Sinteza olja PMK iz PMK (CAS 28578-16-7 oblika voska) v velikem obsegu

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

Tukaj je moj zadnji dosežek, da se kristalizira naravno v molekularni obliki samega kristala. Več čistega je nemogoče!!! ;-)
Zdi se, da je ročno izdelan, vendar verjemite mi, da so naravno nastali!
 

Attachments

  • wldNCAsF4M.jpg
    wldNCAsF4M.jpg
    139.6 KB · Views: 445
  • CKiR7j9A6g.jpg
    CKiR7j9A6g.jpg
    109.1 KB · Views: 404
  • 1X8JdEuVg6.jpg
    1X8JdEuVg6.jpg
    106.6 KB · Views: 419
  • t4kfM3X6Ks.jpg
    t4kfM3X6Ks.jpg
    120.5 KB · Views: 409

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Zelo dobro delo. Kakšen postopek uporabljate za odstranitev nečistoče, podobne črnemu katranu? Tudi pri snežno belih kristalih se pojavi pri naslednjih rekristalizacijah in končni izdelek postane precej temen.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Izvedete drugo kislo bazo, da odstranite črno snov? Ko pliniram prosto bazo, so kristali snežno beli, vendar postanejo temni in vsebujejo to lepljivo snov po rekristalizaciji v velike črepinje. Umazan aceton, ki se uporablja za pranje, prav tako vsebuje veliko tega in mdma. Razmišljal sem, da bi poskusil destilirati freebazo pred kristalizacijo.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Vosek je bil rjav. Starejše zaloge. Nova rumena je, kot sem slišal, veliko čistejša. Tega še nisem imel priložnosti zagnati.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
To naredim samo enkrat morda kakovost prekurzorja vpliva na to vedno uporabljam prašek vosek je bolj umazan imel sem ga tudi na začetku.
Da, vaša najboljša možnost je destilacija s paro.
Preveril sem in zdi se, da je nečistota mdp2ppol ali podobna, vendar ime v tem primeru ni pomembno.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Okej, hvala, sliši se, da je prašek prava pot. Imam vzorčno količino prahu metoda pretvorbe je enaka kot pri vosku?
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022, prosim, pomagajte, sledil sem vašemu receptu za sintezo praška pmk 28578-16-7 v mdp2p in po refluksiranju je prišlo do ločevanja olja, vendar je bilo v olju še vedno nekaj bele motne snovi in ko se je olje ohladilo, je bela motna snov postala debelejša kot razmočeno žito in mi je ostalo zelo malo olja.
Ali se je to že komu zgodilo?
Kaj sem naredil narobe, btcboss2022?
Mi lahko kdo pomaga pri tem?
Priložil sem nekaj fotografij.
 

Attachments

  • koTBxKiRCv.jpg
    koTBxKiRCv.jpg
    439.9 KB · Views: 228
  • R3FbCejtKV.jpg
    R3FbCejtKV.jpg
    486.3 KB · Views: 210
  • 0Tp1RDzIMg.jpg
    0Tp1RDzIMg.jpg
    463.7 KB · Views: 201
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
OMG! Moral bi biti usoda ali kaj podobnega hahhaah
V več kot enem letu nisem imel nikoli nobenih težav s tem postopkom in prejšnji teden se mi je zgodilo enako s 15-kilogramsko serijo prahu (bilo je zadnjih 15 kg velike serije, torej isti izdelek)
V 99 % sem prepričan, da gre za skladiščenje in čas skladiščenja, v mojem primeru sem skladiščil v vedru s pokrovom približno 6 mesecev.
Izoliral sem to trdno snov, ki se zdi nekakšna polimerizacija prvotne snovi.

Preizkusil sem, s katerim izdelkom se raztopi:
Voda: Ne:
Kislo vodo: Ne
Alkalna voda: Skoraj nič
DCM: ne
Metanol: ne: Praktično nič
Aceton: Ne

Čudno, kajne? Tekoč postane le pri visoki temperaturi ali z vročo vodo, podobno kot originalna snov, zato sta edini dve možnosti:
- nereagirani izdelek (zelo malo verjetno po stokratnem izvajanju istega postopka tudi z isto serijo, poleg tega ga je treba raztopiti v alkalni vodi)
- neke vrste polimerizacija zaradi časa in pogojev skladiščenja.

