συγγνώμη που έπρεπε να κάνω copy & paste, το περιβάλλον δεν με αφήνει να απαντήσω απευθείας στις απαντήσεις σας
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Γεια σας κύριε...

μερικές φορές δεν μπορούν να βρουν θέματα ή τεράστιες μεθόδους που δημοσιεύονται όταν για παράδειγμα δίνουν σε: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO σε GBL, κλπ.

7gSGBVbFcH
Ευχαριστώ.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
υπάρχει όριο ότι η ετικέτα θα πρέπει να είναι τουλάχιστον 4 γράμματα.

θα πρέπει να επιστρέψετε στο φόρουμ και στη συνέχεια να ξαναπροσπαθήσετε. θα πρέπει να είναι μια χαρά, υπάρχει ένα χρονικό διάστημα ενώ πληκτρολογείτε μια απάντηση ή δημιουργείτε ένα νήμα η σύνδεση επαναφέρεται η ίδια θα πρέπει να αντιγράψετε το μήνυμα και refresf και στη συνέχεια να επικολλήσετε και να δημοσιεύσετε ξανά. Ρώτησα γι' αυτό, αλλά νομίζω ότι η xenforo θα το διορθώσει σε κάποια επόμενη ενημέρωση στο php repo της.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
απλά προσθέστε αυτό που θέλετε από το keywork όπως 5meo synthesis, 5meo effects, 5meo seller ή κάτι τέτοιο
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
πάντα σκέφτομαι ότι θα μειώσει τα αποτελέσματά μου λόγω να είναι tospecific και ή λάθος πληκτρολόγηση κ.λπ.. δεν άγχος θα διαχειριστεί υποθέτω ευχαριστώ!
 
Top