Imate vprašanja?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
https://organicchemistrypoland.pl/ - zelo strokovni prodajalci, imajo skoraj vse, kar bi človek potreboval, ne zahtevajo deklaracij itd.

https://shop.es-drei.de/ - od tam nisem naročal, vendar imam prijatelje, ki so mi dali zelo dobre povratne informacije o njih, prodajajo tudi nitroetan.

Ali je imel kdo stik s Chembrom, zelo priljubljenim poljskim prodajalcem, katerega stike sem izgubil ...
 

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Kaj torej prodajajo, se opravičujem, če sem narobe razumel, kar hočem povedati, je, da si želim lastno domačo travo, ali lahko veste, kako jo vzgojiti? in kakšen je postopek
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
ne gojim plevela in ti viri so večinoma namenjeni tajnim kemikom, ne pa pridelovalcem plevela
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Ste zadovoljni s svojim napredkom? Ali ste kdaj pomislili, da je to preveč stresa in dela zame, da bom prenehal.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
To se nanaša na moj escrow posel..igot msg od nekoga, vendar ga ne morem odpreti, ker nimam pogovornega ključa. in še eno vprašanje..kako naj prodajalcu dobim svoj poštni naslov? to je zelo občutljivo na čas, mislim, da
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Če so vaša vprašanja specifična za določeno naročilo in ne abstraktna, me povabite na pogovor. V klepetu na naročilu je gumb "Povabite administratorja".
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kako sem naletel na ta čudoviti forum? Iskal sem sintezo kanabinoidov . Ne vem, zakaj tega foruma nisem našel že prej !
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ali kdo ve, kako se uporablja metoda stresanja in pečenja?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/shake-and-bake-meth-method.9369/#post-47281

Pripravljamo videoposnetek na to temo, objava je predvidena januarja
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Zahvaljujemo se vam za odgovor
 

Akira

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Če opravim nakup, vendar prodajalec ne sprejme mojega denarja, ali lahko dobim svoje bitcoine nazaj?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
lahko dodate stablecoin ali eth na plačilo bitcoin imajo visoko pristojbino v tem obdobju, plačam 50 usd za prenos 20 usd
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ja, to je nadležno s pristojbinami za bitcoine.
Morda je mogoče tukaj plačati z Monero?.. Če nimate Monero, lahko uporabite menjalnik kriptovalut. Pristojbine so običajno 0,5 %, torej v redu.
Kakorkoli že, to je veliko bolje fo OpSec.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Trenutno se ukvarjamo z rešitvijo te težave. Za zdaj bom onemogočil samodejni dvig, da bi provizijo prilagodil ročno, dokler se obremenitev omrežja bitcoin ne normalizira na običajno velikost.
 
Top