aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Kde je moje objednávka? objednal jsem si 100 g kokainu dostal jsem jen 98,5 g objednal jsem si heroin od valentina kartelu a stále jsem to nedostal????? jsem mu psal na relaci. přes e-maily žádná odpověď !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Měli bychom už sestavit seznam všech peněz, které prošustroval... Je mi to líto, bratře
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Zde je rozhovor od distributora a ode mě. Může to také ověřit v případě, že má účet
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jakmile přidáte laboratorní test, můžete přidat i doklad o objednání? Tedy snímek obrazovky, jak jste to objednali přímo u aarona (TXID, adresa peněženky).
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Člověk, který podvádí ostatní, je jen ten nejhorší druh šmejda, jaký existuje. Jděte ven a vydělejte si peníze poctivou prací. Takoví lidé jsou narcisté a nemají ani výčitky svědomí za to, co špatného provedli... jako by jim svět něco dlužil. Nebo jsou naštvaní na svět, protože jejich život stojí za hovno. Je to tvoje VLASTNÍ VINA, že tvůj život stojí za hovno, ty zasranej ubožáku.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
S tímto naprosto souhlasíme, snažíme se ze všech sil a s využitím všech našich zdrojů tyto problémy napravit, opatrujte se, bratře.
 
View previous replies…

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Nepokládáte tuto otázku opravdu jako řečnickou, že ne? Skvrnitý papír nemůže uškodit, ať už na něj položíte cokoli!
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
AKTUALIZACE: V ROCE 2015 BYLO V RÁMCI PROJEKTU "CHEMIE V CHEMII" PROVEDENO NĚKOLIK ZMĚN, KTERÉ SE TÝKALY PŘEDEVŠÍM CHEMICKÝCH LÁTEK.

Po zveřejnění tohoto příspěvku jsem s ním byl v kontaktu.

Požádal mě, abych mu také poslal důkaz o transakci a konverzaci, kterou jsem měl s Aaronstevensem před jeho údajným zatčením, ve kterém byla moje objednávka provedena.

Splnil jsem jeho požadavky a poskytl mu všechny důkazy, které jsem měl, což bylo podle mého názoru více než dostatečné.
Od té doby však neodpověděl.
A tento náš rozhovor se uskutečnil 8. října.

Konverzaci, kterou jsem vedl s aaronstevensem, rád přepošlu i vám @HEISENBERG, pokud to bude potřeba, protože ji zde nebudu zveřejňovat kvůli tomu, že obsahuje citlivé údaje

Nevím, co si z celé situace mám příliš vyvodit.
Jsem zmatený, skeptický a cítím se v prdeli, a nemám pocit, že se dělá jack hovno o řešení cokoliv z toho ze strany aaronstevens.

Mám pocit, že by měl mít alespoň tolik slušnosti, aby všem čekajícím denně poskytoval aktuální informace.
Protože atp už jsem psychicky připraven na to, že moje peníze jsou dávno pryč spolu s penězi všech ostatních.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Naprosto s tím souhlasím.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
To už není nikdo, komu můžete věřit. @HEISENBERG - prostě bych smazal všechny stopy po tomto uživateli a "valentino cartell".

Pokud byl ten týpek zatčen, jak je možné, že jsou jeho účty stále přístupné? Celá ta změna Session byla taky průser - cry me a river, tihle zmrdi už NEJSOU ta samá org. jako kdysi.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Jsem velmi zklamaný, že to vidím, protože jsem měl slušný vztah přes dobrou konverzaci tento rebel @aaronstevens. Jediné, co se mi na něm nelíbilo, bylo to, že se zdálo, že nemůže nikomu věřit, což pro mě byla červená vlajka. Lidé zde na této platformě neschvalují podvody a doufám, že jeho činy nikomu nezpůsobily velkou ztrátu.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
-citace-/ Jediné, co se mi na něm nelíbilo, bylo, že se zdálo, že nemůže nikomu věřit, což pro mě bylo červenou vlajkou...


