Máte nějaké dotazy?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Právě teď pracujeme na řešení tohoto problému. Prozatím vypnu automatické stahování, aby se provize upravovala ručně, dokud se zatížení bitcoinové sítě nenormalizuje na obvyklou velikost.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
V některých z těchto reakcí se píše, že použijte hydroxid sodný... můžete místo krystalů použít kapalinu
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Dokážete zkrátit čekací dobu v chatboxu z minuty na polovinu, tedy na 30 sekund?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Syntéza MDMA je v současné době obtížná kvůli prekurzorům, protože neumožňují video syntézu glycidátu PMK, který je pro nás nejperspektivnější, abychom měli možnost nekupovat kontrolované produkty.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Pomáhám při zavádění trhu DN na serveru Tor. Jaká pravidla platí, pokud jde o inzerci a nábor prodejců na fóru. Je to seriózní trh a chceme, aby nás někde zakázali.
 

TheIntterBOY

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, mám zájem o koupi a byly mi nabídnuty vzorky. Je to zdarma? Co se pak stane, když nakonec nekoupím, zadlužím se u velblouda? díky
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
@HEISENBERG vidíš, že bys na tento web přidal tmavý režim? vím, že tam je něco jako možnost tmavě šedého tématu, ale většina obrazovky je stále bílá.

Ideální by bylo, kdyby tmavý režim byl oddělený od nástroje pro přizpůsobení tématu, abych mohl mít stále své pěkné barvy s rozhraním přívětivým pro zrak. 😅
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Když je obchod přijat prostřednictvím úschovy, co dál, pošle jej zákazník na trh a poté jsou finanční prostředky uvolněny prodávajícímu, jakmile výrobek dorazí? jen by mě zajímalo, jak se odtud odstoupí, pokud by tomu tak bylo?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
neuvažovali jste o tom, že byste přesunuli kategorie fóra? vím, že je to malicherné, ale ta organizace mi nedává smysl ^^;

mám pocit, že sekce syntézy by měla být vedle "vaření v kuchyni". nechápu, proč jsou mezi nimi další věci. není to nic hrozného, jen je to trochu otravné, když se snažíte orientovat.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, pane, když jsem vyrobil jwh-018, kolik ho mám smíchat s jedním kilogramem tabáku, aby nedošlo k předávkování konzumenta, a také jak se má přidávat do tabáku? Měl by se nastříkat na povrch tabáku, když je v mastném stavu? Nebo by se měl práškovat a poté smíchat s tabákem?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Toto jsou otázky pro heisenberga ^^;

doporučoval bych položit otázku v sekci obecných otázek a místo toho napsat @ heisenbergovi (pokud ho potřebuješ), protože tohle vlákno je hlavně o fóru a pravděpodobně tam dostaneš víc odpovědí než tady lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
btw psychonautwiki uvádí dobrou dávku 3 mg na osobu. rychlé vyhledávání na Googlu říká, že 1 milion/3 = 333333,333333. zaokrouhlit to dolů a pracovat s tím možná? a použil bych prášek, jen aby bylo vážení jednodušší.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Stříkací olej stav však dokonale okoření. stačí se připravit a soustředit.
 

Sfsh09

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Je možné syntetizovat amfetaminy pomocí kyseliny benzoové jako prekurzoru?
 

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Máme kapalinu nebo léčivý sirup, jako je difenhydramin nebo ketamin nebo cokoli jiného, který obsahuje X HCI, jak z něj uděláme prášek? x = cokoli.
 
Top