Máte nějaké dotazy?

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane jste u mod a učitel této nové skupiny gratuluji pokud ano a mimochodem až příště někdo přijde k vám domů kde spíte a jedná foll popadněte plechovku bare mase a dejte jim pěknou ránu a brzy to všichni budou vědět nerušte tropane chci se připojit k této skupině a učit se.
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jsem správce a doufám, že se mi podaří získat pomocníky. Vidím užitečnost a potřebu takové skupiny, i když jsem pro tuto práci beznadějně nekvalifikovaný. právě v této chvíli se lidé chystají míchat silnou chemikálii s jinou silnou chemikálií v zavařovací sklenici na svém pultu. Ještě ani neuvažovali o tom, co se stane potom. Mohlo by se to vyvařit a zmrzačit rodinného psa nebo způsobit požár nebo je oslepit. Na této stránce jsou lidé a příspěvky, kteří při hledání (ať už hledají cokoli) zapomněli na logiku a chystají se zaujmout přístup "vyjebat a zjistit něco, co by mohlo ukončit jejich svobodu nebo život. Pokud budou mít štěstí, nestane se vůbec nic. Nesledovali dostatečně pozorně recept. Přidali reaktanty ve špatném pořadí. Možná chota recept, který nefunguje, protože byl mnohem jednodušší než ten, který by fungoval, nebo protože si někdo neúplně pamatoval něco, co mu bylo řečeno nebo co viděl. Člověk, který se pekelně snaží vyrábět drogy, aniž by nejprve pochopil mechaniku základních chemických postupů, představuje vážné nebezpečí, kterému se lze vyhnout.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Proč jsou platby za upgrade účtu prováděny pomocí bitcoinu? Btc je dohledatelný jako fvck. Proč tam pro platby nepoužívat Monero?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Odhaluji zde svou naprostou neznalost, ale BTC je sledovatelný? Můžete laicky vysvětlit, v čem je Monero jiné než BTC, a tudíž méně sledovatelné?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Btc jsou sledovatelné navždy. Monero jsou po dobu pěti dnů
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jak jsem narazil na toto krásné fórum? Hledal jsem syntézu kanabinoidů . Nejsem si jistý, proč jsem toto fórum nenašel dříve !
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
A konečně....... Mohl bych přísahat, že jsem viděl možnost Upgrade účtu, abych mohl na stránky přihodit nějaké peníze, jinou než 1000 dolarů pro skupinu RC nebo rovnou tlačítko Donate v oblasti Go Fund Me-esque produkce videí. Už to nemůžu najít. Možná se mi to jen zdálo.........
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Upgrade je RC-sekce za 1000 dolarů
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Je možné uvažovat o tom, aby zprávy, které jsou odesílány a přijímány v rámci uzavřených obchodů, ať už jsou šifrované, nebo ne, byly po dokončení obchodů vymazány/odstraněny atd. To je důvod k obavám, protože pokud by někdy, nedej bože, došlo k jakémukoli ohrožení stránek ze strany LE nebo jiných subjektů, mohly by tyto údaje mít velmi špatný dopad jak pro prodávající, tak pro kupující
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Potřebujeme pomoc!
při míchání těchto prvků došlo k výbuchu (4mmc)
4'-methylpropiofenon - 100g
Benzen - 400 ml
Brom (Br2) - 100g
pak se vše v domě umylo a vypralo, potřísněná místa se natřela, aktivní větrání pokračovalo více než 10 dní, ale bolest očí úplně nepřestala...

Nyní vymalovávám všechny stěny a stropy, měním podlahu!
Musím si pořídit nějaké vzduchové filtry?
Plus jakékoliv další informace prosím!!!!!!!!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý den, zní to divně. Přidali jste do roztoku okamžitě 100 g kapalného bromu? Reakce by neměla explodovat. Kromě toho tam není žádný H2O2. Jste si jistý, že jste použil přesně tato činidla?
 
View previous replies…

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Ano, okamžitě( po 10 minutách zahřívání zpětný kondenzátor vyskočil z baňky a hustý proud kapek a plynu dopadl na strop.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Byla to fatální chyba, kámo. Před syntézou si prosím pozorně přečtěte výukové texty.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Lze sestavit recirkulační čerpadlo s uhlíkovým nebo HEPA filtrem nebo ionizátorem?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Ano, ta chyba je opravdu obludná
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Potřebujete dobře větraný prostor, v opačném případě můžete zemřít. Kromě toho začněte s 10g dávkou, naučte se syntézu, abyste se takovým nehodám vyhnuli.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
O člověku!) Přímo se poznávám ve vašich chybách!!! :)
Měl jsem tuto fatální chybu s 100 pseud /I2 /P
Strop se nedal vyčistit. Musel jsem ho zakrýt sádrokartonem.
A ten tvůj brom taky nejde smýt! :)
To bylo pro mě dobré ponaučení
NEPOUŽÍVEJTE chemii v obytné zóně!!!

Problém se zápachem vám pomůže vyřešit generátor ozonu.
Ozon neutralizuje slzotvorné chemikálie. (lachrymátory)
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Děkuji, opravdu jste mi poskytl zlaté rady :)!
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Co dělat, když pára uniká přes spoj mezi zpětným chladičem a baňkou? Rozměry jsou stejné, zdá se, že hadicí pro výstup plynu nic nevychází.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Je dobrým zvykem, vlastně nezbytností, používat na spoje mazivo. Já používám silikonové mazivo potravinářské kvality. Nestojí prakticky nic.

Také zmiňuji, že pokud děláte reflux, je důležité, aby byl k dispozici odtok pro tlak, který vzniká, jinak může dojít k špatným věcem (tlakové exploze).

Vím toho velmi málo, ale tohle vím. V případě dalších otázek mi napište.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Mohu používat vazelínu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Můžete, ale když se zahřeje, změní se na kapalinu, která by mohla kapat do vašeho RM a potenciálně ho zničit. Já používám balzám na rty. Mám jich kolem sebe hromadu (ChapStick), rozpouští se o něco výš a malá nádobka je pohodlná. Prostě ho potřu na mužské straně asi 2 řádky a otočím, když ho dáte dohromady, aby se rozprostřel. Pro vakuové dist. Mám skutečné vakuové mazivo, které je drahé, ale 1 množství velikosti hrášku bohatě stačí na spoj, takže to jde dlouho
 
Top