Имате въпроси?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, В момента работим по решение на този проблем. За момента ще деактивирам автоматичното изтегляне, за да коригирам комисионата ръчно, докато натоварването на мрежата на биткойн се нормализира до обичайния си размер.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
В някои от тези реакции се казва, че се използва натриев хидроксид... може ли да се използва течност вместо кристали
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Как да си направим н бутанол или от отк
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Можете ли да намалите наполовина времето за изчакване в чатбокса - от минута на 30 секунди?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Синтезът на MDMA в момента е труден заради прекурсорите, тъй като те не правят видео на синтеза на PMK глицидат, който е най-жизнеспособният за нас, за да имаме възможност да не купуваме контролирани продукти.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Помагам за стартирането на пазара на DN на Tor. Какви правила има по отношение на рекламата и набирането на продавачи във форума. Това е сериозен пазар и ние искаме да бъдем забранени някъде
 

TheIntterBOY

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, интересувам се от покупка и ми бяха предложени мостри. Това безплатно ли е? Тогава какво се случва, ако в крайна сметка не купя, да вляза в дълг с камилата? благодаря
 

xumuk

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Мога ли да ви помоля да изтриете подписа ми?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
@HEISENBERG виждаш ли как добавяш тъмен режим към този сайт? знам, че има опция за тъмно сива тема, но по-голямата част от екрана все още е бяла

в идеалния случай тъмният режим би бил отделен от персонализатора на темата, така че да мога да имам хубавите си цветове с удобен за зрението интерфейс 😅
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Когато сделката е приета чрез ескроу, какво следва, клиентът ли я изпраща на пазара и след това средствата се освобождават на продавача, след като продуктът пристигне? просто се чудех как ще се оттеглиш оттук, ако случаят е такъв?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
обмисляли ли сте да преместите категориите на форума? знам, че е дребнаво, но организацията ми е безсмислена ^^;

имам чувството, че разделът за синтез трябва да е до "готвене в кухнята". не разбирам защо между тях има други неща. не е голяма работа, просто е малко досадно, когато се опитвам да се ориентирам
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, господине, когато направя jwh-018, какво количество от него трябва да смеся с един килограм тютюн, за да не предизвикам предозиране на потребителя, и също така как трябва да се добави към тютюна? Трябва ли да се напръска върху повърхността на тютюна, когато той е в маслено състояние? Или трябва да се стрие на прах и след това да се смеси с тютюна?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
това са въпроси за Хайзенберг ^^;

Бих предложил да зададете въпроса си в раздела за общи въпроси и вместо това да пишете @ на heisenberg (ако имате нужда от него), защото тази тема е предимно форумна и вероятно ще получите повече отговори там, отколкото тук lol
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Благодаря ви за вашата помощ Аз съм нов член
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
btw psychonautwiki дава добра доза от 3 mg на човек. бързо търсене в Google казва, че 1 милион/3 = 333333.333333. закръглете това надолу и работете с това може би? и аз бих използвал прах, само за да улесня претеглянето
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Спрей състоянието на маслото прави перфектна подправка, макар че. просто се подгответе и се съсредоточете.
 

Sfsh09

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Възможно ли е да се синтезират амфетамини, като се използва бензоена киселина като прекурсор?
 

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Имаме течност или лекарствен сироп като дифенхидрамин или кетамин, или каквото и да е друго, който съдържа X HCI, как да го превърнем в прах? x = всичко
 
Top