Imate vprašanja?

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hej, Hoe, na forumu sem nov, sicer pa ne na BB na splošno. Ljubim vaše delo, ampak kako sem lahko koristen uporabnik prosim "Howdy doody do yor duty?" lol ya get me star? M.L (veliko ljubezni) x
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sir
Zakaj lahko tukaj naložim sliko, ko pa jo poskušam naložiti na tržne sezname, da bi dodal predmet, se ne glede na velikost pi zavrne kot prevelika. Ali mi lahko pri tem pomagate?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ustvarite oglas in mi pošljite zasebno sporočilo s fotografijami in poskusil jih bom naložiti namesto vas
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
v bistvu imam več kot eno vprašanje, vendar bom spraševal sproti
tako sem prvič videl, da se ta forum oglašuje na DREAD in zdaj dread ni več, mislim, da nameravate nadomestiti dread in/ali narediti nekaj bolj optimističnega kot DREAD,

moje vprašanje je, kako nameravate ohraniti ta forum živ in varen za vse uporabnike z vsemi njegovimi usmeritvami in vpletenostjo v poslovni model, povezan z DNM, vendar deluje na jasnem omrežju ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
spletno mesto clearnet je preusmerjeno prek protokola TOR.
In strah je še vedno na voljo 24 ur na dan, 7 dni v tednu, prek i2p, enako kot na vseh velikih trgih
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
mi lahko pomagate s pravim ogledalom za dostop do DREAD prek ip2 ?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
ali kdo ve, ali bodo videoposnetki o sintezi pvp z youtuba v določenem času preneseni na forum? hvala.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
vsi in še več videoposnetkov, ki so na voljo na youtubu, so že prisotni na tem forumu na levi strani pojdite v razdelek videoposnetki (mediji) in na strani 2 boste dobili sintezo a-PVP.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Da, tega sem se zavedal, thanku.videoposnetki "pvp", ki so bili nedavno dodani na utube, so tisto, kar sem želel.nimam sredstev za prenos in snemanje videoposnetkov z utube.zato sem vprašal, ali bodo kdaj prestavljeni sem.lahko jih prenesem s te platforme.thanku!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
jasno preverite, ali je pod vsakim videoposnetkom gumb za prenos [Opomba: velikost videoposnetkov je ogromna (~475M) in hitrost je počasna].
 

flux

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Lepo vas je spoznati! Ali moje sporočilo o pripravi živosrebrovega nitrata iz termometrov spada v kategorijo "strupi"? Moj acc je bil zaradi tega prepovedan
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Pozdravljeni, gospod,

samo se sprašujem, kako klikniti po trgu... Zanima me in upam, da je napačno interpretirano, ampak kot vidim, je bilo zaenkrat opravljenih manj kot 5 poslov na splošno prek trga? ........
Ali ljudje kaj prodajajo prek trga?

Hvala!

BB
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Trenutno je v aktivni fazi 10 poslov. Kasneje bomo v javno statistiko foruma dodali informacije o aktivnih in zaključenih poslih
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Pozdravljeni, nahajam se v ZDA. Sredi januarja sem iz Evrope naročil nekaj prekurzorjev. Prodajalec se oglašuje tukaj v rubriki Seznami. Ko je bila pošiljka poslana, sem dobil številko za sledenje in sem ji lahko sledil prek države izvora. Dne 31. januarja se je izkazalo, da je še vedno v državi izvora, in ni videti, da bi se od takrat premaknila. Novo sporočilo na strani za sledenje (USPS) o 7. februarju pravi:

Prejeli smo obvestilo, da se pošta izvora pripravlja na odpremo te pošiljke.
in .
Pred pošiljanjem
Pošta izvora pripravlja pošiljko

To piše že tri tedne. Ima še kdo takšno izkušnjo? Ali je to normalno? Koliko časa običajno traja pošiljanje iz Evrope v ZDA?

Hvala za odgovore!
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Za:
Po: bmkadbbsupplier
01 Mar
Dodaj zaznamek
#156
plancklong, Običajno traja teden dni, da prispe DHL

To bi bilo dobro. Kje se nahajate?

Za:
Po bmkadbbsupplier
01 Mar
Dodaj zaznamek
#157
plancklong Kateri prekurzor ste kupili? zagotavljamo tudi nekatere predpogoje, noides bmk pmk itd.

2-bromo-4'-metilpropiofenon, P2NP, benzaldehid in metilamin 40% vodni raztopini.
Ali jih imate na zalogi?

Žal sem moral kopirati in prilepiti, ker mi vmesnik ne omogoča, da bi odgovoril neposredno na vaše odgovore.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Pozdravljeni, gospod.

včasih ne morem najti tem ali ogromno metod, objavljenih, ko na primer dajo v: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO v GBL itd.

7gSGBVbFcH
hvala.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
obstaja omejitev, da mora biti oznaka sestavljena iz najmanj 4 črk.

morate se vrniti na forum in nato ponovno poskusiti. moralo bi biti v redu, obstaja časovni okvir, medtem ko tipkate odgovor ali ustvarjate temo, se povezava sama ponastavi, morate kopirati sporočilo in refresf ter nato prilepiti in ponovno objaviti. Vprašal sem o tem, vendar mislim, da bo xenforo to popravil v neki naslednji posodobitvi v svojem php repu.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
samo dodajte, kaj želite iz ključnih besed, kot so 5meo sinteza, 5meo učinki, 5meo prodajalec ali kaj podobnega
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Vedno mislim, da se bodo zmanjšali moji rezultati zaradi biti tospecific in ali napačno napisano itd. brez stresa bo uspelo domnevam, da hvala!
 
Top