aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Stejně špatné zkušenosti jsem bohužel udělal i s aaronstevens! mezitím si také myslím, že jde o velmi chytrý podvod u aaronstevens!
na začátku při menších zkušebních nákupech různých věcí bylo vše v pořádku!
komunikace byla vždy maximálně profesionální, teď už také vím, že to byla jen "hezká slova" pro vybudování určité úrovně "důvěry"!
Objednal jsem si kilo suchého amfetaminu!
Ale při posledním nákupu mě řádně ojebal!
Byl jsem bohužel nucen z různých důvodů no bb-market escrow použít poslední nákup (jeden z nich monero!).
Což byla největší chyba!!!
Podívejte se co jsem dostal po dobrých 4 týdnech čekání!
Myslím, že obrázky, které nahraju, mluví za vše!
Už jsem v životě viděl hodně špíny, ale tohle předčí všechno předtím!
Okamžitě jsem kontaktoval Aarona Stevense, abych nahlásil podvod a požádal o řešení problému, protože předchozí komunikace byla vždy tak "profesionální", myslel jsem, že najdou řešení, které by oběma vyhovovalo! Zkrátka a dobře, více Ale opět jste neslyšeli "hezká slova" a "omluvy"!
Pak aaronstevens zmizel jako duch!
Také bych poskytl administrátorovi fóra svou historii e-mailů s aaronstevens jako důkaz, kdyby vznikly nějaké pochybnosti!


Potom jsi vždycky chytřejší
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Dobře, co to sakra je teď lmao im sorry za cokoliv to je to tak špatný, že je to zase vtipný podvod je jedna věc, ale srát do schránky je věc druhá.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Je mi líto vaší ztráty! Je šílené, v jaký zmatek se toto vlákno změnilo!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Nemyslím si, že by to byl nepořádek. Je to dobré pro účely analýzy & učení se lepšímu používání platformy.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
"Lidé zde na této platformě neschvalují podvody"

Toto tvrzení je zcela nepravdivé.

Zeptejte se mě, jak to vím.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Protože ho zakázali? A mají seznam známých skenerů s více než 30 vlákny? Nebo službu úschovy, kterou nabízejí a která by většině z nich zabránila?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Omlouvám se, že to bylo určeno pro marty€mcfly
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Ne proto, že by ho zakázali.

"Služba úschovy, kterou nabízejí a která by většině z nich zabránila v první řadě?"

Klíčové slovo v tom, co jste napsal, je "většina".

Peníze, které jsem vložil do služby úschovy, kterou zde nabízejí, zmizely.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Nejsem příliš technicky zdatný, ale nezabránil by tomu systém úschovy?
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Cotton Jerzy Omlouvám se, že to bylo určeno pro marty€mcfly

Aha, teď jsem to viděl. Vůbec se nebojte.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Jen pro zajímavost dodám, že jejich adresář odkazů zde by měl jistě vyvolat několik obočí.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Přesně tak to cítím u většiny zdejších prodejců lol. Držím se malých zkušebních objednávek nebo vzorků, dokud neuvidím dostatek pozitivních ohlasů, než udělám větší. Naštěstí pro mě jsem svůj dostal těsně před říjnem,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Peníze z úschovy nikdy nezmizí. Pokud veřejně nepředložíte důkaz o tom, co jste řekli. Budete zabanováni za diskreditaci pověsti fóra. Všichni čekáme na váš důkaz.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Podle mých znalostí & na základě analytických údajů Cotton Jersey: prostřednictvím této konkrétní platformy jste získali více než dost výhod od velmi "moudrých mužů". Nebýt jich, nebyli byste vybaveni takovými věcmi, abyste jim rozuměli. Je umění být vděčným dobrým člověkem.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Existují způsoby, jak získat své peníze zpět i při podvodu a účet za to! Musíte však jednat s těmi, kteří jsou certifikovaní a mají dobrou pověst! Nemůžete udělat chybu.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ano, úschova by tomu určitě zabránila, ale je úkolem kupujících pomoci platformě pochopit problémy, které se dějí, aby je mohla napravit. Pokud vás takto podvedou, existuje na to oddělení ~zde na platformě ano~, ale musí to být legitimní reklamace, která porušuje podmínky & mohla být jinak zabráněna.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Ano, mělo by to být amfetamin
údajně
Myslím, že by to mělo být převlečené za prášek do kapučína (viz obrázek balení,hahahhaha)
Upřímně řečeno, vůbec bych neměl problém to vyčistit, to by byl opravdu ten nejmenší problém, ale opravdu je tam 0 účinné látky, takže by to nestálo za námahu! Je to opravdu velmi smutné!
ZRJmVOidqC
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Přesně tak to cítím u většiny zdejších prodejců lol. Držím se malých zkušebních objednávek nebo vzorků, dokud neuvidím dostatek pozitivních ohlasů, než udělám větší. Naštěstí pro mě jsem svůj dostal těsně před říjnem,
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Připomíná to někomu situaci s JohnemWilkesBoofem? Ten byl taky špičkový, dokud jednoho dne neřekl, že po něm jdou policajti a odvezli ho do vězení, nepamatuju si jeho výmluvu proč, ale začal se chovat opravdu nevyzpytatelně, pak prostě zmizel. Něco, čeho jsem si právě všiml, je to, že jsou možná jediní prodejci, na které jsem narazil, kteří používají relaci pouze pro komunikaci, jsem si jistý, že je to náhoda, ale nemohl jsem si pomoct, ale zajímalo by mě, jak by mohli být nabodnuti, zatímco stovky jsou otevřeně prodávají na telegramu
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Jen jsem zapomněl, že jsem si vyfotil svou objednávku, je mi líto, že ty lidi tímhle tak královsky podrazili. Nejsem super znalý Meth, ale tahle šarže byla nejlepší, jakou jsem viděl.
 

Attachments

  • JL6OXGHgvR.jpg
    JL6OXGHgvR.jpg
    4 MB · Views: 186
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top