Имате въпроси?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
https://organicchemistrypoland.pl/ - много професионални продавачи, разполагат с почти всичко, от което човек би имал нужда, не искат декларации и т.н.

https://shop.es-drei.de/ - не съм поръчвал оттам, но имам приятели, които са ми дали много добри отзиви за тях, продават и нитроетан.

Има ли някой контакт с Chembro, много популярен полски доставчик, чиито контакти загубих...
 

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
И така, какво продават, съжалявам, ако не съм разбрал правилно, това, което искам да кажа, е, че искам да си направя собствена домашна трева, може ли да знаете как да я отгледам? и какъв е процесът
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Аз не отглеждам трева и тези източници са предимно за тайни химици, а не за отглеждащи трева
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Удовлетворени ли сте от постигнатия напредък? Имало ли е момент, в който да сте си помислили, че това е твърде много стрес и работа за мен, ще се откажа
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Става въпрос за моята ескроу сделка... получих съобщение от някого, но не мога да го отворя, защото нямам ключ за разговор. и още един въпрос... как да получа от продавача пощенския си адрес? това е много чувствително във времето, мисля
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ако въпросите ви са специфични за конкретна поръчка, а не абстрактни, тогава ме поканете да разговаряме. В чата на поръчката има бутон "Покани администратор".
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Как попаднах на този прекрасен форум? Търсех синтез на канабиноиди . Не съм сигурен защо не намерих този форум по-рано !
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Някой знае ли как се разклаща и пече методът?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/shake-and-bake-meth-method.9369/#post-47281

Подготвяме видеоклип по тази тема, очаква се публикуването му през януари
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Благодаря ви за отговора
 

Akira

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ако направя покупка, но продавачът не приеме парите ми, мога ли да си върна биткойна?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Можете ли да добавите stablecoin или eth на плащането биткойн имат висока такса в този период, плащам 50 usd за трансфер на 20 usd
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Да, това е досадно с таксите за биткойни.
Може би е възможно да се плати тук с Monero?.. Ако не разполагате с Monero, можете да използвате крипточейнджър. Таксите обикновено са 0,5%, така че добре.
Така или иначе е много по-добре за OpSec.
 

valelowmax

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Информация за йодһттр://.... всичко, което трябва да знаете
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, В момента работим по решение на този проблем. За момента ще деактивирам автоматичното изтегляне, за да коригирам комисионата ръчно, докато натоварването на мрежата на биткойн се нормализира до обичайния си размер.
 
Top