aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Milý idiot přijímá nabídky, když ví, že je nemůže splnit.
Aspoň jsem udělal escrow a dostal jsem peníze zpátky mínus poplatek
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Kde je moje objednávka? objednal jsem si 100 g kokainu dostal jsem jen 98,5 g objednal jsem si heroin od valentina kartelu a stále jsem to nedostal????? jsem mu psal na relaci. přes e-maily žádná odpověď !
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Jednalo se o chybu na straně balicích týmů, za kterou se omlouváme, ale lidé občas chybují. H bylo odesláno, nicméně to vypadá, že bylo zachyceno, odpověděli jsme vám na váš e-mail a řekli jsme vám, že vám můžeme nabídnout 50% přeposlání, nereagovali jste. Doufám, že vás to najde v pořádku.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
chápu @aaronstevens ale bylo mi slíbeno sledování a nikdy jsem ho nedostal. ptal jsem se každý den a jen mi bylo řečeno, že ho dostanu dnes večer po dobu 1 týdne v kuse. pak přišel koks krátký jsem vám o tom napsal zprávu a vy jste řekl, že je to součást skryté metody a pak o 3 dny později jsem dostal 7 g a já jsem vám znovu napsal, že je krátký, pak jste několik dní neodpověděl a řekl jste "takže je to 3,5 g dolů" poté jsem nikdy nedostal odpověď zpět. neustále jsem vás žádal o číslo zásilky pro H jste ignoroval tuto otázku. 50% reship ?? jsem dostal řekl 50% vrácení peněz nebo 100% reship pokud to dont dorazí.. můj první jednání s vámi jsem dal důvěru v u. pokud můžeme vyřešit problém pak mi nevadí zkusit druhý pokus. jak jste řekl, jsme lidé děláme chyby. jsem vám poslal e-mail zpět.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Měli bychom už sestavit seznam všech peněz, které prošustroval... Je mi to líto, bratře
 
View previous replies…

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Kdybychom chtěli naše zákazníky využívat, neodpovídali bychom jim nyní, když se ptají na stav své zásilky. Jste zákazníci, se kterými si nepřejeme obchodovat, vysvětlil jsem situaci naší organizace, také jsme jasně uvedli, že .2 e-mail je jediný způsob, jak nás kontaktovat do budoucna. Prosím, neházejte kolem nás obvinění, že jsme podvodníci, když jsme v minulosti provedli nespočet obchodů. Od této chvíle překonání těchto překážek jsou 1. na našem seznamu, jak můžeme znovu zaslat produkty, pokud sklady našich byly uzavřeny a ohroženy. Všechny zákazníky prosíme o trpělivost.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nemusíš mi nic zdůvodňovat, vole, já ti na tvé lži neskočím :D. Tolik peněz ztratili lidé, kteří obchodovali s čímkoli, co je spojeno s tvým jménem. Nebuď tady teď mluvit o přeposílání, kdyby to potřebovalo kurva veřejný příspěvek, abyste vyšli poté, co jste ghosting své údajně "milované" zákazníky po dobu několika týdnů člověče. Smaž si už konečně svůj účet, ať už to máš za sebou.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz d metamfetaminu nikdy neukázal lidi byl pro dobře necháme dát
To nejmenší, co se stane, je, že se moje hlava dostane do horšího pahýlu.
mě zabít, .2cartel mail bs se vrátí jako nedoručitelný
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Pošlete mi soukromou zprávu zde, pokud e-mail nefunguje s uvedením všech vašich problémů.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
můj se objevil na NZ objednal oz md 4. září , dorazil 8. října to je moje 2. objednávka a vše dorazilo , když jsem to zvážil, bylo to 30 grms..takže žádné stížnosti zde, jen délka trvá. ale to je to, co se stane, když ya žít na dně světa................Díky aaron VC, kurva byl opravdu zatčen, dívám se na zadávání dalších objednávek..všiml jsem si hi proton mail vrátit jako je ohrožena
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Děkujeme, bro si vážíme podpory od zákazníků, jako jste vy.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg pokud je někdo tak hloupý, že si od tohoto člověka koupí, zaslouží si být oškubán. Myslí si, že je slizký se svými falešnými stížnostmi typu "objednal jsem si 100 g a dostal jsem jen 98,5". Je tak snadné vidět, že používá více účtů.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Bylo mi to jasné od samého začátku, přesto většina lidí naletěla na jeho lži. Skrývá se i za profily jiných "prodejců" zde a je mi jasné, kdo jsou profily, které ve skutečnosti provozuje úplně stejná osoba.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Na brácha legálně jsem si objednala 100g dostala jsem 91,5g pak jsem mu o tom řekla a on řekl, že zbytek pošle znovu. O 2 dny později jsem dostal 7 g poštou, tak jsem mu poslal zprávu, že mu chybí 1,5 g. Neodpověděl mi.
Objednal jsem si 100g H, které nikdy nedorazily. měly být sledovány, ale nikdy jsem je nedostal. neustále jsem mu psal zprávy, na které neodpověděl. nechci vypadat jako hajzl, ale ano, celkem na koksu chybělo 1,5g. zní to jako falešná stížnost, ale je to pravda. dnes jsem dostal e-maily od Valentino Cartel, ale chci vrátit peníze. jsou ochotni udělat 50% přeposlání, ale já si to nenechám líbit. Žádná záruka, jestli re ship se chystá dorazit. je to poprvé, co dělám obchod s ním. můj účet vypadá falešně, protože jsem nový na tady. nemyslím si, že budu kupovat od nich, pokud se vyřeší problém, a pokud ano, tak proč ne zkusit znovu s nimi ? chyby se stávají, chápu to. nemůžete věřit dark net tho někdo může být za obrazovkou.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Obrázky jeho háčku vypadaly velmi dobře, ale naštěstí mi přestal odpovídat.
FQB5cF0UvK
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Člověk, který podvádí ostatní, je jen ten nejhorší druh šmejda, jaký existuje. Jděte ven a vydělejte si peníze poctivou prací. Takoví lidé jsou narcisté a nemají ani výčitky svědomí za to, co špatného provedli... jako by jim svět něco dlužil. Nebo jsou naštvaní na svět, protože jejich život stojí za hovno. Je to tvoje VLASTNÍ VINA, že tvůj život stojí za hovno, ty zasranej ubožáku.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
S tímto naprosto souhlasíme, snažíme se ze všech sil a s využitím všech našich zdrojů tyto problémy napravit, opatrujte se, bratře.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Jedná se o mou zakázku, která byla sešněrována... Další korektury od mého klienta a jeho klienta budou odeslány zítra, protože všichni spí.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Nepokládáte tuto otázku opravdu jako řečnickou, že ne? Skvrnitý papír nemůže uškodit, ať už na něj položíte cokoli!
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
oh shit ok, jsem repled na proton email kluci a to říká , řekněte, kdo jste a co bylo objednávky jsem dostal , .....that znělo podezřelé, jak tak jsem byl odtamtud!!!
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Viděli jsme tento e-mail, myslel jsem, že se ptáte na stav svých starých objednávek. Omlouvám se, pokud vás to rozhodilo.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Prosíme o trpělivost, snažíme se všem ozvat, kvůli LE jsme přišli o obrovský sektor našeho podnikání, mnoho zásilek bylo zachyceno a snažíme se všem co nejlépe ozvat a vyřešit problém tam, kde jsou obě strany spokojené. Podnikáme již více než 10 let a zde od roku 2022, uskutečnili jsme mnoho transakcí a obchodů, které všechny proběhly perfektně. Nejsme podvodníci, jen jsme měli několik vážných neúspěchů. Pokud vám dlužíme zásilky, pošlete prosím e-mail na adresu [email protected], uveďte v e-mailu, jaký produkt dlužíme, kolik z toho následuje důkaz o transakci a historie předchozích zpráv. Děkujeme všem za pochopení. Lidem, kteří se cítí zrazeni, doufám, že se dohodneme. Zůstaňte v bezpečí, zůstaňte na vysoké úrovni.