Lahko poskusite več časa pri 90 °C s HCL, vendar mislim, da to ne bo delovalo.

Kar sem naredil jaz (kar ne pomeni, da je to prava rešitev ali da morate narediti enako)

Dodal sem vodo, jo premešal in kasneje DCM in vse to v ločilnem lijaku.
V zgornji plasti bo voda, v srednji trdna snov, v spodnji pa olje DCM+PMK, ki ga pozneje izpareva DCM.
To je počasno ločevanje in z DCM sem ga opravil trikrat.
Očitno je izkoristek veliko manjši kot običajno, vendar bolje to kot nič.

Žal vam nisem mogel pomagati bolj, imel sem enak problem in sem ga poskušal rešiti, kot najbolje znam, z uporabo zdrave pameti in svojih prejšnjih izkušenj.

Morda bi vam kemik bolje pomagal.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Btcboss2022
Zahvaljujem se vam za odgovor na mojo objavo. Prašek je prišel zavit v debelo plastično vrečko v kartonski škatli kot običajno. Prejel sem ga šele pred 1,5meseci, vendar kako dolgo je bil v skladišču pred mano, kdo ve. Shranjujem ga v hladnem prostoru s sobno temperaturo. Skupaj sem opravil 2 reakciji, 1 reakcijo iz 1 škatle in drugo reakcijo iz druge škatle z enakimi rezultati. Mislim, da je ta serija kompromitirana. Strinjam se z "nekaj je bolje kot nič".
Rekli ste: "Dodal sem vodo, jo premešal in pozneje DCM, vse skupaj pa v ločilnem lijaku."
Vprašanje...
1. Kakšno je bilo razmerje med vodo in dcm, ki ste ju dodali olju, in kako dolgo ste ga mešali?
2. Koliko manjši je bil izplen?
Poskusil bom pri 90C ali višji temperaturi s HCL pri daljšem trajanju, kot ste predlagali. Če bom našel rešitev, jo bom objavil tukaj in vas obvestil.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
G. Patton, Gordon Ramsey ali kateri koli kemik v tej skupnosti - ali lahko ponudite kakšno rešitev za to težavo? Vsaka pomoč je zelo dobrodošla. Vnaprej se zahvaljujem.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Vzemite belo fosforjevo kislino in mešalnik na vrhu v posodi iz nerjavnega jekla in samo dajte vse skupaj ter segrevajte pri 80/90, da vidite, kako poteka reakcija, nato pa po nekaj urah reakcije sperite fosforjevo kislino do pH 7.
 

axecap168

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Belfort, hvala. Preizkusil bom tvoj predlog.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Ali bo pisanje z vašega načina sinteze MDMA iz olja PMK (MDP2P: cas 4676-39-5)


/ Hvala
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pišem o, če predhodnik ni v dobrih pogojih, bi lahko imel trdne v procesu?
V tem primeru bi ga morali imeti vsi procesi, kajne?
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Prihaja naslednji @btcboss2022 laboratorijski test za ICE PURITY & ENIANTOMETER R,S come back to be updated
 

Attachments

  • 4xfwozrdWH.png
    4xfwozrdWH.png
    27.4 KB · Views: 106

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ali lahko raztopino bikarbonata nadomestimo z manjšo količino raztopine hidroksida, ob predpostavki, da imata enak ph?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Soda bikarbona nevtralizira kislino, vendar zaradi prevelike količine sode bikarbone v olju ostane soda bikarbona, ki jo lahko odstranite le z destilacijo ali ponovnim dodajanjem kisline in luga zadnji del
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Če je torej namen nevtralizirati kislino, zakaj ne bi raztopina natrijevega hidroksida lahko nadomestila raztopine bikarbonata, če imata enak ph?

Ne razumem, zakaj je treba uporabiti tako veliko količino raztopine bikarbonata.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Osebno imam raje večjo nevtralizacijo s sodo bikarbono in ko je 5/6, nazadnje prilagodite z lugom.

Če je hcl, se HCL nevtralizira v NaCl in pline, kar pomeni, da ste že bili del svojega izdelka
 
Top