Máte nějaké dotazy?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
https://organicchemistrypoland.pl/ - velmi profesionální prodejci, mají téměř vše, co by člověk potřeboval, nežádají prohlášení atd.

https://shop.es-drei.de/ - odtamtud jsem neobjednával, ale mám známé, kteří mi na ně dali velmi dobrou zpětnou vazbu, prodávají také nitroethan.

Měl někdo kontakt na Chembro, velmi populárního polského prodejce, jehož kontakty jsem ztratil ...
 

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Tak co prodávají, omlouvám se, jestli jsem to špatně pochopil, chci říct, že chci vlastní domácí trávu, můžete vědět, jak ji vypěstovat? a jaký je postup?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
im nepěstuje plevel a tyto zdroje jsou většinou určeny pro tajné chemiky, nikoli pro pěstitele plevele.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Jste spokojeni se svým pokrokem? Byl nějaký okamžik, kdy jste si říkal, že je to pro mě příliš mnoho stresu a práce, že toho nechám?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Jde o můj escrow deal..igot a msg from someone but cant open it because I have no conversation key.and another question..how do I get the seller my mailing address?this is very time sensitive i think
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pokud se vaše dotazy týkají spíše konkrétní zakázky než abstrakt, pak mě pozvěte k rozhovoru. V chatu na objednávce je tlačítko "Pozvat správce".
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jak jsem narazil na toto krásné fórum? Hledal jsem syntézu kanabinoidů . Nejsem si jistý, proč jsem toto fórum nenašel dříve !
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ví někdo, jak se používá metoda protřepávání a pečení?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/shake-and-bake-meth-method.9369/#post-47281

Připravujeme video na toto téma, vydání se očekává v lednu
 

Akira

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pokud nakoupím, ale prodejce nepřijme mé peníze, mohu dostat své bitcoiny zpět?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Můžete přidat stablecoin nebo eth na platbu bitcoin mají vysoký poplatek v tomto období, platím 50 usd za převod 20 usd
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ano, je to nepříjemné s poplatky za bitcoiny.
Možná je možné zde platit Monero?. Pokud nemáte Monero, můžete použít měnič kryptoměn. Poplatky jsou obvykle 0,5 %, takže v pořádku.
Každopádně je to mnohem lepší fo OpSec.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Právě teď pracujeme na řešení tohoto problému. Prozatím vypnu automatické stahování, aby se provize upravovala ručně, dokud se zatížení bitcoinové sítě nenormalizuje na obvyklou velikost.
 
Top