VC
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
VŠEM, KTEŘÍ SI MYSLÍ, ŽE NAŠE ORGANIZACE JSOU PODVODNÍCI.

Tohle je šéf celé organizace, který mluví

Nejprve bychom id chtěli poděkovat všem, kteří v tomto těžkém období projevili Valentino Cartel podporu, a chtěli jsme vám sdělit, že vaše podpora nezůstává bez povšimnutí, opravdu si vážíme každého z vás.

Nedávno jsme viděli několik nenávistných, negativních komentářů o naší organizaci, což nás rozčiluje, chápeme všechny vaše frustrace, nicméně není příjemné vidět, jak se naši věrní zákazníci obracejí proti nám po jednom špatném jednání.

Abychom si to ujasnili, člen, který vedl tento sektor podnikání, byl zatčen a jeho relace, prototnmail a telegram byly kompromitovány. Data na jeho zařízení jsou zašifrována, takže se nebojte, že byste nebyli ohroženi, nicméně do budoucna máme pocit, že je nejlepší používat jinou e-mailovou adresu. Kvůli ztrátě služeb zasílání zpráv nemá nový člen, který byl přidělen k řešení tohoto sektoru, žádné předchozí informace, takže vše, co nyní dělá, je pro něj nové. To znamená, že nezná žádné staré zákazníky ani jejich objednávky, proto žádá lidi o doklad o platbě a historii zpráv se starým členem. Každé osobě, která si objednala, bylo přiděleno číslo objednávky, které bylo zaznamenáno v jeho telefonu. Díky tomu, když mluvil s balicím týmem, mohli mu podle toho přidělit sledovací čísla. Po zatčení tohoto člena jsme ztratili strašně moc informací a právě teď se snažíme shromáždit co nejvíce, abychom mohli problémy napravit. Dalším problémem je zabavování zásilek, mnoho našich odeslaných balíků bylo nedávno zabaveno a naše hlavní sklady ve Francii a Německu byly uzavřeny, což dále ztěžuje naši organizaci. Pokud mám být k vám upřímný, tak poslední tři týdny byly extrémně v prdeli.

Hodně z vás se vyjádřilo, že jsme podvodníci, což je důvod, proč jsem s vámi transparentní. Jakýkoli zákazník, který pomůže tomuto novému členovi pracovat na této stránce, bude nesmírně oceněn. I když jsem právě viděl, že jsme byli zbaveni našich prodejních práv, což je škoda vidět. V případě jakýchkoli dotazů nám prosím napište. Nejdůležitější je obnovit důvěru, která byla předtím vybudována. Naším cílem je to udělat tak, že každému poskytneme maximálně 75 % reshipu v závislosti na jeho situaci. Pošlete nám prosím e-mail s dokladem o transakci, vaší původní objednávkou, kolik z ní dorazilo, pokud vůbec nějaké, a vaší doručovací adresou. Těšíme se na všechny nové obchodní příležitosti, které se nám naskytnou.

Informace o objednávkách podaných mezi 25. zářím a 2. říjnem byly na neurčito ztraceny. Všechny nové objednávky učiněné od 5., kdy jsme obnovili činnost, byly zpracovány, pokud nebyly učiněny prostřednictvím stránek bbgate. Děkujeme za pochopení. Zůstaňte v bezpečí, moji lidé.

Šéf
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Vy a dalších 5 účtů, které používáte k falešné korespondenci.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top