-říká účet, který se připojil na konci srpna. Kolik účtů máš, kámo?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jaký je váš problém? marty€mcfly je zde normálním členem. Co je špatného na vašem přístupu, všichni se tu jen scházíme, abychom diskutovali a hodnotili situaci, není třeba ještě více negativismu!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@aaronstevens je zakázán, od pohledu nehodlal řešit žádné problémy.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Je možné odstranit všechny jeho komentáře a věci? Je jich spousta, kde jsou zmíněny kontakty atd - bylo by hezké ho jednoduše vymazat...
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Doufám, že nikdo nenaletí na žádný z těchto Dialogů. Všechny tyto výpovědi jsou vytvořeny stejnou osobou. Celá konverzace mezi údajnými kupujícími a prodávajícími je jedna osoba.

Je legrační, že jsem nikdy neslyšel o kartelu Valentino Kromě této stránky. Mocní podezřele nabízejí jakýkoli druh výrobků, které by někdo mohl chtít také. Vždycky je to obvykle jeden z těch tří zvládnout metamfetamin nebo heroin Možná tráva a mdma, ale rozhodně Je žádný kartel tam s tak velkým seznamem dostupných produktů, které je vysílání na webových stránkách, a to je více než šťastný, že s Vámi obchodovat a poskytovat tak skvělý zákaznický servis. L o l
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Nerozumím u, účet je nyní zakázán?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Házíte dohromady málo informací a povídaček :) Zde ve vlákně jsou skuteční uživatelé/kupující.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Sakra, to je škoda. Před třemi týdny jsem u nich udělal objednávku a všechno bylo v pořádku. Než jsem viděl tohle, chtěl jsem udělat další objednávku, jsem rád, že jsem se pro jistotu podíval sem.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Stejně špatné zkušenosti jsem bohužel udělal i s aaronstevens! mezitím si také myslím, že jde o velmi chytrý podvod u aaronstevens!
na začátku při menších zkušebních nákupech různých věcí bylo vše v pořádku!
komunikace byla vždy maximálně profesionální, teď už také vím, že to byla jen "hezká slova" pro vybudování určité úrovně "důvěry"!
Objednal jsem si kilo suchého amfetaminu!
Ale při posledním nákupu mě řádně ojebal!
Byl jsem bohužel nucen z různých důvodů no bb-market escrow použít poslední nákup (jeden z nich monero!).
Což byla největší chyba!!!
Podívejte se co jsem dostal po dobrých 4 týdnech čekání!
Myslím, že obrázky, které nahraju, mluví za vše!
Už jsem v životě viděl hodně špíny, ale tohle předčí všechno předtím!
Okamžitě jsem kontaktoval Aarona Stevense, abych nahlásil podvod a požádal o řešení problému, protože předchozí komunikace byla vždy tak "profesionální", myslel jsem, že najdou řešení, které by oběma vyhovovalo! Zkrátka a dobře, více Ale opět jste neslyšeli "hezká slova" a "omluvy"!
Pak aaronstevens zmizel jako duch!
Také bych poskytl administrátorovi fóra svou historii e-mailů s aaronstevens jako důkaz, kdyby vznikly nějaké pochybnosti!


Potom jsi vždycky chytřejší
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Chybí mi část, kde píšete, že jste si objednal H o_O. Má to být amfetamin, který jste si objednal?

Vypadá to jako hlína ze země, je to tak?
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Imaoo, wtf je to 😭🤣
Alespoň měl tu slušnost, že mi nic neposlal a jen si vzal moje peníze. Tohle je prostě neuctivé.
Je to vůbec amfetamin, protože takhle barevný amfetamin jsem ještě neviděl.
Vypadá to jako heroin.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Představte si, že by vás za takovou kravinu zatkli. o_O
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Je mi líto vaší ztráty! Je šílené, v jaký zmatek se toto vlákno změnilo!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Existují způsoby, jak získat své peníze zpět i při podvodu a účet za to! Musíte však jednat s těmi, kteří jsou certifikovaní a mají dobrou pověst! Nemůžete udělat chybu.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ano, úschova by tomu určitě zabránila, ale je úkolem kupujících pomoci platformě pochopit problémy, které se dějí, aby je mohla napravit. Pokud vás takto podvedou, existuje na to oddělení ~zde na platformě ano~, ale musí to být legitimní reklamace, která porušuje podmínky & mohla být jinak zabráněna.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Dobře, co to sakra je teď lmao im sorry za cokoliv to je to tak špatný, že je to zase vtipný podvod je jedna věc, ale srát do schránky je věc druhá.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top