Máte nějaké dotazy?

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Je povoleno zprostředkovávat rc dodavatele, i když nejsou sponzory?

Toto fórum se mi líbí, ale v syntéze jsem stále ještě docela začátečník, takže bych rád nabídl zprostředkování rc prodejců, protože rc scénu znám velmi dobře, a tak bych mohl část vrátit.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Co máte na mysli pod pojmem zprostředkování?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Někdo něco hledá a já mu poskytnu existující poskytovatele s pověstí toho, co hledá, pokud nějací existují. (Žádné další náklady, jen odkaz nebo jméno na dodavatele).
 

Jeff_Benzoz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Navigating_BB otázka: w {VPN&Opera} vše funguje, ale w {TorOnion App} nejvíc, co mohu dělat, je odesílat a přijímat zprávy a několik dalších. Je to běžné?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
To je problém na straně prohlížeče, nikoli na naší straně.
 

GermanWhite

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den,
Může mi někdo pomoci. Mám kameny MDMA, které chci přeměnit na kapalinu a pak je ReRockem přeměnit na formy pro stealth. Zná někdo postup nebo kde na fóru najdu postup, jak přeměnit MDMA skály na kapalinu a ty zpět na 1 pevný předmět MDMA.
 

sm0ker

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ptám se na to již potřetí. Mám docela dobrou sbírku o MA syntéze (PDF), kde ji mohu zveřejnit? Každé vlákno s touto otázkou bylo smazáno...
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Nemohu odpovídat na zprávy, stačí mi nebo není možné použít tlačítko odpovědět na tor prohlížeče?
 

stoneda$$a$$in

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Po křižování hodin a hodin konečně člen, existuje způsob, jak inzerovat to, co hledáte...v příkladu ; methaqualone, "714", quualudes. Nemůžu najít ověřeného prodejce na webu. Děkuji.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Vím, že neexistuje žádná stoprocentní záruka bezpečnosti kupujícího, ale vyřazuje nákup prostřednictvím systému úschovy tohoto fóra významně případné po-po?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@HEISENBERG, mám na tyto otázky odpovídat, pokud si myslím, že vím ( například chlapík, který se ptá na svá syntetická PDF, kam poslat, knihovnu [moje odpověď]), nebo je to pro administrativní odpověď?
 

lacusht91

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hy. Chci poprvé nakupovat na trhu. na co si mám dát pozor ? Jsou již všichni prodejci na trhu v pořádku ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sledujete něco, co si chcete koupit?🤷🤔 to se musíte naučit sami. Pokud je to příliš jednoduché, nenaučíte se to. Všechny potřebné informace najdete zde. Přitáhněte si židli a začněte číst
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sledujete něco, co si chcete koupit?🤷🤔 to se musíte naučit sami. Pokud je to příliš jednoduché, nenaučíte se to. Všechny potřebné informace najdete zde. Přitáhněte si židli a začněte číst . Ne, CAVEAT EMPTOR
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Proč jsou platby za upgrade účtu prováděny pomocí bitcoinu? Btc je dohledatelný jako fvck. Proč tam pro platby nepoužívat Monero?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Odhaluji zde svou naprostou neznalost, ale BTC je sledovatelný? Můžete laicky vysvětlit, v čem je Monero jiné než BTC, a tudíž méně sledovatelné?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Btc jsou sledovatelné navždy. Monero jsou po dobu pěti dnů
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Dobrý den, uveďte prosím odkaz na návod k měření teploty v baňce.
p/s
baňka 5000 ml, teploměr musí být dlouhý, aby dosáhl na kapalinu? zvažte rtuťový model? děkuji.
 
Top