Imate vprašanja?

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ali je dovoljeno posredovanje prodajalcev rc, tudi če niso sponzorji?

Ta forum mi je všeč, vendar sem na področju sinteze še vedno precej začetnik, zato bi rad ponudil posredovanje prodajalcev rc, ker izredno dobro poznam sceno rc in bi tako lahko del vrnil.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kaj mislite s posredovanjem?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Nekdo nekaj išče in jaz mu ponudim obstoječe ponudnike z ugledom za tisto, kar išče, če obstajajo. (Brez dodatnih stroškov, samo povezava ali ime ponudnika)
 

Jeff_Benzoz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Vprašanje Navigating_BB: w {VPN&Opera} vse deluje, vendar w {TorOnion App} največ, kar lahko počnem, je pošiljanje in prejemanje sporočil in nekaj drugega. Ali je to običajno?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
To je težava na strani brskalnika in ne na naši strani.
 

GermanWhite

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni,
Ali mi lahko kdo pomaga. Imam skale MDMA, ki jih želim spremeniti v tekočino in jih nato ReRock spremeniti v kalupe za skrivanje. Ali kdo pozna postopek ali kje na forumu lahko najdem postopek za spreminjanje skal MDMA v tekočino in nazaj v 1 trdni predmet MDMA.
 

sm0ker

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
To sprašujem že tretjič. Imam precej dobro zbirko o sintezi MA (PDF), kje jo lahko objavim? Vsaka nit s tem vprašanjem je bila izbrisana...
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ne morem odgovarjati na sporočila, samo jaz ali ni mogoče uporabiti gumba za odgovarjanje v brskalniku tor?
 

stoneda$$a$$in

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Po križarjenju ure in ure končno član, ali obstaja način za oglaševanje tega, kar iščete ... na primer ; metakvalon, "714", quualudes. Na spletu ni mogoče najti preverjenega prodajalca. Hvala.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Vem, da ni 100-odstotnega zagotovila o varnosti kupca, vendar ali nakup prek sistema hrambe tega foruma znatno izloči morebitne po-po?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@HEISENBERG, ali naj odgovorim na ta vprašanja, če mislim, da vem ( na primer fant sprašuje o svojih sintetičnih PDF-jih, kje objaviti, knjižnica [moj odgovor]), ali je to za administrativni odgovor?
 

lacusht91

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hy. Želim opraviti svoj prvi nakup na trgu. na kaj moram biti pozoren ? So vsi prodajalci na trgu že v redu ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Opazujete nekaj, kar želite kupiti?🤷🤔 to je nekaj, kar se morate naučiti sami. Če je to preveč enostavno, se ne boste naučili. Vse informacije, ki jih potrebujete, so na voljo tukaj. Privlecite stol in začnite brati
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Opazujete nekaj, kar želite kupiti?🤷🤔 to je nekaj, kar se morate naučiti sami. Če je to preveč enostavno, se ne boste naučili. Vse informacije, ki jih potrebujete, so na voljo tukaj. Privlecite stol in začnite brati . Ne, CAVEAT EMPTOR
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Zakaj so plačila za nadgradnjo računa z uporabo bitcoinov? Btc je sledljiv kot fvck. Zakaj ne bi za plačila tam uporabljali Monero?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Razkrivate mojo popolno nevednost tukaj, ampak BTC je sledljiv? Ali lahko laično razložite, v čem se Monero razlikuje od BTC in je zato manj sledljiv?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Bilteni so za vedno sledljivi. Monero so za pet dni
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Pozdravljeni, prosim, navedite povezavo do navodil za merjenje temperature v erlenmajerici.
p/s
erlenmajerica 5000 ml, mora biti termometer dolg, da doseže tekočino? razmislite o živosrebrnem modelu? hvala.
 

tuko.salamanka

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kakršne koli ideje, kako opraviti test za psa, ki ga želim poslati hash iz oddaljenega mesta
 
Top