Správa o syntéze metamfetamínu z amfetamínu (s úspešnými a záverečnými fotografiami)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Neexistuje žiadne video a ani v ródeu.
Môžete, prosím, použiť zdroje nášho fóra? Neexistuje žiadne video, ale máme podrobnejšie spracovaný článok, ako je tento. Aj tento. Napísal som článok pre členov fóra, ale nemôžete použiť vyhľadávanie... Bolí to.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, áno, prepáč :). Nechcel som sa dotknúť vašich citov. V budúcnosti si vyberiem správny zdroj!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Rozmýšľal som presne nad tým istým... okrem toho veľmi pochybujem, že kryštály takej veľkosti sa dajú vyrobiť v domácom laboratóriu, a ak áno... podeľte sa o svoju metódu... tu vidím len fotografie hotového výrobku,... podeľte sa o metódu
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Rozmýšľal som presne nad tým istým... okrem toho veľmi pochybujem, že kryštály takej veľkosti sa dajú vyrobiť v domácom laboratóriu, a ak áno... podeľte sa o svoju metódu... tu vidím len fotografie hotového výrobku,... podeľte sa o metódu
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Spôsoby a metódy, ktorými som sa riadil, sú také, ako som napísal v článku. Nerobil som žiadne kroky navyše. Prosím, prečítajte si a vyjadrite sa podľa toho.

 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Buď neviete, čo robíte, a len postupujete podľa "receptu", alebo nechcete, aby ľudia na veci prišli, vyhýbate sa otázke o kryštáloch a v príspevkoch, ktoré ste prepojili, nie je žiadna zmienka o enantioméroch alebo dokonca o ich oddeľovaní. nie je možné, aby racemický pervitín vytváral úlomky, nehovoriac o takej veľkosti kryštálov, robí ich len čistý d-meth a ten potrebuje týždne na rast. A o oddelení ich izomérov ste sa nezmienili/nezmienili. Možno len to, že si tento príspevok vytvoril, aby si zabezpečil návštevnosť svojho iného príspevku, ktorým predávaš svoj "produkt".
 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nechápte veci osobne, ale povedali ste
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nie som veľký chemik, ale zaujímalo by ma, či tie črepy majú tendenciu blikať pri relatívne nízkej teplote, pretože vyzerajú ako podobný výrobok, ktorý som mal a ktorý nebol dobre prijatý, pretože blikal veľmi rýchlo. Takisto vy v Európe nekrúžkujte ako syr, takto získate masívne úlomky.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Teraz je to pánom čriepkom.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
...
Bro wtf je to 😂😂
NİCE SHARDS.. sakra bro...
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Áno, dostávame ich celkom pravidelne, teraz ich ľudia používajú, aby ukázali ľuďom, aké skvelé veci majú
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Čo máte povedať o mojom?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Problémom je existencia ispropylbenzamínu. Na bežnej fotografii nie je naozaj na nerozoznanie od úlomkov pervitínu a vo veľkej miere ho používajú díleri šmejdov na strihanie a falšovanie kvalitného produktu. Pevne dúfam, že to nie je to, na čo sa tu pozeráme? Pretože to by bolo naozaj nízke, používať dokonale dobré a profesionálne fórum na predaj hovadín debilným spôsobom.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Na fotografii uchovávam vzorku výrobku.
Ak tvrdíte, že moje výrobky sú falošné, pošlite mi niekoľko skúšobných článkov. Test, ktorý chcete, odovzdám a pridám ho ako video k tejto téme. Nemám rád, keď sa moje meno spomína s podvodom a nečestnosťou. Toto je profesionálne fórum. A na povesti záleží. :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Naozaj si neviem predstaviť, čo by to malo dokázať. Spoľahlivejšie by bolo, keby ste mohli uviesť podrobný a ilustrovaný opis vášho procesu kryštalizácie. Ale je to v pohode, popierate, že je to hotový izopropylbenzamín, ktorý sa zvyčajne dodáva približne v týchto rozmeroch, ak ho kúpite z Číny. Naozaj nemám dôvod o vás pochybovať, takže skvelá práca!
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Ak si domyslím, že dobrý kryštál vyrobíte tak, že roztok metamfetamínu, pervitínu nalejete do acetónového ľadu, potom bude kryštál takýto krásny, prepáčte, len predpokladám, že je to pravda.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Urobte si láskavosť a odstráňte obrázky, na ktorých sú zobrazené vaše tetovania :)

. Nechcete predsa, aby skončili v monitorovacom spise FBI, ktorý spája majiteľa týchto tetovaní s výrobou drog
 

doyourbest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Olej na kryštály

Pekná práca!!!
som počul o tom, že je to možné.
nikdy nevidieť ppl robiť na ulici alebo počuť, že robia

pekné !!!
 
Top