Имате въпроси?

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Позволено ли е да се посредничи на доставчици на рс, дори ако те не са спонсори?

Харесва ми този форум, но все още съм съвсем начинаещ в синтеза, затова бих искал да предложа посредничество на rc доставчици, защото познавам изключително добре rc сцената и така бих могъл да върна част от нея.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Какво имате предвид под посредничество?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Някой търси нещо и аз му давам съществуващи доставчици с репутация за това, което търси, ако има такива. (Без допълнителни разходи, само линк или име на доставчик)
 

Jeff_Benzoz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Navigating_BB въпрос: w {VPN&Opera} всичко работи, но w {TorOnion App} най-много мога да правя изпращане и получаване на съобщения и няколко други. Това често срещано явление ли е?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Това е проблем от страна на браузъра, а не от наша страна.
 

GermanWhite

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,
Може ли някой да ми помогне. Имам камъни MDMA, които искам да превърна в течност и след това да ги превърна отново в калъпи за скриване. Някой знае ли процедурата или къде мога да намеря процедура във форума за превръщане на MDMA скалите в течност и обратно в 1 твърд обект MDMA.
 

Jeff_Benzoz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Wtf е плесен? Като че ли говориш за формулата за вейп на ПЕГ?
 

sm0ker

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Питам това за трети път. Имам доста добър сборник по синтез на МА (PDF) къде мога да го публикувам? Всяка тема с този въпрос беше изтрита...
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Не мога да отговарям на съобщения, само аз или не е възможно да използвате бутона за отговор на тор браузър?
 

stoneda$$a$$in

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
След като обикаляхте с часове и часове най-накрая член, има ли начин да рекламирате това, което търсите... в пример ; метаквалон, "714", куалуди. Не мога да намеря проверен продавач в интернет. Благодаря ви.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Знам, че няма стопроцентова гаранция за безопасността на купувача, но дали закупуването чрез системата за ескроу на този форум значително отсява евентуалните полицаи?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Със сигурност мисля така, те знаят, че няма да получат парите ви, докато не получите каквото и да е и не го одобрите.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@HEISENBERG, трябва ли да отговарям на тези въпроси, ако смятам, че знам ( например човек, който пита за PDF файловете си за синтез, къде да ги публикува, библиотеката [моя отговор]) или това е за административен отговор?
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Оценявам отговора ви много високо.

Благодаря ви.
 

lacusht91

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Хи. Искам да направя първото си пазаруване на пазара. за какво трябва да внимавам ? Всички продавачи на пазара вече са добре ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Наблюдавате нещо, което искате да купите?🤷🤔 това е нещо, което трябва да научите сами. Ако е твърде лесно, няма да се научите. Цялата информация, от която се нуждаете, е тук. Издърпайте един стол и започнете да четете
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Наблюдавате нещо, което искате да купите?🤷🤔 това е нещо, което трябва да научите сами. Ако е твърде лесно, няма да се научите. Цялата информация, от която се нуждаете, е тук. Издърпайте един стол и започнете да четете . Не, CAVEAT EMPTOR
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Защо плащанията за надграждане на сметките се извършват с помощта на биткойн? Btc е проследим като fvck. Защо не използвате Monero за плащанията там?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Разкривайки пълното ми невежество тук, но БТК е проследима? Можете ли да обясните на непрофесионален език с какво Monero се различава от BTC и следователно е по-малко проследима?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
БТК са проследими завинаги. Монеро са за пет дни
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Здравейте. моля, дайте линк към инструкциите за измерване на температурата в колбата.
p/s
колба 5000 мл, термометърът трябва да е дълъг, за да достигне до течността? помислете за живачен модел? благодаря ви.
 

tuko.salamanka

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Някакви идеи как да премина теста за кучета, които искам да изпратя хаш от далечен град
 
Top