Máte nějaké dotazy?

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ahoj Hoe jsem na fóru nová, ale jinak na BB obecně ne. Miluji vaši práci, ale jak mohu být užitečný uživatel prosím "Howdy doody do yor duty?" lol ya get me star? M.L (mnoho lásky) x
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sir
Proč jsem schopen nahrát obrázek zde, ale když se snažím nahrát obrázek v nabídkách na trhu, abych přidal položku, bez ohledu na velikost pi je odmítnut jako příliš velký. Můžete mi s tím prosím pomoci.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Vytvořte si inzerát a pošlete mi soukromou zprávu s fotografiemi a já se je pokusím nahrát za vás
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
V podstatě mám více než jednu otázku, ale zeptám se, až bude čas.
tak jsem poprvé viděl, že toto fórum je inzerováno na DREAD a teď už dread není, hádám, že plánujete nahradit dread a/nebo vytvořit něco optimističtějšího než DREAD,

moje otázka zní jak plánujete udržet toto fórum při životě a bezpečné pro všechny uživatele se vším jeho zaměřením a zapojením do obchodního modelu souvisejícího s DNM, ale běžícím na clear-netu ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Stránky clearnetu jsou přesměrovány prostřednictvím TOR.
A dread je stále v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím i2p, stejně jako na všech velkých trzích.
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Můžete mi pomoci se správným zrcadlem pro přístup k DREAD přes ip2 ?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
nevíte někdo, jestli budou videa pvp syntézy z youtube někdy přesunuta na fórum? díky.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
všechna a dokonce i další videa dostupná na youtube jsou již přítomna na tomto fóru na levé straně přejděte do sekce videa (média) a na straně 2 se dostanete na syntézu a-PVP.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ano, toho jsem si byl vědom, thanku. videa "pvp", která byla nedávno přidána na utube, jsou to, co jsem chtěl. nemám možnost stahovat a vypalovat videa z utube. proto jsem se ptal, jestli by se sem někdy nepřesunula. mohu stahovat z této platformy. thanku!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
zkontrolujte, zda je pod každým videem zřetelně uvedeno tlačítko ke stažení [Poznámka: velikost videí je obrovská (~475M) a rychlost je pomalá].
 

flux

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Těší mě! Spadá moje zpráva o přípravě dusičnanu rtuťnatého z teploměrů do kategorie "jedy"? Můj acc byl za to zakázán
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dobrý den, pane profesore,

Jen by mě zajímalo, jak se proklikat trhem... Zajímalo by mě a doufám, že je to špatně interpretováno, ale jak vidím, pro tuto chvíli bylo provedeno méně než 5 obchodů celkově přes trh? ........
Prodávají lidé něco přes trh?

Díky!

BB
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
V současné době je v aktivní fázi 10 nabídek. Později přidáme do veřejných statistik fóra informace o aktivních a dokončených obchodech
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Dobrý den, nacházím se v USA. V polovině ledna jsem si objednal nějaké prekurzory z Evropy. Prodejce inzeruje zde v Seznamu. Při odeslání jsem dostal sledovací číslo a mohl jsem to sledovat přes zemi původu. Dne 31. ledna se ukázalo, že je to stále v zemi původu a nevypadá to, že by se to od té doby pohnulo. Nová zpráva na stránce sledování (USPS) asi 7. února říká:

Obdrželi jsme oznámení, že pošta původu připravuje odeslání této zásilky.
a
Před odesláním
Původní pošta připravuje odeslání

Toto je uvedeno již 3 týdny. Má někdo další tuto zkušenost? Je to normální? Jak dlouho obvykle trvá přeprava z Evropy do USA?

Děkuji za odpovědi!
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Pro:
Podle bmkadbbsupplier
01 Mar
Přidat záložku
#156
plancklong, Obvykle trvá týden, než dorazí DHL

To by bylo dobré. Kde se nacházíte?

To:
Do bmkadbbsupplier
01 Mar
Přidat záložku
#157
plancklong Jaký prekurzor jste si zakoupili? poskytujeme také některé předpoklady, noides bmk pmk atd.

2-bromo-4'-methylpropiofenon, P2NP, benzaldehyd a methylamin 40% vodný roztok.
Máte je u sebe?

Omlouvám se, že jsem musel kopírovat a vkládat, rozhraní mi neumožňuje odpovídat přímo na vaše odpovědi.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dobrý den, pane.

někdy nemohu najít témata nebo obrovské metody zveřejněné, když například dát v: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO na GBL atd.

7gSGBVbFcH
díky.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Existuje omezení, že značka by měla mít minimálně 4 písmena.

musíte se vrátit na fórum a pak to zkusit znovu. mělo by to být v pořádku, existuje časový rámec, zatímco píšete odpověď nebo vytváříte vlákno, připojení se samo resetuje, musíte zprávu zkopírovat a refresf a pak vložit a znovu odeslat. Ptal jsem se na to, ale myslím, že to xenforo opraví v nějaké příští aktualizaci v jejich php repozitáři.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Stačí doplnit, co chcete z klíčových slov, například 5meo syntéza, 5meo účinky, 5meo prodejce nebo něco podobného.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Vždycky si myslím, že se sníží mé výsledky kvůli být tospecifické a nebo chybně zadané atd. žádný stres zvládne předpokládám, že díky!
 
Top